Moet Kelly nou in de Play-boy, of in de Play-girl?
M.v.g. Fokg.
quote:Kloon:?
Op vrijdag 14 december 2001 20:01 schreef Uiruru het volgende:
calvobbes reageert: 20:06
quote:serieus?
Op vrijdag 14 december 2001 20:15 schreef RoK het volgende:
...Zucht... Kelly is hier al weer in de Appie Heijn gesignaleerd, 'It's all about the glammer' schreeuwend.
quote:Haha, heb je drie maanden in het BB-huis gezeten, waar ga je dan naar toe? Naar Albert Heijn natuurlijk!
Op vrijdag 14 december 2001 20:15 schreef RoK het volgende:
...Zucht... Kelly is hier al weer in de Appie Heijn gesignaleerd, 'It's all about the glammer' schreeuwend.
quote:Nou nou wat ben jij een gekkie zeg!
Op vrijdag 14 december 2001 20:00 schreef fokgekkie het volgende:
Kelly, in de play-boy, of in de play-girl?Moet Kelly nou in de Play-boy, of in de Play-girl?
M.v.g. Fokg.
quote:Heb 'r zelf niet gezien, maar de cassieres hadden het erover. Ze was er tien minuten voordat ik m'n boodschappen ging doen.
Op vrijdag 14 december 2001 20:17 schreef Vixen het volgende:[..]
serieus?
quote:Hij kan beter in de penthouse idd met zijn verlopen hoofd.
Op vrijdag 14 december 2001 20:31 schreef fokje het volgende:
Kelly moet niet in de playboy of playgirl oid, ze moet naar een goede fotograaf om daar prachtige glamour(naakt)foto's te laten maken. Erwin Olaf ofzo. Die playboy is toch veel te min voor haar!
quote:ja hoor echt een Kelly reactie, lekker naar de appie
Op vrijdag 14 december 2001 20:18 schreef Lottje het volgende:[..]
Haha, heb je drie maanden in het BB-huis gezeten, waar ga je dan naar toe? Naar Albert Heijn natuurlijk!
quote:
Op vrijdag 14 december 2001 20:01 schreef Uiruru het volgende:
calvobbes reageert: 20:06
quote:Mag het ook geen van twee? Ik heb in het huis al genoeg sillyconen gezien...
Op vrijdag 14 december 2001 20:00 schreef fokgekkie het volgende:
Kelly, in de play-boy, of in de play-girl?
Mijn avond met ....
Big Brother's Bianca
Door Willem Baars · fotografie Michel Linssen
Een nieuwe rubriek waarin Playboy-redacteur Willem Baars op stap gaat met zijn favoriete vrouw van Nederland en verre omstreken: Big Brother-winnares Bianca Hagenbeek.
Dit wordt een verhaal vol bekentenissen. Laat ik maar met de deur in huis vallen. Ik heb haar altijd érg leuk en mooi gevonden. Vanaf day one. De eerste keer dat ik haar zag, was in september 2000. Ik had me nog wel zó voorgenomen om niet nog een keer in de Big Brother-valkuil te lopen, maar vooral door haar gebeurde het weer. Waren het in het eerste jaar van Big Brother vooral de intermenselijke contacten en de antropologische aspecten die me elke avond aan de buis kluisterden (gelul natuurlijk: ik vond het gewoon een verslavend programma), het tweede seizoen was ik al helemaal niet van de TV weg te slaan. Vooral door haar dus: Bianca! En zo werd de mooie, pittige, spontane, eerlijke en energieke Amersfoortse al heel snel de grote favoriet in Huize Baars. Bizar eigenlijk als ik erop terugkijk dat ik zó 'into' zo'n soort programma was. Ik leefde zelfs dusdanig mee, dat ik ook vurig hoopte dat Bianca zou winnen. Ik heb ook een paar keer voor haar gestemd, zo schreef hij met een rood hoofd. Maar natuurlijk keek ik ook professioneel naar Big Brother. De Tara- en Sabine-Playboy-producties waren een groot succes. En nu moesten we Bianca ook zeker gaan benaderen. Drie dagen later ontmoette ik haar voor het eerst. Ik heb David Bowie en Pamela Anderson ontmoet zonder daar ook maar een klein beetje nerveus voor te zijn. Maar die eerste keer toen ik oog in oog met Bianca stond, liep ik te hakkelen en trillen als een jonge fan die zijn grote idool ontmoet. Ik had haar alles willen vragen en zeggen, maar helaas kwam het er door de haast niet van. Maar nu kon het eindelijk, tien maanden later! Tien maanden waarin ik elke keer als haar naam weer eens ergens opdook, weer even blij werd van binnen.
Te kijk in restaurant De Kas
Veel veranderd is ze niet, zie en merk ik deze middag al snel in het Amsterdamse restaurant De Kas, waar ik een tafel heb gereserveerd voor ons samen. Ze is nog even vrolijk, spontaan en on-bevangen en nog even lacherig (die geweldige en herkenbare schaterlach!). Waarin ze dan wel veranderd is? In de afgelopen maanden lijkt Bianca (34) - toch al een natural beauty - nog mooier (ze heeft de meest betoverende bruine ogen die ik ooit heb gezien) en sexier te zijn geworden. Het leven kent soms nog steeds fijne verrassingen. Heeft ze na Big Brother misschien meer zelfvertrouwen gekregen en straalt dat soms af op haar uiterlijk? "Om eerlijk te zijn vind ik zelf dat ik niet erg veel veranderd ben het afgelopen jaar," zegt Bianca. "Het klinkt misschien wat pedant om van jezelf te zeggen, maar ik heb mijzelf altijd wel redelijk sterk en zelfverzekerd gevonden. Nou oké, als er al iets met mij gebeurd is door Big Brother, dan is het dat ik nog íets sterker en zelfverzekerder ben geworden en nog wat meer lak aan de wereld heb dan ik al had."
(samenvatting)
Hoe deze middag en avond afloopt, lees je in Playboy-januari!
quote:Die ligt dan nu al in de winkel.
Op zaterdag 15 december 2001 15:02 schreef Poorguy:
Hoe deze middag en avond afloopt, lees je in Playboy-januari!
Dus doe maar niet!
door Nienke Oort
AMSTERDAM - Het is geen gerucht meer; Kelly van 'Big Brother the Battle' verschijnt in februari zeker in het mannenblad Playboy. Ze sprak er vanmorgen zelf al over bij Yorin FM en ook chef-redacteur Jan Peter Jansen van het magazine kon het bevestigen.
Volgens Jansen zijn er wel degelijk een hoop mensen die Kelly naakt zouden willen zien. Er is maandag zelfs besloten het nummer in een verhoogde oplage uit te gaan brengen. "Het is ook gewoon een mooie vrouw om te zien. Daarbij gaf ze zelf al aan graag een keertje in het blad te willen verschijnen", aldus Jansen.
Kelly wil dus zelf ontzettend graag. Jansen: "Kelly voelt zich nu volledig vrouw. Ze is vanaf het begin heel open geweest over haar transseksualiteit. Maar ze vindt het nu tijd om af te rekenen met het verleden. Dat was ook een reden om het Big Brotherhuis in te gaan. Haar verschijning in Playboy moet dat nu afmaken".
Het is de tweede keer dat Playboy een transseksueel in het blad publiceert. Begin 1992 verscheen de Amerikaanse Tula, geboren in 1954 als Barry Kenneth Cossey, in het naaktblad. Zij was actrice en vervulde een kleine gastrol in de James Bond-film 'For your Eyes only (1981).
De foto's zullen gemaakt worden door Hans Petersen, die ook de prachtige foto's maakte van actrice Froukje de Both.
Bron: De Telegraaf
quote:Ik verwacht dat de omzet drastisch zal dalen inderdaad. Niet om lullig te doen, maar het blijft een mannenlichaam zonder penis en met borsten. En of daar de Playboylezer nou op zit te wachten????
Op maandag 17 december 2001 22:50 schreef Humstruks het volgende:
Daar zit de gemiddelde playboyabonnee nou echt op te wachten, een naakte omgebouwde vent in hun mannenblad... hehehe
[Dit bericht is gewijzigd door sacha op 18-12-2001 00:19]
quote:Zul je net zien dat Playboy een recordomzet draait.
Op dinsdag 18 december 2001 00:06 schreef scanman01 het volgende:[..]
Ik verwacht dat de omzet drastisch zal dalen inderdaad. Niet om lullig te doen, maar het blijft een mannenlichaam zonder penis en met borsten. En of daar de Playboylezer nou op zit te wachten????
Ben benieuwd!!
quote:Je zult van mij geen
Op dinsdag 18 december 2001 13:24 schreef Rhand het volgende:
Zul je net zien dat Playboy een recordomzet draait.
Zal me niets verbazen, iedereen maar roepen van "Bah en",
maar ondertussen iedereen toch stiekem nieuwschierig.
quote:En wat is dat dan?
Op dinsdag 18 december 2001 13:30 schreef scanman01 het volgende:[..]
Je zult van mij geen
icoontje zien...
quote:....grappig! meer van weten....
Op zaterdag 15 december 2001 15:02 schreef Poorguy het volgende:
Denk dat Januari al bezet isMijn avond met ....
Big Brother's Bianca
Door Willem Baars · fotografie Michel LinssenEen nieuwe rubriek waarin Playboy-redacteur Willem Baars op stap gaat met zijn favoriete vrouw van Nederland en verre omstreken: Big Brother-winnares Bianca Hagenbeek.
gone
[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 19-12-2001 21:38]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |