Ik eet teveel suikerquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:11 schreef CherryLips het volgende:
Ik eet niet te weinig hoorDaar zit het probleem nou juist
Ik had je verhaal gelezen, naar niet gereageerd.. Wel eten hoor, is goed voor jequote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:12 schreef Sylvana het volgende:
ik hoop echt dat ik die zelfdiscipline een beetje krijg om wat meer te eten op een dag en dus niet meer 1 maaltijd en om wat regelmatiger te sporten ( zie mijn lange verhaal) want ik schrok echt wel van de weegschaal vanavond
mja, weet ik ook wel, maar is gewoon moeilijk om zo'n jarenlang patroon opeens te doorbrekenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:13 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
[..]
Ik had je verhaal gelezen, naar niet gereageerd.. Wel eten hoor, is goed voor je!!
Mijn patroon duurt iets van 4-6 jaar en sindsdien ben ik moe, dik, traag, onsportief enzquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:14 schreef Sylvana het volgende:
[..]
mja, weet ik ook wel, maar is gewoon moeilijk om zo'n jarenlang patroon opeens te doorbreken![]()
Dat lijkt me ook wel, maar maak het jezelf niet te moeilijk. Beginnen met crackers is echt prima. Het gaat er in eerste instantie even wat meer om dat je iets eet dan wat of hoeveel je eet. Ja, je moet natuurlijk geen ongezonde dingen gaan eten anders raak je van de regen in de drup en zit je dalijk met een ander eetprobleem, maar je hoeft niet gelijk van jezelf te eisen dat je drie volledige maaltijden eet. Je hebt al een hele goede stap genomen nu.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:14 schreef Sylvana het volgende:
[..]
mja, weet ik ook wel, maar is gewoon moeilijk om zo'n jarenlang patroon opeens te doorbreken![]()
Ja, dat verwacht ik ook niet van mezelf hoor, maar ik vind die crackers al moeilijk nuquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:18 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook wel, maar maak het jezelf niet te moeilijk. Beginnen met crackers is echt prima. Het gaat er in eerste instantie even wat meer om dat je iets eet dan wat of hoeveel je eet. Ja, je moet natuurlijk geen ongezonde dingen gaan eten anders raak je van de regen in de drup en zit je dalijk met een ander eetprobleem, maar je hoeft niet gelijk van jezelf te eisen dat je drie volledige maaltijden eet. Je hebt al een hele goede stap genomen nu.
Ik werd ook 'gepest' maar ik was er niet echt gevoelig voor dus het hield al snel opquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:18 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook wel, maar maak het jezelf niet te moeilijk. Beginnen met crackers is echt prima. Het gaat er in eerste instantie even wat meer om dat je iets eet dan wat of hoeveel je eet. Ja, je moet natuurlijk geen ongezonde dingen gaan eten anders raak je van de regen in de drup en zit je dalijk met een ander eetprobleem, maar je hoeft niet gelijk van jezelf te eisen dat je drie volledige maaltijden eet. Je hebt al een hele goede stap genomen nu.
Ik werd vroeger op school ook gepest met mijn gewicht (m'n maatje 38). Alleen ik kreeg juist vreetbuien en kwam 30 kilo aan.
Ik kan me daar als nuchtere man dus echt niets bij voorstellen. Aan je verhaal te lezen weet je precies wat je zou moeten doen.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:12 schreef Sylvana het volgende:
ik hoop echt dat ik die zelfdiscipline een beetje krijg om wat meer te eten op een dag en dus niet meer 1 maaltijd en om wat regelmatiger te sporten ( zie mijn lange verhaal) want ik schrok echt wel van de weegschaal vanavond
Maak er jouw feestje van, met beleg dat je erg lekker vindt ofzoquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:21 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ja, dat verwacht ik ook niet van mezelf hoor, maar ik vind die crackers al moeilijk nu![]()
thnxquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:24 schreef Adurothiel het volgende:
[..]
Maak er jouw feestje van, met beleg dat je erg lekker vindt ofzo
Veel succes iig
Eigenlijk hè.. lust ik alleen hagelslag en chocopastaquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:25 schreef Sylvana het volgende:
[..]
thnx
dan zal ik eerst uit moeten gaan vinden wat voor beleg ik lekker vind, als ik nooit beleg eet
Ik raad van die salades voor op brood aanquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:25 schreef Sylvana het volgende:
[..]
thnx
dan zal ik eerst uit moeten gaan vinden wat voor beleg ik lekker vind, als ik nooit beleg eet
Tja, als het zo simpel was dan had ik hier niet hoeven postenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:23 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik kan me daar als nuchtere man dus echt niets bij voorstellen. Aan je verhaal te lezen weet je precies wat je zou moeten doen.Duw wat boterhammen, cruesli of ontbijtkoek/bammetjes naar binnen, klaar. Het is vast niet zo simpel, maar meer advies heb ik helaas niet.
Nou, ik had al andere problemen op dat moment en ik moest voor het eerst 'op m'n eten letten' toen ik drie was en hoorde altijd wel dat ik niet te veel mocht snoepen en zo. En toen zei gewoon iedereen dat ik dik was, terwijl als ik die foto's zie valt het dus enorm mee (voor digicams dus heb niks op de pc staan). Dan denk ik, hoe KON ik dat geloven. Verder werd ik sowieso al m'n hele leven gepest, dus ik was al behoorlijk onzeker, ook door de problemen die ik al had, en toen dat erbovenop. Als je je hele leven hoort dat je dik en lelijk bent geloof je het wel op een gegeven moment. Ik zag het niet eens als pesten, het was gewoon zo.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:23 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
Ik werd ook 'gepest' maar ik was er niet echt gevoelig voor dus het hield al snel opVolgens mij is iedereen wel een beetje gepest/geplaagd om zijn figuur, denk ik
![]()
Niet dat ik wil zeggen dat het nu bij jou opeens niet erg is (ik ken je situatie niet) maar kinderen zijn nooit echt ...aardig.... tegen elkaar
Knap van je dat jij al zover bentquote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:33 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Niet dat ik nu nooit meer ergens mee zit, maar over het algemeen heb ik de boel best op orde, ben ik zelfverzekerd en heb ik totaal geen boodschap aan wat iemand anders zegt of denkt. Ik vind het altijd maar raar om te bedenken dat ik zo'n onzeker trutje vroeger.
Succes!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 09:00 schreef Quinazoline het volgende:
Ik woog vanmorgen 65, alweer een kilo minder.
Sorry dat ik even niet op de rest reageer, maar ik ga NU verhuizen en heb weinig tijd, maar wilde dit jullie niet onthouden...
Ik denk er gewoon niet meer aan om te eten, aangezien ik dus jaren niet heb gegeten overdag omdat ik gepest werd en niet in me eentje in de kantine wilde eten, en idd bang was dat ze me anders nog meer zouden gaan uitscheldenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 12:32 schreef karoltje het volgende:
Sylvana, eet je niet omdat je bang bent om er dik van te worden of omdat je het niet weg krijgt?
Das wel een goeie jaquote:Op zaterdag 3 juni 2006 14:16 schreef Adurothiel het volgende:
Ik weeg 's ochtends voor het ontbijt, nadat ik naar de wc ben geweest, zonder kleren.
Dan ben je doorgaans op je lichtst, ook weer goed voor het zelfvertrouwen
mwoah, ik ben dus niet echt aan het lijnen, wel een beetje op m'n eten aan het letten, dus zo'n 1 keer per week. Maar de weegschaal staat nogal in het zicht op m'n kamer, dus soms vaker.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 14:20 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Das wel een goeie ja
En hoe vaak weeg je dan? elke dag? 1 keer in de week? Minder vaak?
Ik zit zelf aan 1 keer in de week te denken, elke dag wegen vink beetje overdreven, zoveel verschil merk je toch niet per dag lijkt me
Ik heb zelf (nog) geen weegschaal, bij me ouders staat er wel 1 en daar ga ik dus elk weekend naar toe, dus elke dag zou voor mij ook niet haalbaar zijn, tenzij ik zelf een weegschaal zou gaan kopenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 14:22 schreef Adurothiel het volgende:
[..]
mwoah, ik ben dus niet echt aan het lijnen, wel een beetje op m'n eten aan het letten, dus zo'n 1 keer per week. Maar de weegschaal staat nogal in het zicht op m'n kamer, dus soms vaker.
Ik denk dat 1 keer per week ook voor wel-lijners best ok is, bij elke dag maak je jezelf volgens mij een beetje gek. Het kan best wat schommelen tenslotte...
Misschien dat ik die van de kijkshop wel ga kopen dan. Want op het moment kom ik wel regelmatig bij me ouders omdat er heel veel dingen gepland zijn in de weekenden ( reunies, verjaardagen enzo) maar over tijdje kan dat wel weer verandert zijn natuurlijk. Ik woon al ruim een jaar op kamers en ik heb het aardig gemerkt in me gewicht dus, ben in een jaar tijd ruim 5 kg aangekomenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 14:35 schreef Adurothiel het volgende:
Ik heb er pas een gekocht, omdat ik niet zo regelmatig bij m'n ouders kom. Bij de kijkshop is er een van 12 euro, best goedkoop.
Ik woon pas sinds 3 maanden op kamers en ik wou in de gaten houden of m'n eetpatroon wel een beetje ok is
tja, als ik bij me ouders ben dan kan het wel, maar doordeweeks dan zit ik dus in me eentje op me kamer en me huisgenoten zijn er ook niet altijd. 's Avonds eet ik wel gezamenlijk met me huisgenoten soms, maar goed, het avondeten is ook niet het probleem bij mijquote:Op zaterdag 3 juni 2006 14:49 schreef karoltje het volgende:
Samen met iemand eten lijkt me inderdaad een goede Sylvana!
nouja, ik at dus eerst heel veel 's avonds, en dus overdag niks, maar nou ik overdag eet merk ik goed dat ik met avondeten een stuk minder eetquote:Op maandag 5 juni 2006 18:42 schreef karoltje het volgende:
En nu wel weer oppassen dat je niet teveel gaat eten. Haha
.
Dank jequote:Op maandag 5 juni 2006 13:50 schreef Sylvana het volgende:
PescaPallaMarcusManu, veel succes met dieeten danIk had het met al me zomerkleding van vorig jaar, paste echt niks meer
![]()
ik heb er nu eentje van een halve liter naast me staan, en er staat er nog één in de koelkast, dan wissel ik ze steeds omquote:Op dinsdag 6 juni 2006 14:36 schreef karoltje het volgende:
Heerlijk hoor, ik lurk de hele dag aan zo'n mega-spa fles!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |