Same here,quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:02 schreef Quinazoline het volgende:
Jij ook al.. Ik heb gisteren ook de eerste controle van mijn kamer gehad. Ben al tijden bezig met het vochtprobleem in de badkamer en het huis, maar dat was allemaal mijn eigen verantwoordelijk.
'U moet de badkamer schoonmaken, het plafond witten (dat was al beschimmeld toen ik er in kwam), het toilet schoonmaken, de keuken schoonmaken, en de boom die vlak voor het raam staat gaat er ook uit. Ow, en misschien moeten we hier ook maar extra beveiliging tegen inbraak plaatsen.'
En dat terwijl mijn laptop en camera een paar maanden geleden bij een inbraak gejat zijn.
Het plafond gaat nu door de woningbouw gewit worden, en er komt ook nog een nieuwe badkamerspiegel in op kosten van de woningbouw, maar alles is alleen maar schoner geworden sinds ik er woon, en nu moet het dus allemaal nog schoner.
En dat van die boom is ook lomp. Daar heb ik echt al vaak over gebeld, maar nu ik weg ga kan het ineens.
Maakt 't dan nog wel wat uit? Ik kan me zo voorstellen dat dat best wel een stevige smak geld is..quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:21 schreef sanger het volgende:
Alleen zit er geen pensioenregeling bij. Die moet ik dus zelf ergens gaan onderbrengen.
Pensioenpremie kost ¤ 77,80 per maand als ik de huidige voortzet. Valt me nog wel mee dacht ik zo. Ik denk dat ik het ga uitonderhandelen dat hun deze kosten bruto ook dragen (dus ¤ 100 erbij), dan ben ik voor pensioen net zo duur uit als nu.quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:24 schreef gronk het volgende:
[..]
Maakt 't dan nog wel wat uit? Ik kan me zo voorstellen dat dat best wel een stevige smak geld is..
Je moet dan niet zelf 't werkgeversgedeelte betalen?quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:34 schreef sanger het volgende:
Pensioenpremie kost ¤ 77,80 per maand als ik de huidige voortzet. Valt me nog wel mee dacht ik zo. Ik denk dat ik het ga uitonderhandelen dat hun deze kosten bruto ook dragen (dus ¤ 100 erbij), dan ben ik voor pensioen net zo duur uit als nu.
Inclusief bijtelling voor de belasting?quote:Het verschil is natuurlijk dat ik nu voor hetzelfde geld op mijn bank (per maand) ook een auto erbij heb en dus geen kosten aan mijn eigen auto.
Wettelijk maximale proeftijd is bij mijn weten 2 maanden.quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:40 schreef Marsepein het volgende:
Klinkt mooi sanger! Succes met uit onderhandelen, proeftijd e.d. is ook belangrijk heNiet dat ze iemand voor een half jaar zoeken maar dat nu ff niet vertellen.
Nee want ik ben geen werkgeverquote:Op donderdag 8 juni 2006 14:41 schreef gronk het volgende:
[..]
Je moet dan niet zelf 't werkgeversgedeelte betalen?
[..]
Inclusief bijtelling voor de belasting?
(een leasebak heeft natuurlijk wel voordelen: onderhoud wordt verzorgd, en als er eens een joker z'n sleutels in de lak zet is dat ook voor de leasemaatschappij)
Ik denk dat ze gesloten zijnquote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:02 schreef Marsepein het volgende:
&*&*^()*&)(*^(*& Mijn nagelnieuwe Siemens vaatwasser doet het helemaal niet. Ik wil hem testen voor de eerste keer, maar helemaal niets. Display blijft dood, gen piep. HE-LE-MAAL niets.
Dar wordt je niet vrolijk van .... weer bellen.
True, truequote:Op zaterdag 10 juni 2006 00:16 schreef Marsepein het volgende:
Dorstig weer vandaag ....
Happy, happy, joy, joy!quote:
1 Augustus. Snel zat dus!quote:Op zaterdag 10 juni 2006 21:53 schreef Marsepein het volgende:
BE, geweldig. Dat moet een hele opluchting zijn. Oplevering per direct? Gefeliciteerd iig!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |