Ja maar zo ben ik zelf ook wel enigzins.quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:57 schreef __Saviour__ het volgende:
Phoebe is af en toe eng. Van die rare uitbarstingen soms en dat spirituele gedoe van d'r
quote:And by the way, it seems to be perfectly clear that you WERE on a break.
ik wil dat ookquote:Op vrijdag 23 juni 2006 00:03 schreef LeT0W het volgende:
Heb de hele serie op dvd! echt geniaal!
vooral op brakke zondagen gewoon hele dag friends kijken.
hilarisch.quote:Op donderdag 22 juni 2006 21:38 schreef Argento het volgende:
Phoebe vind ik een wat beperkt karakter. Ze heeft ze niet allemaal op een rijtje en dat kan leiden tot grappige uitspraken en situaties, maar op een gegeven moment ken je het wel en word het -voor mij- irritant. Zelfde geldt in mindere mate voor het Joey-karakter. Ja, hij is een beetje traag van begrip, we get it. Wat dat betreft vind ik de rol van Rachel veel leuker.
Een van de grappigste uitspraken komt niet eens van een 'friend' maar van Hugh Laurie. Die zat in het vliegtuig naast Rachel toen deze onderweg was naar de bruiloft van Ross en Emily. Rachel praat honderuit over haar relatie met Ross en alles wat daarbij hoort. Hugh probeert te ontspannen met een koptelefoon op, maar heeft duidelijk last van Rachel. Op een zeker moment rukt hij die koptelefoon van zn oren, zegt tegen Rachel in niet mis te verstane bewoordingen hoe hij over haar denkt, en eindigt dan met de tekst:
And by the way, it seems to be perfectly clear that you WERE on a break.
Edit: Heidi- (of eigenlijk Marjolijnquote:Op vrijdag 23 juni 2006 20:44 schreef __Saviour__ het volgende:
Hoe was Joey er ook alweer achter gekomen van de relatie tussen Chandler en Monica?
YWquote:Op vrijdag 23 juni 2006 21:07 schreef __Saviour__ het volgende:
ah right, dat was het het ja. thanks.
En dan die kop die hij erbij trekt, je ziet gewoon duidelijk dat het muntje valt.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 21:01 schreef Heidi- het volgende:
Ze gaan samen een weekend weg, verzinnen allebei een smoes, als ze terug komen :
Joey: Hey, Mr. Bing. That, uh, hotel you stayed at called. Said someone left an eyelash curler in your room.
Chandler: Yes, that was mine.
Joey: 'Cause I figured you hooked up with some girl and she'd left it there.
Chandler: Yes, that would have made more sense.
Joey: You know, I... I don't even feel like I know you anymore, man! All right, look, I'm just gonna ask you this one time. And whatever you say, I'll believe ya. Were you or were you not on a gay cruise?
en dan later :
Phoebe: Oh, hey, Monica, I heard you saw Donald Trump at your convention.
Monica: Yeah, I saw him waiting for an elevator. Hey, Rach, can I borrow your eyelash curler? I think I lost mine.
Joey: Oh! Oh! Oh!
1 mississippi, 2 mississippi, 3 mississippi...quote:Op zaterdag 24 juni 2006 00:19 schreef cosmick het volgende:
Die aflevering dat Ross bruin gesprayed wordt.
Ross: I went to that tanning place your wife suggested.
Chandler: Was that place...the sun?
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 00:36 schreef alwaysthebest het volgende:
Die aflevering die nu op net 5 bezig is, is echt hilarisch.. Phoebe met d'r gitaarlessen, Rachel die niet mag roddelen e.d.
.
Alleen jammer dat Chandler geen grappen mocht maken, dan is ie lang zo leuk niet.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 00:36 schreef alwaysthebest het volgende:
Die aflevering die nu op net 5 bezig is, is echt hilarisch.. Phoebe met d'r gitaarlessen, Rachel die niet mag roddelen e.d.
.
Joey: She might be the hottest girl I've ever hatedquote:Op vrijdag 23 juni 2006 23:49 schreef cosmick het volgende:
Heb van de week nog eens die aflevering met Christina Applegate als de zus van Rachel bekeken.
Rachel: Amy! Hi! You remember Joey...
Amy: Hey sure... the "Days Of Our Lives" guy!
Joey: That's right...
Amy: You're not good!![]()
Het spel heette bambozzle ofzo, was idd een training voor Joey voor zij auditie als quizmaster.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 21:55 schreef cosmick het volgende:
Mwah, Phoebe is best leuk hoor, niet zo knap wellicht, maar ze kan erg geinig uit de hoek komen.
Vraagje; die aflevering waar Ross, Chandler en Joey een quizje doen; Joey de vragen stelt en de rest op een kruk zit. Uitermaate grappig. Weet iemand welke aflevering dit is?
Yup! Thanx! "The One With the Baby Shower" heet ie. zie hier.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 22:14 schreef Flurrie het volgende:
[..]
Het spel heette bambozzle ofzo, was idd een training voor Joey voor zij auditie als quizmaster.
ff denken.......
serie 8
aflevering 20
als ik het goed heb
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 22:23 schreef cosmick het volgende:
[..]
Yup! Thanx! "The One With the Baby Shower" heet ie. zie hier.
Joey: Now Chandler, would you like to spin the Wheel of Mayhem or pick a Wicked Wango card.
Chandler: Ahhh, let me think... I don't care.
2 eigenlijk; vrouwen versieren en heel veel kunnen etenquote:Op zondag 25 juni 2006 00:08 schreef the_legend_killer het volgende:
ALtijd leuk in de serie dat Joey het van zijn enige succes moet hebben
Ik moest zo ontzettend hard lachen daaromquote:Op zondag 25 juni 2006 13:21 schreef Zapper het volgende:
Chanandler Bong, wat was daar het verhaal ook alweer achter?
'Miss' Chanandler Bongquote:Op zondag 25 juni 2006 14:29 schreef rena het volgende:
[..]
Ik moest zo ontzettend hard lachen daarom![]()
Hoe ze het zeiden ook
![]()
Vooral de aflevering van woensdag is is dikke aanraderquote:Op zondag 25 juni 2006 16:46 schreef Houniet het volgende:
morgen weer
de uitzendingen voor de aankomende week @ net 5
Maandag: 5.12
The One With Chandler's Work Laugh
Dinsdag: 5.13
The One With Joey's Bag
Woensdag: 5.14
The One Where Everybody Finds Out
Donderdag: 5.15
The One With The Girl Who Hits Joey
Vrijdag: 5.16
The One With The Cop
![]()
![]()
TOW the Flashbackquote:Op zondag 25 juni 2006 18:05 schreef Honky het volgende:
WAt was die aflevering waarin mr Heckles komt klagen en dat Phoebe hem dan dist? Dat vond ik een erg mooi stukje, maar weet niet emer welke aflevering. (was iets met dat Heckles zegt dat hij een trompet bespeeld oid)
Heckles is coolquote:Op zondag 25 juni 2006 19:08 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Heckles die dan zegt: "I could play the oboe"![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |