Rotterdam, geen schermquote:Op zondag 4 juni 2006 08:55 schreef TiMmS het volgende:
Waar op te halen, incl wit scherm?
ja, afstandsbediening zit erbij (makkelijk als je hem aan het plafond hangtquote:Op maandag 5 juni 2006 12:02 schreef Geckoo het volgende:
zit er ook een afstandsbediening bij? en hoeveel kost het om een lamp te vervangen? en heb je ook een foto met de beamer in actie?
da's al een begin, maar ik denk dat je het WK dan toch op je kleuren-tv van je slaapkamer moet kijken...quote:Op maandag 5 juni 2006 21:10 schreef pindapeller het volgende:
250 geboden :p
neem maar even contact met mij op sdmoviez bij hotmail.quote:Op zondag 11 juni 2006 21:53 schreef Djodo het volgende:
450,- geboden
ik ben altijd in voor een ruil mits het dezelfde waarde heeft. Echter heb ik niets aan een NAS Server. Maar andere spul is altijd het bespreken waard.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 20:19 schreef RS_003 het volgende:
Ruilen tegen mijn NAS Server?a 750 euro waard
(maargoed... eerlijk is eerlijk, je moet er wel wat aan hebbenof goed kunnen doorverkopen
)
(kan hem morgen al halen dan)
Nja, qua waarde isie zeker gelijk.quote:Op woensdag 14 juni 2006 07:39 schreef off_topic het volgende:
[..]
ik ben altijd in voor een ruil mits het dezelfde waarde heeft. Echter heb ik niets aan een NAS Server. Maar andere spul is altijd het bespreken waard.
Ben nu op zoek naar een laptop of een pc met tft scherm namelijk.quote:Op woensdag 14 juni 2006 09:39 schreef RS_003 het volgende:
[..]
Nja, qua waarde isie zeker gelijk.
Maarja... je moet er idd wel iets aan hebben, of iemand kennen die hem van je wil overkopen.
Verder heb ik denk ik niet echt leuke dingen, op wat laptop spareparts na.
(Ja, een Iiyama Pro-lite E431-SB maar das denk ik niet genoeg)
Hey, is dan de ruil tegen mijn nas nog mooier?quote:Op woensdag 14 juni 2006 18:43 schreef off_topic het volgende:
[..]
als dat zo is dan zou ik graag het bewijs willen zien en evt. mijn prijs laten zakken. Maar ga niet zomaar schreeuwen als je alleen een Philips beamer (zonder dat je het type weet) ergens hebt gezien voor 679,-
Lager dan 450,- gaat ie zeker niet weg. Dan ben ik een dief van eigen portemonnee.quote:Op woensdag 14 juni 2006 19:52 schreef Djodo het volgende:
ik lees net idd voor 679 bij de MM, ik verlaag hierbij mijn bod naar max 375,-
Geef het type eens door (want volgens mij is er helemaal geen type nummer astaire deluxe is astaire deluxe), dan zal ik morgen nóg eens controleren én navragen. Wil natuurlijk niet je topic kapotje maken hequote:Op woensdag 14 juni 2006 18:43 schreef off_topic het volgende:
[..]
als dat zo is dan zou ik graag het bewijs willen zien en evt. mijn prijs laten zakken. Maar ga niet zomaar schreeuwen als je alleen een Philips beamer (zonder dat je het type weet) ergens hebt gezien voor 679,-
Dat begrijp ik, daarom wil ik ook graag een bewijs zien. Als het klopt wat je zegt, dan ben ik ook bereid mijn vraagprijs te verlagen. Hier de info en type:quote:Op woensdag 14 juni 2006 23:02 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
Wil natuurlijk niet je topic kapotje maken he
Ik heb geen directe interesse in een airco. Maar als je 400,- plus airco biedt, dan weet ik wel een fijne plek in mijn slaapkamer voor die airco. Mijn voorkeur gaat nog steeds uit naar een ruil tegen een laptop of pc (incl. tft monitor). Dus als je dat te ruil hebt....quote:Op woensdag 14 juni 2006 23:29 schreef Djodo het volgende:
voor 300 plus de airco wil ik eventueel wel als laatste bod geven.
erhm voor die prijs kan je em al bijna in de winkel kopenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 17:37 schreef JoPiDo het volgende:
500 euro geboden
mits je een foto hebt waarop je in het menu ziet hoeveel branduren er nog op staan
werkt perfect, demonstratie mogelijk. mail me maar. sdmoviez bij hotmailquote:Op zondag 25 juni 2006 23:17 schreef Martijntj het volgende:
550 mits werkend voorbeeld, bewijs van hoeveelheid branduren etc.
meer foto's op aanvraag via mail mits serieuze interesse.quote:Op zondag 2 juli 2006 11:16 schreef JoPiDo het volgende:
meer foto's!!
Waarom durf je geen foto's online te zetten? Dan hoeven de o-zo vele mensen je niet te mailen om dan vervolgens niet akkoord te gaan met de prijs blijkbaar.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 15:25 schreef off_topic het volgende:
hij is er nog steeds, wie maakt me los?
Als mensen ECHT interesse hebben, dan reageer je via mail. Mijn ervaring (en ik betrap me soms er ook op) is dat ze puur informatief reageren en meestal ook commentaar leveren die kant noch wal slaan.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 16:24 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
Waarom durf je geen foto's online te zetten? Dan hoeven de o-zo vele mensen je niet te mailen om dan vervolgens niet akkoord te gaan met de prijs blijkbaar.
hoeveel is die tomtom van je waard? m.a.w.: welk type is het?quote:Op zaterdag 8 juli 2006 15:46 schreef mrSPLIFFY het volgende:
ruilen tegen een tomtom? mits toestemming van medeeigenaresse?
nieuwe tomtom 3 x gebruikt
vind ik dan toch te weinig als het alleen een 1 op 1 ruil wordt.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 22:55 schreef mrSPLIFFY het volgende:
tomtom one......
Ik heb er geen haast mee. De beamer is blijkbaar hier op Fok! geen populaire gadget maar ik ga hem niet voor een prikkie weg doen omdat hij me in de weg staat. En een 1 op 1 ruil moet wel een beetje van gelijke waarde zijn. En de TomTom One kost nieus eur291,- incl. verzendkostenquote:Op zondag 9 juli 2006 01:11 schreef mrSPLIFFY het volgende:
helaas
Wat attent van je! Maar een ding vergeet je: op dat htforum zitten de freaks, die nergens tevreden mee zijn. Als een beamer goed projecteert, dan zijn de branduren weer een punt om over te zeuren. Hebben ze een beamer met lange branduren dan is de calibratie niet goed genoeg. Is deze goed genoeg dan is het geluid weer bagger, enz enz. Ik heb dat ding zelf in huis en kan zeggen dat ik er uiterst tevreden over ben. Als je dus niet zulke absurde hoge eisen stelt dan staat deze beamer garant voor jarenlange plezier.quote:Op zondag 9 juli 2006 08:56 schreef American_Nightmare het volgende:
Maar goed ik wil je topic niet vernaggelen...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |