Ja, broer, maar ik ken mezelf, en over het algemeen gaat mijn leuk vinden van iemand wel over na een maand of 1,5. Met haar zat ik nog net niet aan die termijn (nou ja, ik kende dr al vanaf het begin, maar niet op die manier) dus dan is dit een mooier einde dan wilde plannen die dan uiteindelijk op niks uitlopen. Bovendien is zij vast ook niet zo enthousiast meer, want ze vertelde dat ze ooit een relatie had met een jongen uit guatamala die bij haar op school zat. Na afloop ging ie terug en toen ze hem (na 10 maanden relatie) ging opzoeken in Guatamala voor een paar maanden bleek dat ie een kind van 4 jaar had dat ie nooit vermeld had. Nu heb ik geen kinderen achtergehouden, maar dat weet zij natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:33 schreef broer het volgende:
[..]
Je ontzegt jezelf De Grote Liefde. Waarom? Waaróm!?
Je moet op dit moment plannen maken om in Denemarken te gaan wonen.
Vind ik dan, hè...
Ah, oké. Dat is een ander soort leuk dan ik bedoelde.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:34 schreef Lamon het volgende:
Meisjes die nog een stap verder zijn, en zo dramatisch zijn geworden, dat ze meer een onbewuste clowns-act aan het opvoeren zijn, vind ik hilarisch.
quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:38 schreef I.R.Baboon het volgende:
Het lijkt wel R&P hier!
Ook ik zette het niet voor niets tussen aanhalingstekens.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:38 schreef Lamon het volgende:
Kap 'ns met dat woord "pauper", ik kom juist in dit topic om dat soort woorden te vermijden.
Nou, ik weet niet of ik op dit moment in het stadium 'onzekerheden' zit. En 'frustraties' valt ook wel mee, behalve dan 'met vrouwelijk gezelschap zou ik meer te doen hebben de komende dagen'.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:41 schreef Lamon het volgende:
[..]
![]()
Nee toch?
Ik dacht dat we hier al onze frustraties en onzekerheden wat meer met verve droegen.
Dan is de R&P vergelijking al helemaal loos.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:41 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou, ik weet niet of ik op dit moment in het stadium 'onzekerheden' zit. En 'frustraties' valt ook wel mee, behalve dan 'met vrouwelijk gezelschap zou ik meer te doen hebben de komende dagen'.
Ja, het is wel meer een filmeinde zo. Maar moet je dat soort nepromantiek nastreven? Moet je niet gewoon realistisch zijn en onderkennen dat het je levensdoel is om de rest van je dagen te slijten op een Deense bank?quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:37 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja, broer, maar ik ken mezelf, en over het algemeen gaat mijn leuk vinden van iemand wel over na een maand of 1,5. Met haar zat ik nog net niet aan die termijn (nou ja, ik kende dr al vanaf het begin, maar niet op die manier) dus dan is dit een mooier einde dan wilde plannen die dan uiteindelijk op niks uitlopen.
Wat weer een goed iets is. Want ik denk dat wij allemaal ook uitermate ongeschikt zijn om advies te geven.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:45 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vraag alleen minder om advies
Nee! Ik kan namens mijn echtgenoot mededelen dat het na je 30e went.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Hoewel de kaalheid natuurlijk altijd een topicwijde onzekerheid blijft.
Nou... broer verwacht totale opoffering en verwoesting van m'n Amsterdamse leven. Noem dat maar narcisme.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:47 schreef Lamon het volgende:
[..]
Wat weer een goed iets is. Want ik denk dat wij allemaal ook uitermate ongeschikt zijn om advies te geven.
Allemaal een veel te narcistisch perspectief op zaken enzo..
Welterusten, ER.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:50 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Nee! Ik kan namens mijn echtgenoot mededelen dat het na je 30e went.
Trusten lui!![]()
Ik vind het wel leuk om te lezen over mensen die wél een leven hebben.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:45 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou, die R&Pvergelijking was omdat ik hier ook dingen uit mijn privé-leven deel met wildvreemden
Ach, je moet beseffen dat ik 3 jaar van m'n leven vergooid heb in Suawoude en dat ik nu nog steeds wat in te halen heb. Wanneer dat gebeurd is word ik weer gewoon saai en wordt S-B het hoogtepunt van mijn dag.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:51 schreef broer het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk om te lezen over mensen die wél een leven hebben.
Maar broer is een romanticus, en is zo narcistisch, dat hij vindt dat de enige juiste weg zijn eigen gevoelde romantiek moet zijn.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:50 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou... broer verwacht totale opoffering en verwoesting van m'n Amsterdamse leven. Noem dat maar narcisme.
Van jou niet, van mij wel. (Ik ontzeg anderen graag hun geluk, zodat ik er zelf weer wat beter uit kom...)quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:50 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou... broer verwacht totale opoffering en verwoesting van m'n Amsterdamse leven. Noem dat maar narcisme.
Dat is een geruststellende gedachte.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:52 schreef I.R.Baboon het volgende:
Wanneer dat gebeurd is word ik weer gewoon saai en wordt S-B het hoogtepunt van mijn dag.
En zo geef je me toch nog advies (te weten: precies het tegenovergestelde doen).quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:54 schreef broer het volgende:
[..]
Van jou niet, van mij wel. (Ik ontzeg anderen graag hun geluk, zodat ik er zelf weer wat beter uit kom...)
Nou, ik word komend jaar rector van m'n studentenvereniging, dus ik vrees dat dat veel feestjes worden (dus veel stof voor S-B). Tweede semester is wel het moment dat ik m'n scriptie schrijf, dus dan wordt het vast al wat minder juicy. En over mijn leven daarna als bijvoorbeeld beleidsambtenaar wil ik al helemaal niet denken.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:56 schreef broer het volgende:
[..]
Dat is een geruststellende gedachte.
Zit het er al aan te komen of moet je nog wat uitrazen?
Nou, kom maar op...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:53 schreef Lamon het volgende:
maar als ik nog even krom lul, valt er vast een logica te ontdekken.
Ik voel me te veel newbie voor een dergelijke meet.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:56 schreef I.R.Baboon het volgende:
slappe excuses zijn welkom.
Ik zal er over een jaartje nog eens naar vragen.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
En over mijn leven daarna als bijvoorbeeld beleidsambtenaar wil ik al helemaal niet denken.
Toevoegingen;quote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:56 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En zo geef je me toch nog advies (te weten: precies het tegenovergestelde doen).
Nou ja, heren, ik ga slapen. En bij terugkomst moet er echt een keer een S-B meet gepland worden, onder een paar voorwaarden, te weten:
- 's avonds laat in een afgelegen kroeg die lang openblijft
- alleen reguliere posters
- maar dan het liefst ook zo veel mogelijk, uit de hele geschiedenis van het topic
- bier drinken
Toevoegingen en slappe excuses zijn welkom.
Ik voel me vereerd.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:08 schreef Lamon het volgende:
-Als broer niet komt, kom ik ook niet.
Vandaar dat er alleen reguliere posters moeten komen.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:05 schreef Lamon het volgende:
[..]
Toevoegingen;
-Geen Harry, Yvonne of andere iconen, het moet geen FOK!meet worden.
Daarom moeten er alleen reguliere posters komen.quote:-Bier drinken moet echt ter harte genomen worden, geen slappe excuses over "morgen vroeg op..." of "ik moet nog zoveel doen.."
Ik ben heel erg voor 1 kroeg. Hoeft ook niet per se in een wereldstad te zijn, als ie maar lang open is.quote:-1 kroeg, of misschien 2, maar geen oeverloos rondgedwaal.
Ach, daar hebben we S-B voor.quote:-En geen natopics over hoe leuk of niet leuk het wel niet was. Dat openbaar na-eien is ZO irritant, alsof iemand anders het wat kan schelen.
Die zou ik willen uitbreiden naar 'als broer en lamon niet allebei komen komt er geen meet'.quote:-Als broer niet komt, kom ik ook niet.
Als wickedangel komt, wil ik mijn weigering wel heroverwegen.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:10 schreef I.R.Baboon het volgende:
Zolang broer maar niet gaat flirten, natuurlijk.
Toevoeging;quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:13 schreef broer het volgende:
Als wickedangel komt, wil ik mijn weigering wel heroverwegen.
O, jij kent haar persoonlijk?quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:15 schreef Lamon het volgende:
-Als broer met Wickedangel gaat flirten, zou ik zelfs mijn doping afzeggen om wel te kunnen.![]()
Uiteraard niet.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:19 schreef broer het volgende:
O, jij kent haar persoonlijk?
Ja, mij ook. Ik vrees echter dat ik dan niet langer dan een half uurtje blijf...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:24 schreef Lamon het volgende:
Het is enkel de scene die me onbetaalbaar lijkt, puur afgeleid uit jullie posts.
Heel goed. Ik ben inmiddels in verwarring. Nu nog even kijken wat eruit komt als I.R. zijn idee doorzet.quote:Maar die scene ga ik nooit meemaken, want je gaat toch niet, he?
(zie je de reversed psychology in werking? Heel subtiel allemaal, maar het is er..)
En dat binnen een uurtje.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:27 schreef broer het volgende:
Heel goed. Ik ben inmiddels in verwarring. Nu nog even kijken wat eruit komt als I.R. zijn idee doorzet.
Jij hebt er wel zin in, zo te horen. Waarom zou je het van mij laten afhangen? Je moet gewoon gaan.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:37 schreef Lamon het volgende:
En dat binnen een uurtje.
Moet je voorstellen wat de dagenlange indoctrinatie van mij en I.R. gaat doen.
Ik zie het al helemaal goedkomen.
Ik zie in I.R. wel een flinke lobby'er. Dus dat die meet er komt, geloof ik wel.quote:Althans, de basis dan. Over de uiteindelijke uitvoering blijf ik wel sceptisch.
Maar onder het motto, het is maar 1 avondje van een oneindig lang leven, kan ik dat misschien wel opzij zetten...
Jij hebt mijn vorige meet niet meegemaakt.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:41 schreef broer het volgende:
[..]
Jij hebt er wel zin in, zo te horen. Waarom zou je het van mij laten afhangen? Je moet gewoon gaan.
[..]
Ik zie in I.R. wel een flinke lobby'er. Dus dat die meet er komt, geloof ik wel.
Hoe lang dat nog duurt, weet ik niet. Daarin neig ik ook naar de sceptische kant...
Ik heb het niet meegemaakt, maar ik heb erover gehoord. (Eigenlijk alleen van jou en I.R. in dit topic, maar toch...)quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:46 schreef Lamon het volgende:
Jij hebt mijn vorige meet niet meegemaakt.
Dat dreef mij destijds te zeggen, eens maar nooit meer.
Pff, overwegen klinkt zo zwaar.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 03:52 schreef broer het volgende:
[..]
Ik heb het niet meegemaakt, maar ik heb erover gehoord. (Eigenlijk alleen van jou en I.R. in dit topic, maar toch...)
Waarom overweeg je dan nu om wel te gaan?
Ergens wel jammer dat je terugkomt, want ik vond je verhalen uit Ierland zowel amusant als interessant. Maar ja, deze post geeft dan wel weer hoop. Behalve de laatste zin danquote:Op zaterdag 27 mei 2006 02:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Nou, ik word komend jaar rector van m'n studentenvereniging, dus ik vrees dat dat veel feestjes worden (dus veel stof voor S-B). Tweede semester is wel het moment dat ik m'n scriptie schrijf, dus dan wordt het vast al wat minder juicy. En over mijn leven daarna als bijvoorbeeld beleidsambtenaar wil ik al helemaal niet denken.
Nee, die vertrekt aanstaande woensdag. Ze stond in de krant vandaag.quote:Op zondag 28 mei 2006 03:05 schreef svann het volgende:
Je hebt je dochter deze week op het vliegtuig gezet?
Dat mag hoor. Tenminste, van mij wel. Soms heb je het even nodig.quote:Op zondag 28 mei 2006 03:02 schreef ElizabethR het volgende:
Ik kom even knuffelen hoor, heb er behoefte aan.
Inderdaadquote:Op zondag 28 mei 2006 03:24 schreef Jane het volgende:
[..]
Dat mag hoor. Tenminste, van mij wel. Soms heb je het even nodig.
Nee Semi nog.quote:Op zondag 28 mei 2006 03:26 schreef melanie_the_miss het volgende:
Ik ben nu ook aan het bikkelen!!!!
Iejjjt, ze kunnen de Hollandse Rrrrr niet.quote:Op zondag 28 mei 2006 03:36 schreef Croupouque het volgende:
Hoe spreken ze "Eert" daar uit, IR?
Als "Ieered" ?
En dan doen die jj's dat?quote:Op zondag 28 mei 2006 03:40 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Iejjjt, ze kunnen de Hollandse Rrrrr niet.
Yep.quote:
Graag gedaan, Wickedangel. Heel graag gedaan.quote:Op zondag 28 mei 2006 02:20 schreef Wickedangel het volgende:
Het is hartverwarmend, zo niet zorgelijk, dat er hier tijdens mijn afwezigheid over mij wordt geluld![]()
Ja, precies. Niet zoals het hoort, maar ik vind het allemaal wel best. Ik heb ook smsjes met 'Irt' ontvangen, dat vind ik toch wat minder.quote:Op zondag 28 mei 2006 03:36 schreef Croupouque het volgende:
Hoe spreken ze "Eert" daar uit, IR?
Als "Ieered" ?
First of all: er is nog geen meet (en die komt er alleen als de 2 andere semi-bikkels, te weten, Lamon en jij, ermee akkoord gaan.quote:Op zondag 28 mei 2006 04:41 schreef broer het volgende:
Kom je ook naar de meet die I.R. organiseert?
Succes! Flatganger!quote:Op zondag 28 mei 2006 04:44 schreef broer het volgende:
O, ja. Kwart voor vijf is eigenlijk te laat om te gaan slapen, mijn bovenbuurvrouw is écht heel leuk en ik heb volgende week een soort blind date, maar net niet helemaal.
Zijn jullie ook weer op de hoogte.
Sociaal van je. Ik dacht bijna dat ik de enige S-B-user met een liefdesleven was (al is het zojuist mislukt om indruk te maken op een Canadese. Dus dan maar semi-bikkelen he).quote:Op zondag 28 mei 2006 04:44 schreef broer het volgende:
O, ja. Kwart voor vijf is eigenlijk te laat om te gaan slapen, mijn bovenbuurvrouw is écht heel leuk en ik heb volgende week een soort blind date, maar net niet helemaal.
Zijn jullie ook weer op de hoogte.
Ja, maar áls die er komt, ga jij de boel regelen, toch?quote:Op zondag 28 mei 2006 04:45 schreef I.R.Baboon het volgende:
First of all: er is nog geen meet (en die komt er alleen als de 2 andere semi-bikkels, te weten, Lamon en jij, ermee akkoord gaan.
Sig hoort daar zeker bij. En nog veel meer mensen. Al weet ik in deze dronken toestand even niet precies wie.quote:Second: Dan gaan alleen de diehard posters uitgenodigd worden (en ja, sig000 hoort daar natuurlijk bij)
Precies. En dat is ook exact de reden dat ik het erover durf te hebben. Zodra er concrete plannen zijn, haak ik in no time af.quote:Maar, third of all, da's nu nog niet het geval, dus dit op de zaken vooruit lopen.
Ja, is ook ingegeven door jouw kijkje in je privéleven. Het is alweer jouw schuld...quote:Op zondag 28 mei 2006 04:46 schreef I.R.Baboon het volgende:
Sociaal van je. Ik dacht bijna dat ik de enige S-B-user met een liefdesleven was (al is het zojuist mislukt om indruk te maken op een Canadese. Dus dan maar semi-bikkelen he).
Nou, ik ben absoluut geen regelaar. Maar goed, alles wat we nodig hebben is een locatie (een fijne, lege, afgelegen kroeg die lang open is). En ik hoop dat arcee op een bepaald moment met z'n lijstjes komt, en dan ga ik de top 25 (of top 50 of top 15, weet ik veel) wel mailen, en dan hoop ik dat er zo veel mogelijk mensen langskomen. Maar jij en lamon zijn iig onmisbaar (en ikzelf ook, maar ik ga er van uit dat ik langskom als ik het zelfs organiseer).quote:Op zondag 28 mei 2006 04:49 schreef broer het volgende:
[..]
Ja, maar áls die er komt, ga jij de boel regelen, toch?
Dat stelt mij wel weer gerust. Zo'n vaart zal het niet lopen. Ik hoor er in deel 76 wel meer van, gok ik.quote:Op zondag 28 mei 2006 04:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou, ik ben absoluut geen regelaar.
Nee. Met iemand anders. Mooi is het leven, hè? Wedden op twee paarden!quote:En heb je die blinddate met je buurvrouw of met iemand anders?
Niet dat ik weet. Er is wel een leuke canadese, maar die komt misschien nog naar a'dam (en die zit nu met mijn Deense in Polen). Dit waren 2 vriendinnen van onze huiscanadees. Maar ik probeerde het ook weer niet zo hard dat ik teleurgesteld was, dus het is allemaal positief.quote:Op zondag 28 mei 2006 04:51 schreef broer het volgende:
[..]
Ja, is ook ingegeven door jouw kijkje in je privéleven. Het is alweer jouw schuld...
Maar uhm... Canadese? Je wilde toch eigenlijk nog steeds indruk maken op een Canadeense?
Goed, hoor, B. Zolang je maar niet als Biene opeens niet meer op komt dagen zodra je aan het daten bent met iemand anders, want daar heeft Ome IR een broertje dood aan.quote:Op zondag 28 mei 2006 04:57 schreef broer het volgende:
[..]
Dat stelt mij wel weer gerust. Zo'n vaart zal het niet lopen. Ik hoor er in deel 76 wel meer van, gok ik.
[..]
Nee. Met iemand anders. Mooi is het leven, hè? Wedden op twee paarden!
Wat fijn dat het hier pas 4 uur is. En bovendien heb ik ook morgen geen fuck te doen.quote:Op zondag 28 mei 2006 04:57 schreef broer het volgende:
En had ik al gezegd dat vijf uur écht te laat is?
Ik ga slapen. En dat ga ik doen.
Doei!
We wachten al 5 (!) delen op je lijstjes he, Arcee. Ik wil je niet opjagen, maar je dat wel even meedelen.quote:
Xeniaquote:Op zondag 28 mei 2006 04:49 schreef broer het volgende:
[..]
Xenia, die komt wel snel in gedachten voor een dergelijke gelegenheid.
[..]
Pardon, I.R.quote:Op maandag 29 mei 2006 01:02 schreef Thisbe het volgende:
Jij ook Eert, strikt genomen!
Jij gaat een andere HD uit het stof halen, aansluiten en opstarten om een adres te zoeken dat gewoon op Fok! staat?quote:Op maandag 29 mei 2006 00:12 schreef ElizabethR het volgende:
Ik ga haar mailadres even zoeken in mijn andere HD.
Dat ken ik niet meerquote:Op maandag 29 mei 2006 01:05 schreef Thisbe het volgende:
Onzevader
Maar voor de rest ben je wel goed losgekomen van je katholieke opvoeding?quote:Op maandag 29 mei 2006 01:05 schreef Thisbe het volgende:
Volgens mij zitten er vijf weesgegroetjes op een rozenkrans, voordat je bij het Onzevader aankomt!
Nee, die HD zit in mijn kast, maar gebruik ik weinig. Is een soort van archiefje.quote:Op maandag 29 mei 2006 01:07 schreef broer het volgende:
[..]
Jij gaat een andere HD uit het stof halen, aansluiten en opstarten om een adres te zoeken dat gewoon op Fok! staat?
Ja, ik had het er ook moeilijk mee.quote:Op maandag 29 mei 2006 01:02 schreef Mike het volgende:
Ja precies, ik zit me maar in te houden tot 01.00 uur en sommige andere mensen () posten maar raak.
ik zal voor eeuwig vastzitten aan mijn maagdelijke status Broer, en zo hoort het ook!quote:Op maandag 29 mei 2006 01:08 schreef broer het volgende:
Maar voor de rest ben je wel goed losgekomen van je katholieke opvoeding?
Geef je de weesgegroetjes er niet bij?quote:Op maandag 29 mei 2006 01:10 schreef Thisbe het volgende:
Onze vader (...)
nee, Lotte, daar hebben we het over gehad in deze reeks, en de Nederlandse tijd telt.quote:Op maandag 29 mei 2006 01:02 schreef Thisbe het volgende:
Jij ook Eert, strikt genomen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |