Ik wil ook Sparta, Heracles, ADO, RBC, NAC en Willem II.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:34 schreef Erwtensoep het volgende:
Nee waarschijnlijk ook op Groningen
inderdaad.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:38 schreef Jasza het volgende:
Gullit had gewoon gelijk, maar hij moet zich er niet mee bemoeien.
Het lijkt me nogal logisch dat je daar aandacht aan besteedt bij een terugblik op het seizoen.quote:
Ja alleen krijg ik het er koud vanquote:Op zondag 21 mei 2006 19:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Het lijkt me nogal logisch dat je daar aandacht aan besteedt bij een terugblik op het seizoen.
Ze draaien en heel lekker seizoen, winnen bijna alle grote wedstrijden en nog hebben ze totaal nietsquote:
ze willen die play-offsquote:Op zondag 21 mei 2006 20:08 schreef H.Flick het volgende:
Ze gaan er nu wel heel erg snel doorheen allemaal.
Nou dat was spannend zeg.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:26 schreef belanov het volgende:
Dat daardoor bijvoorbeeld de voorheen bloedstollende strijd om de 2e plaats werd opgeheven en werd ingeruild voor een onrechtvaardig systeem, dat verzwijgen we maar even.
uiteraard overdrijf ik het, maar dat was dit seizoen spannend geweest ja, tussen AZ en Feyenoord. In 2002/2003 was het ook 4 maanden spannend, tussen Ajax en Feyenoord destijdsquote:
Op de Talpa site kun je het terug zienquote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:03 schreef HomerJ het volgende:
Dit is zeker nergens terug te zien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |