Dat mag inderdaad gezegd worden!quote:Op zondag 4 juni 2006 09:47 schreef PoseidonVS het volgende:
Offy en evt anderen die meewerken, mijn complimenten voor de prijzen die jullie nu al een paar keer weten te regelen en nu zelfs 3 stuks!
Super!
quote:Op zondag 4 juni 2006 11:20 schreef Ynske het volgende:
he shit vervoer
kom maar op met die treinfotows
Nicequote:
mijn excuus staat in de sc van fotquote:Op maandag 5 juni 2006 01:20 schreef Schanulleke het volgende:
Leuk plaatje Ivo. Waarom Z/W?
Plaatje van Prupke vind ik op zich ook mooi, op de achtergrond na.
Ik bedacht me opeens dat ik voor mijn opleiding bezig ben met het thema 'Verkeer'.
[afbeelding]
Ik heb 'm ook in kleur, maar zwart/wit vind ik beter passen bij deze situatie.quote:Op maandag 5 juni 2006 01:20 schreef Schanulleke het volgende:
Leuk plaatje Ivo. Waarom Z/W?
Klopt. Misschien beter achter de bestuurder gaan zitten en over de schouder fotograferen.quote:Op maandag 5 juni 2006 10:50 schreef sgoldie het volgende:
lastig stilhouden als je ook nog eens aan het rijden bent, want deze foto heb ik zelf onder het rijden gemaakt....
Volgens mij is het geen fietstunnel, maar een reguliere verkeerstunnelquote:Op maandag 5 juni 2006 11:34 schreef Elefes het volgende:
Ik vind de eerste het mooiste PdeHoogJammer dat je niet net een stukje meer ziet van de onderkant, ik denk dat daar een fietstunnel of iets dergelijks loopt?
Tweede is ook mooi hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |