Geef hem maar een schop onder zn zak dan, want dat levert je helemaal nul komma niks op. Het enige wat het oplevert is een wat leuker geluidquote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:48 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
moetje niet bij mij zijnik vertel alleen wat ik heb gehoord
als die man wat opschept kan ik er nix aan doen
![]()
![]()
Dat je het gelooft welquote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:48 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
moetje niet bij mij zijnik vertel alleen wat ik heb gehoord
als die man wat opschept kan ik er nix aan doen
![]()
![]()
Bij twijfel moet je jezelf indekken door het anders te formuleren. Iets in de trant van "Ik heb me laten vertellen dat...".quote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:48 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
moetje niet bij mij zijnik vertel alleen wat ik heb gehoord
als die man wat opschept kan ik er nix aan doen
![]()
![]()
Whehehe...voor dat geld vind je idd wel een brakke bak...En daarbij weer ik ook wel zeker dat je voor die 2000 die je overhoudt NOOIT op 350pk uitkomt met een NIEUWE turbo, intercooler, chip, en afstellen....quote:Op donderdag 25 mei 2006 17:50 schreef yup het volgende:
Opel Calibra 4x4 turbo.
Koop je wel voor 3000 ofzo. Ander turbo erin ander intercooler ander chip en je hebt 350 pk ofzo.
Als de 4x4 moeilijk doet schakel je die shit gewoon uit.
Dodelijk??quote:topsnelheid 218 km/h
acceleratie 0-100 km/h 8,8 s
Whahahaha......open lucht filter plus 10/15 km/h? Forget it...Daarbij is een prelude absoluut niet snel. Max vermogen komt veel te laat vrij, en hij is zwaar...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:37 schreef Turquaz52 het volgende:
dat is neit waar:| de prelude rijd standaart al 230, als je een Open lucht filtertje op zet rij je tegen de 240/45 al aan!! + De prelude ligt zo lkkr in de bochten omdat het
1. 4wiel sturing sys. heeft.
2.het is een grote bak
3. het is een heeeel klein beetje zwaar![]()
en dat heb ik van een echte prelude rijder gehoord!!
Ik lach stiekemquote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:00 schreef Turquaz52 het volgende:
ik zou je dan anders owk de Galant en de Primera GT aanraden!!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
owk dodelijk!!
Dit ook:quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:00 schreef Turquaz52 het volgende:
ik zou je dan anders owk de Galant en de Primera GT aanraden!!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
owk dodelijk!!
zo iets zag ik al un x op zown verotte escort, wat is datquote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:07 schreef DeeCruise het volgende:
Maar goed, even geen afzeikpost nu maar serieus: Koop je een auto die van zichzelf al wat pit heeft...Denk aan een gsi,gti,vtec om het even wat. Die koop je (althans 1 in redelijke staat) voor zeg ¤2000,-. Knap hem wat op, en knal dit erop: [afbeelding]
Dan heb je vermogen.....
Nee...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:13 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
zo iets zag ik al un x op zown verotte escort, wat is dat?? die zet je togg op de uitlaat spruitstuk?? w8 ff fotow opzoeke:D
Die rijdt niet lang denk ik....quote:
Of een 164 qv!quote:
Als je goed kijkt zie je dat t blok omgedraait is....Kijk maar bijv. naar de oliedop..Het uitlaatspruitstuk ligt in dit geval dus ACHTER het blok ipv ervoor...Vandaar ook dat ik zeg dat ie niet lang leeft.. Hoop dat ie zijn aandrijfassen goed gemonteerd heeft, en daarbij leven de TB's ook niet echt lang met de inlaten aan de voorkant recht achter de grill zonder enige vorm van bescherming (lees: filter) eroverheen...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:21 schreef Turquaz52 het volgende:
maar ehm, waar zijn de uitlaat buizen dan?? ik kan hem niet zien. ik neem aan dat ie er op of er onder worden geplaatst ofniet soms??
Nee dat zijn de eerder genoemde throttle bodies.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:26 schreef Turquaz52 het volgende:
nou snap ik het echt niet meer, is dat nu de INLAAT???
Zucht, LEES josti, LEES!quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:26 schreef Turquaz52 het volgende:
nou snap ik het echt niet meer, is dat nu de INLAAT???
En een ander luchtfilter niet te vergetenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:31 schreef DeeCruise het volgende:
Vermogenswinst is te halen uit een betere verbranding. DUS: meer/betere luchttoevoer, meer bezine, betere ontsteking...
SIMPEL!
Men, wat komt hier toch bij elkaar? Wat zeg ik nou? Iets over luchttoevoer? Juist......quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:33 schreef vosss het volgende:
[..]
En een ander luchtfilter niet te vergeten![]()
Daar zit het probleem.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:37 schreef Turquaz52 het volgende:
en dat heb ik van een echte prelude rijder gehoord!!
Dat was sarcastisch bedoeld gek!quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:35 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Men, wat komt hier toch bij elkaar? Wat zeg ik nou? Iets over luchttoevoer? Juist......
Daar valt ook een openluchtfilter onder, alleen doet die dan weer geen klote met vermogenswinst. Ongelofelijk kansloos fabeltje. Heeft nl verdomd weinig zin om er meer lucht in te rammen, om vervolgens niks met de brandstoftoevoer en de ontsteking te doen
Ow, excusè...maar je moet begrijpen dat ik een beetje last begin te krijgen van tunnelvisie hier...Ik moet sommige dingen 6x uitleggen, en nog weet ik dat t gewoon niet begrepen wordt..quote:
whahaha, je bent de shit manquote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:31 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Zucht, LEES josti, LEES!
JAH, dat gaat op de INLAAT...zoals ik al 2x eerder vermeld heb..Hij heeft het blok omgedraaid...Wat zou de vermogenswinst zijn als ie zijn hele uitlaat eraf zou schroeven en deze zou vervangen door 4 korte pijpjes die alles onder het blok inrammen? Juist, niks!
Denk turbo: comprimeert lucht
Supercharger: idem..
Vermogenswinst is te halen uit een betere verbranding. DUS: meer/betere luchttoevoer, meer bezine, betere ontsteking...
SIMPEL!
???quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:56 schreef Wojworshebn het volgende:
Een C-kadet coupe met 2,5 V6 is wel driftwaardig (nee niet snel) te koop in het hele zuiden van NL
Gezien de reactie's van de ts (ja, ik lees het topic door voor ik reageer) lijkt t me nou niet direct een persoon die zelf even een v6 erin legt...Daarbij kwam je post neer op het feit dat je overal in zuid nederland een c coupe met een v6 erin kunt kopen....quote:Op zaterdag 27 mei 2006 14:22 schreef Wojworshebn het volgende:
Doe is niet zo irritant. De C-kadett is overal te koop, de V6 is ook overal te koop en dan een jaartje werk en voilla een snel autootje. Ik ken er hier in de buurt al 2 met een eigen getuunde oude opel.
Het is mijn smaak niet maar wel hendig sjiek omdat er zoveel onderdelen te verkrijgen zijn natuurlijk.
Klopt, bovendien ben je verwijft met dat Oprah handjequote:Op zaterdag 27 mei 2006 14:51 schreef DeeCruise het volgende:
Daarbij doe ik niet irritant, ik ben het gewoon![]()
En jij houdt van worst...Wie is er dan verwijfd?quote:Op zaterdag 27 mei 2006 14:58 schreef Wojworshebn het volgende:
[..]
Klopt, bovendien ben je verwijft met dat Oprah handje![]()
Nee dat is een logische post...blijf ontopic, of houdt je muil en ga in een hoekje staan janken...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 15:12 schreef Wojworshebn het volgende:
[..]
Ik niet. Nee. Jij houdt van dr.Dee?![]()
Verklaard genoegquote:Op zaterdag 27 mei 2006 00:53 schreef Turquaz52 het volgende:
![]()
![]()
Damn wat een lkkr ding
![]()
![]()
![]()
hopelijk eind van het jaar een Civicwel een 1.5 uit 95 maar gaat. (102PK) en ik ben pas 16
![]()
wat verklaard genoeg??quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |