ik ookquote:Op maandag 29 mei 2006 19:55 schreef Vava het volgende:
Ik wil taggen maar het mag niet van mezelf![]()
vanmiddag wel weer kaarten gekocht en ik wacht nog op mijn bestelde postzegels, anders morgen toch maar even een setje kopen, dan kunnen alle kaarten verstuurd worden.
En ik heb nog leuke dingen voor Country Speciality
Leuke dingen zijn dat he! Ik heb die stickers ookquote:Op maandag 29 mei 2006 20:14 schreef Muck het volgende:
[..]
ik ook
heb vanmiddag bij de hema allemaal leuk jip en janneke spul gekocht
snoepjes, potloden, stickers, magneten...
Ik weet nog wel iemand!quote:Op maandag 29 mei 2006 22:03 schreef Fannetje het volgende:
Ik heb vandaag 3 officiele kaarten ontvangen, tweemaal uit Finland en wederom eenmaal uit Canada.
én ik heb een country speciality pakketje met lolly's en snoepjes uit Finland ontvangen
Ik mag van mezelf deze week niet meer taggen, er liggen nu 8 (!) pakketjes klaar (2 x candy swap, 2 x thee swap, 2 x Surprise from my country en 2 x Country speciality) klaar om verstuurd te worden. Het kost me echt handenvol aan postzegelsIk heb er in het weekend ook al 3 verstuurd
Maar ik kan niet wachten tot ik zelf ook pakketjes krijg, dat is echt super!
Mij bijvoorbeeldquote:Op maandag 29 mei 2006 21:25 schreef Vava het volgende:
Volgens mij zijn wij nog heel netjes hoor, als ik sommige mensen daar bezig zie![]()
Ik ook! Van popi toevallig?quote:Op maandag 29 mei 2006 22:04 schreef JacMar het volgende:
[..]
Mij bijvoorbeeld![]()
Vandaag heb ik Moominsnoepjes en -lollies gekregen uit Finland![]()
Dat zag ikquote:Op maandag 29 mei 2006 22:08 schreef JacMar het volgende:
![]()
![]()
Ik kon het niet laten
Ik heb een cd getagged met Fadomuziek uit Portugal
![]()
![]()
![]()
Ik had ze ook, weet alleen niet meer of dat van popi wasquote:
Heb jij ook al adressen gekregen? Ik ga naar Finland en Japan sturenquote:
Als je via mailorder.nl bestelt heb je het de volgende dag in huis, maarja, da's alleen voor bedrijvenquote:Op maandag 29 mei 2006 23:31 schreef Vava het volgende:
Ik zit nog te wachten op post van de TPG, 2 setjes Europa en 2 setjes buiten Europa, en er liggen inmiddels alweer zoveel kaarten klaar dat die postzegels al zowat op zijn![]()
Hey wat leuk! Ik zie in dat topic een foto van de snoepjes die ik naar Baccarita heb gestuurd!quote:Op maandag 29 mei 2006 23:29 schreef p-etr-a het volgende:
Als je naar het topic "Pictures of items you receive" ( http://forum.postcrossing.com/forumdisplay.php?fid=48 ) kijkt, dan is het echt té verleidelijk om te taggen!![]()
Ja ik stuur naar Finland en Canada, ik ga ook naar de Hemaquote:Op maandag 29 mei 2006 23:23 schreef Vava het volgende:
[..]
Heb jij ook al adressen gekregen? Ik ga naar Finland en Japan sturenleuk hoor! Morgen even bij de Hema wat van die oud hollandse snoepjes kopen want daar hebben ze veel keus!
Die snoepjes die hierboven op de foto staan ga ik sturen en nog iets van drop ofzoquote:Op maandag 29 mei 2006 23:46 schreef Saphira200 het volgende:
[..]
Ja ik stuur naar Finland en Canada, ik ga ook naar de Hema![]()
Japan, cool![]()
Jij bent zo evil!!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:00 schreef Vava het volgende:
Helga vroeg kaarten uit China, nou, die heb ik genoegik zal haar verrassen en er een zakje echte Chinese thee bij doen
![]()
mijn naam is haas
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verjaardagen zijn gezond -
hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
quote:Op dinsdag 30 mei 2006 01:04 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Jij bent zo evil!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helga vraagt, wij draaien
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |