 
		 
			 
			
			
			quote:
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 28 mei 2006 00:27 schreef McCarthy het volgende:
[..]
eindelijk een reactie waar ik iets aan heb
eeuwige dank
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			help die jongen nou eens echtquote:Op zondag 28 mei 2006 00:29 schreef ondeugend het volgende:
Ik denk warmmmmmmm
maar de volgende keren ook hoor.
 
			 
			
			
			En je voelt je machtig, mét een warme penis.quote:Op zondag 28 mei 2006 00:27 schreef McCarthy het volgende:
[..]
eindelijk een reactie waar ik iets aan heb
eeuwige dank
 
			 
			
			
			In een bak haribo geduwd?quote:Op zondag 28 mei 2006 00:47 schreef El_Rolando het volgende:
Onbeschrijfelijk.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			En zo reikt McCarthy ons een prachtige metafoor voor het leven aan. Een metafoor die velen zal schokken maar niemand onberoerd laat en waar een ieder zijn eigen les uit kan halenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 17:34 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Vind ik wel, want de ironie schuilt hierin:
Mensen zeiken hem af en zien hem als een naieve zielepiet, maar ondertussen zijn zij het zelf die als aapjes te kijk staan.
 
			 
			
			
			Als je zaterdag nou was gaan stappen dan had je het misschien zelf wel kunnen ervaren ipv dit soort topics te openen op een forum...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 01:21 schreef McCarthy het volgende:
Ik was toch zo benieuwd hoe het voelt als je met je hele stijve (kan hij ook half stijf zijn?) geslachtsdeel voor de 1e keer bij een vrouw naar binnen schuift? Misschien dat er mensen zijn die het kunnen beschrijven. Ik wil het namelijk graag weten.
Ik vroeg me ook af hoe het voelt als je met je stijve geslachtsdeel heel diep naar binnen penetreert en dan even een pauze neemt. Wordt hij dan minder slap?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ben hard bezig maar het lukt nietquote:Op zondag 28 mei 2006 22:43 schreef Andromache het volgende:
McCarthy, wanneer kruip je nou eindelijk es achter de comp weg, ga je aan je sociale vaardigheden werken en vind je zo eindelijk vrienden en ooit es een vriendinnetje,
ik wil het gewoon weten, heb lang genoeg gewacht, jullie antwoorden alleen neit serieusquote:ipv telkenmale dit soort topics openen?
 
			 
			
			
			Het voelt net als gepijpt worden, McCarthy!quote:Op zondag 28 mei 2006 23:18 schreef McCarthy het volgende:
[..]
ben hard bezig maar het lukt niet
[..]
ik wil het gewoon weten, heb lang genoeg gewacht, jullie antwoorden alleen neit serieus
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat zal van vrouw tot vrouw verschillen. De een is wat nauwer gebouwd dan de andere, en ook de mate waarin vrouwen kunnen knijpen verschilt.quote:Op maandag 29 mei 2006 11:39 schreef McCarthy het volgende:
geeft die vagina nou een beetje weerstand? ander kan je net zo goed in het luchledige gaan neuken
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |