Ja, dat viel me even tegen.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 21:19 schreef Xurk het volgende:
Carlos die nu Xiao-Mei [ofzo] wel ziet zitten
Ik ga me steeds meer ergeren aan die dommigheden die Susan elke keer doet, zoals met die postbode ook..zeg dan gewoon dat het niet de bedoeling was om met die vent het bed in te duiken.quote:Op woensdag 7 juni 2006 00:18 schreef Rosella het volgende:
[..]
, maar verder geen medelijden met Susan deze aflevering. Iew, wat zat ze irritant te pushen bij Mike.
dat is momenteel ook wel mijn favo verhaallijn ja. Verder vond ik de aflevering ook wel erg voorspelbaar gister hoor. Helemaal dat huis afbranden.quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:17 schreef MadGuy het volgende:
Woei, wat een ruige aflevering weer. Ik was vooral onder de indruk van het lijntje tussen Bree en Andrew.
Die van gister was toch aflevering 20?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 21:28 schreef Fannetje het volgende:
Quote van de Net 5 - site:
Op 20 juni wordt de voorlopig laatste aflevering van 'Desperate Housewives' uitgezonden op NET 5.
Nog twee afleveringen dus. Aflevering 23 zal dus wel de laatste van het seizoen zijn...
3.quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:51 schreef Molline het volgende:
Ja, volgens mij wel. Nog twee afleveringen te gaan.
-Caleb is niet dood. Caleb zei tegen Betty dat Matthew had gezegd tegen hem dat hij Danielle moest zoenen. Betty boos, en toen heeft ze matthew opgesloten in dat hok waar Caleb steeds zat.quote:Op maandag 12 juni 2006 12:50 schreef MaJo het volgende:
Snap er niets meer van... Heb vorige aflevering gemist en een vriendin had me verteld wat er gebeurd was. Zo zei ze dat Caleb dood was. Heeft zij nou iets gemist of lees ik het verkeerd? Ook dacht ik dat ze zei dat Bree die vriend het huis uit had gezet, maar dat heb ik denk ik zelf verkeerd begrepen. Hoe is Edie er nou achter gekomen dat Susan met haar ex-man was vreemdgegaan? heb echt heel wat gemist!Ik zorg ervoor dat ik het morgen niet mis
Deze week komt er nog eentje, en dan de week erop de laatste twee afleveringen (dit is een gecombineerd aflevering). Ook Amerika heeft zijn winterstop (de laatste aflevering van DS was daar op 21 mei oid), en volgens mij heeft Amerika nog niks op de planning staan. Ik weet 100% zeker dat deze serie verder gaat, aangezien het veel kijkers trektquote:Op maandag 12 juni 2006 22:28 schreef tulpje6 het volgende:
Heb niet het hele topic gelezen hoor, maar ik volg DS dus sinds kort en vroeg me af hoeveel afleveringen er nog komen voor de zomerstop (neem aan dat die er komt), of we na de zomer dan weer vrolijk verder gaan of dat dit al de laatste reeks was ook hier in NL, en of er tijdens de zomerstop herhalingen worden uitgezonden van DS (zou leuk zijn want ik volg het pas sinds aantal weken dus ken hele begin niet :-p)
Me twee!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 10:47 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vanavond weerheb er zin in na de goeie aflevering van vorige keer
Ik dacht echt dat het alweer de laatste serie was ofzoiets, dat dat alweer een poosje terug bekend was gemaakt.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 10:46 schreef Rory78 het volgende:
Het is ook een commercieel succes en dus zal het zeker weten verder gaan en daar is natuurlijk niets mis mee, zolang het verhaal maar goed blijft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |