maar weinig hebben dat dan ook maar, maar dan weet je dus wel wie zich nooit wassenquote:Op zondag 9 juli 2006 16:10 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Moeten ze ook maar niet van die vieze dreads nemen.
Ah well, ben wel van mening dat douchen toch wel cruciaal is.
Dat klopt dus wel.quote:Op maandag 10 juli 2006 15:38 schreef fs180 het volgende:
[..]
maar weinig hebben dat dan ook maar, maar dan weet je dus wel wie zich nooit wassen![]()
Eenschquote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:23 schreef OFfSprngr het volgende:
Hmm, Deconstruction lijkt elk jaar minder te worden.
afgelast, jammer, maar wel genoeg ander leuks om te zienquote:Op maandag 10 juli 2006 23:10 schreef Ixnay het volgende:
Op welke dag speelt Rise Against op pukkelpop?
ja, waneer was NOFX uberhaupt voor het laatst in NL te zien?quote:Op zondag 16 juli 2006 01:28 schreef Ixnay het volgende:
Deconstruction is wel laat dit jaar.
En waarom heeft NOFX nog geen optredens gegeven in Europa, die nieuwe cd is toch al een tijdje uit?
Waarom?quote:Op zondag 16 juli 2006 12:09 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
afgelast, jammer, maar wel genoeg ander leuks om te zien
5 september 2002 in de Melkweg en eh, 4 juni 2003 op Deco tour in Zwolle.quote:Op zondag 16 juli 2006 12:11 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
ja, waneer was NOFX uberhaupt voor het laatst in NL te zien?
Klinkt wel grappig, moet vooral live wel hilarisch zijnquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:15 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik ben zondag naar een van de meest rare optredens geweest, Duitse Herder:
http://www.evilbitch666.com/bands/duitseherder.html
http://www.myspace.com/duitseherder
http://home.wanadoo.nl/ama.zone/cookiesofyourowndough.htm
Compleet met 2 over de grond rollende, van een stapel boxen afspringende, drumslopende zangeressen die zo gek als een deur zijn tijdens het optreden, als het een keer kan moet je ze zien in een klein zaaltje (liefst een kraakzaaltje zonder podium-hoogte verschil).
Geweldig genoten zal wel eens kijken of ik ff hun EP kan rippen *hint*.
Dank, wel een beetje afgezaagde namen maarja.quote:Op maandag 14 augustus 2006 16:51 schreef =HellFire= het volgende:
Strength through Unity!
Social Outcast
Stand and Fight!
Down & Out
All is not Forgotten
Another Voice
Urban Decadence
The New Jacks
Crime without a Sin
Death To Tyrants
Gewoon maar een gooi gedaan. Oh en als het straightedge is, gewoon x...x bij zetten. Werkt altijd!
Joh. Heb gewoon titels gepakt van willekeurige hardcore-songs.quote:Op maandag 14 augustus 2006 16:58 schreef Sloavink het volgende:
[..]
Dank, wel een beetje afgezaagde namen maarja.
Strength through Unity! --> 25 ta lifequote:Op dinsdag 15 augustus 2006 12:00 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Joh. Heb gewoon titels gepakt van willekeurige hardcore-songs.Props to him/her die de band eruit kan vissen.
JUP.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 12:38 schreef OFfSprngr het volgende:
Death To Tyrants is toch het nieuwe album van Sick Of It All?..
Lamaquote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:42 schreef Jan035 het volgende:
De tering. Ik kom voor het eerst in tijden weer eens op Fok lurken, zie ik een clown genaamd OFfSprngr die echt de ene tenenkrommende reply na de andere post. Duidelijk dat ik hier voortaan wekelijks een kijkje neem.
(Overigens realiseer ik me dat ik waarschijnlijk overkom als een betweterige aap die eigenlijk gewoon z'n bek moet houden. Excuus, ik kon het niet laten.)
Je kan ook gewoon wegblijven.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:42 schreef Jan035 het volgende:
De tering. Ik kom voor het eerst in tijden weer eens op Fok lurken, zie ik een clown genaamd OFfSprngr die echt de ene tenenkrommende reply na de andere post. Duidelijk dat ik hier voortaan wekelijks een kijkje neem.
(Overigens realiseer ik me dat ik waarschijnlijk overkom als een betweterige aap die eigenlijk gewoon z'n bek moet houden. Excuus, ik kon het niet laten.)
Eerst loopt ie te kutten waarop ik vel reageer, dan vraagt ie om uitleg dan geef ik uitleg en dan is het nog niet goed?, blijf maar gewoon weg.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:09 schreef Jan035 het volgende:
Nah, dit levert me te veel lol op waarschijnlijk. En wees gerust, was niet van plan alleen maar te gaan zeiken. Als ik al post.
Maar even wat meer inhoudelijk: je loopt hier op pagina 1 een dude af te zeiken die er duidelijk geen snars van snapt, terwijl je hem ook vriendelijk een toelichting zou kunnen geven. Waar je duidelijk wel behoefte aan hebt, gezien het feit dat je op de rest van de pagina's als een soort onderwijzer verschillen tussen mosh-/metal-/emocore begint uit te leggen, daarbij meer planken misslaand dan een blinde timmerman met twee linkerhanden. Het werkt mij op de lachspieren, that's all.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |