Valt daar dan ook gewoon de ontlasting uit?quote:Op donderdag 25 mei 2006 14:01 schreef Mister_Maikel het volgende:
Erodome,
Geldt dat nou ook voor anale sex? Ik heb wel eens gaten gezien waarvan ik dacht dat die al aardig wat hadden ontvangen.![]()
Als jullie dit nou eens lezen..quote:Op donderdag 25 mei 2006 13:24 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wel eens aan gedacht dat iemand met 50 vriendjes in 10 jaar net zo vaak kan hebben geneukt als iemand met maar 1 vriendje in 10 jaar? Zo maar een ideetje hoor.
Het gaat ook niet om de hoeveelheid seks maar om de hoeveelheid verschillende penissen.quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:59 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als jullie dit nou eens lezen..
Pardon?! Heb je het tegen Erodome?quote:
De TS dacht dat zijn vriendin veel ex-vriendjes heeft en dat ze daarom wel 'uitgewoond' zou zijn. De reactie daarop was dat het toch niet uitmaakt of je 50 of maar 1 vriendje hebt gehad. Je kunt evenvaak geneukt hebben, dus 'uitgewoond' heeft geen zak te maken met het aantal vriendjes.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 09:45 schreef slashyou het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om de hoeveelheid seks maar om de hoeveelheid verschillende penissen.
Je hoeft een reactie op een topic niet als de waarheid te zien hoor. Ik heb in de praktijk ondervonden dat vrouwen die al veel verschillende vriendjes hebben gehad een typische vagina hebben waar de de binnenste schaamlippen erg ver uitsteken. De vrouwen die daarentegen niet veel ervaring hadden was dat een stuk minder.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 14:31 schreef F_N het volgende:
[..]
De TS dacht dat zijn vriendin veel ex-vriendjes heeft en dat ze daarom wel 'uitgewoond' zou zijn. De reactie daarop was dat het toch niet uitmaakt of je 50 of maar 1 vriendje hebt gehad. Je kunt evenvaak geneukt hebben, dus 'uitgewoond' heeft geen zak te maken met het aantal vriendjes.
dus jij denkt dat je door neuken/penetreren de vorm van de schaamlippen veranderd?quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:02 schreef slashyou het volgende:
[..]
Je hoeft een reactie op een topic niet als de waarheid te zien hoor. Ik heb in de praktijk ondervonden dat vrouwen die al veel verschillende vriendjes hebben gehad een typische vagina hebben waar de de binnenste schaamlippen erg ver uitsteken. De vrouwen die daarentegen niet veel ervaring hadden was dat een stuk minder.
Ik weet niet zozeer of het de vorm is maar meer de positie denk ik. Ik heb het ook wel eens nagevraagd aan een maatje van mij die wel een one-night-stand had met een sletje of zij ook van die buitenboord lippen had. Dit was inderdaad het geval, wat mijn vermoeden al bevestigde.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:06 schreef Nordic_Blue het volgende:
[..]
dus jij denkt dat je door neuken/penetreren de vorm van de schaamlippen veranderd?![]()
![]()
Ja, dit topic wordt steeds lachwekkenderquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:06 schreef Nordic_Blue het volgende:
[..]
dus jij denkt dat je door neuken/penetreren de vorm van de schaamlippen veranderd?![]()
![]()
en das simpelweg een feit trouwens.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:16 schreef extreme het volgende:
on topic: onmogelijk, een vrouw is nu eenmaal fantastisch elastisch, sommige zijn alleen wat ruimer geschapen dan anderen, net als bij mannen.
Lijkt me in dit geval toch wel hoor.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:02 schreef slashyou het volgende:
[..]
Je hoeft een reactie op een topic niet als de waarheid te zien hoor.
Van hoeveel vrouwen die veel vriendjes gehad hebben heb jij de schaamlippen gezien?quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:02 schreef slashyou het volgende:
[..]
Je hoeft een reactie op een topic niet als de waarheid te zien hoor. Ik heb in de praktijk ondervonden dat vrouwen die al veel verschillende vriendjes hebben gehad een typische vagina hebben waar de de binnenste schaamlippen erg ver uitsteken. De vrouwen die daarentegen niet veel ervaring hadden was dat een stuk minder.
Ik vrees dat je op dit forum dan op de verkeerde plek bent. Veel pubertjes vinden het hier nodig om vervelend te doen.quote:Op donderdag 18 mei 2006 12:20 schreef Dragon_Skull het volgende:
Ok,
Dit zijn dus niet de reacties die ik uit wilde lokken, maar "o" zo begrijpelijk kunnen zijn.
Is er nog iemand die hier een serieuze reactie op kan geven ipv te oordelen ??
Precies. Dat probeerde ik ook te zeggen.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:19 schreef F_N het volgende:
[..]
Lijkt me in dit geval toch wel hoor.
Als je in 10 jaar tijd 5000x bent geneukt door 50 verschillende personen of 5000x door 1 persoon, maakt dat qua 'uitgewoond' zijn inderdaad geen zak uit. Lijkt me zo duidelijk als wat.
Het is niet de hoeveelheid mannen wat telt, maar de hoeveelheid nummertjes. Iemand die heel haar leven slechts 1 vriendje heeft gehad, kan meer uitgewoond zijn dan iemand met 100 ex vriendjes.
dude, het is een spier waar we het over hebben, geen elastiekje,quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:19 schreef F_N het volgende:
[..]
Lijkt me in dit geval toch wel hoor.
Als je in 10 jaar tijd 5000x bent geneukt door 50 verschillende personen of 5000x door 1 persoon, maakt dat qua 'uitgewoond' zijn inderdaad geen zak uit. Lijkt me zo duidelijk als wat.
Het is niet de hoeveelheid mannen wat telt, maar de hoeveelheid nummertjes. Iemand die heel haar leven slechts 1 vriendje heeft gehad, kan meer uitgewoond zijn dan iemand met 100 ex vriendjes.
Nee meerdere, zoals ik ook al in dit topic aangaf. Ik heb het zelfs nagevraagd bij een maatje van mij.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:21 schreef rameijer het volgende:
Van hoeveel vrouwen die veel vriendjes gehad hebben heb jij de schaamlippen gezien?![]()
Van eentje toevallig?![]()
Ik heb hier nog eens over nagedacht en ik denk dat je het verkeerd ziet. De kans dat een vrouw die met heel veel mannen seks heeft gehad het met iemand gedaan heeft die een enorme penis heeft die de positie en/of lengte van de van de schaamlippen aanpast is veel groter dan iemand die telkens dezelfde heeft gehad.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:22
schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
Als zij het met meerdere mannen heeft gedaan, dan verschilt dat op fysiek gebied toch niet van iemand, die al 10 jaar met 1 en dezelfde man is en geregeld seks heeft? Of zie ik dat verkeerd?
Dude, denk nou even naquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:30 schreef slashyou het volgende:
Ik heb hier nog eens over nagedacht en ik denk dat je het verkeerd ziet. De kans dat een vrouw die met heel veel mannen seks heeft gehad het met iemand gedaan heeft die een enorme penis heeft die de positie en/of lengte van de van de schaamlippen aanpast is veel groter dan iemand die telkens dezelfde heeft gehad.
Leer jij eens lezen ofzo. Je begrijpt er duidelijk geen reet van wat ik zeg. Pfff... vermoeiend ditquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:28 schreef extreme het volgende:
[..]
dude, het is een spier waar we het over hebben, geen elastiekje,
volg eerst eens een lesje basis biologie, en kom dan eens met een opmerking.
Sommigen blijken het niet te willen begrijpen. Maar goed, ik ga me maar weer met iets anders bezig houden. Dit is te vermoeiendquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:22 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
[..]
Precies. Dat probeerde ik ook te zeggen.
Geef het toch op. Het wil bij sommigen niet doordringen. Die denken het toch beter te weten en melden dan dat wij een lesje biologie nodig hebbenquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:53 schreef rameijer het volgende:
Dude, denk nou even na![]()
Van 1, 10 of 100x geneukt worden door een grote pik wordt een vagina NIET permanent wijd en worden de schaamlippen NIET naar buiten geperst.![]()
Wat moet je dan met een hoer als vriendin Is toch vies als der al 25 overheen zijn gegaan En s,avonds mag je ook een keerquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:05 schreef jehovaguerilla het volgende:
Een ex van mij had wel gewoon een grote poes.
Ging de sex het eerste kwartier wel omdat ze 'm strak maakte maar na dat kwartiertje was het zo wijd en nat dat ik bijna nix meer voelde. Moest je weer een of ander vaag standje aannemen.
Dit terwijl ik zeker geen kleine heb.
Nu was dit exemplaar wel afkomstig uit de prostitutie dus 4/5 dagen in de week een stuk of 12 eroverheen.
Ik moet echt lachen om de TS ,12 tot 15 haha... ga er maar vanuit dat een vrouw 1/3 opbiecht.
Dan heeft ze er wel wat meer gehad maar die trut van mijn exje die is pas heavy-duty gebruikt ,joh!
stakkerquote:Op dinsdag 23 mei 2006 21:43 schreef slashyou het volgende:
[..]
Ik ken anders een paar vrouwtjes die dat oergevoel echt niet meer bezitten, in tegendeel zelf. Helaas voor hun is dat ook te zien als ze hun benen spreiden, in plaats van 2 mooie strakke lipjes hangt er van alles uit![]()
Geniet ervan! Als het nou een strakke poes wasquote:Op donderdag 1 juni 2006 20:01 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Wat een zielige reacties toch. Ik zie niet in waarom dit meisje nou ineens een hoer zou zijn. Dus TS, maak je niet teveel zorgen, dit is gewoon de bouw van je vriendin. Geniet ervan!
Dat je uberhaupt de moeite neemt om die jongen een hart onder de riem te stekenquote:Op donderdag 1 juni 2006 20:01 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Wat een zielige reacties toch. Ik zie niet in waarom dit meisje nou ineens een hoer zou zijn. Dus TS, maak je niet teveel zorgen, dit is gewoon de bouw van je vriendin. Geniet ervan!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |