Nou, wat denk je zelf?quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:37 schreef magnifor het volgende:
Ik volg het ook, alleen zou willen weten of het waar is of niet. Ik wil alleen een ja of nee horen.
Heb gehoord dat het bullshit is en wil hier een bevestiging.
Nogmaals alvast bedankt.
Ongeveer.. waarom lees je dit topic niet, dan kun je het gewoon lezenquote:Op donderdag 18 mei 2006 22:43 schreef magnifor het volgende:
Dus aantal mensen gaan dood en aantal overleven?
Begint het een beetje moeilijk te worden om het per week te volgen en worden die torrent-file's aantrekkelijkquote:Op donderdag 18 mei 2006 22:43 schreef magnifor het volgende:
Dus aantal mensen gaan dood en aantal overleven?
Omdat ik een NL kijker ben en dat alleen maar gehoord heb.quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:45 schreef truStie het volgende:
[..]
Ongeveer.. waarom lees je dit topic niet, dan kun je het gewoon lezenIk wil het ook wel voor je uittypen maar dat is niet zo leuk als er toevallig een NL kjiker perongelijk hier kijkt
(ik zit bijv. ook wel eens perongelijk in het NL topic te lezen
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. mag ik dus als bullshit beschouwen aangezien niet iedereen dood gaat.![]()
iedereen gaat dood, jij en ik ook.quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:43 schreef magnifor het volgende:
Dus aantal mensen gaan dood en aantal overleven?
Point takenquote:Op donderdag 18 mei 2006 23:06 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
iedereen gaat dood, jij en ik ook.
quote:Op donderdag 18 mei 2006 22:47 schreef magnifor het volgende:
[..]
Omdat ik een NL kijker ben en dat alleen maar gehoord heb.
Maar datDas bullshit ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. mag ik dus als bullshit beschouwen aangezien niet iedereen dood gaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
JIj begrijpt wel wat ik bedoel.quote:Op donderdag 18 mei 2006 23:06 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
iedereen gaat dood, jij en ik ook.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Facts don't care about your feelings
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 09:06 schreef YoshiBignose het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Linc_The_Sink op 19-05-2006 12:54:48 ]hi
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:19 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]volgens mij komt tweener bellick tegenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
quote:Op donderdag 18 mei 2006 23:08 schreef truStie het volgende:
[..]das nie zo moeilijk als je ff handen gaat tellenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
zou wel eens kunnen aangezien dat al zoooo vaak gebeurd is .... (in wat kleineren situaties)... Ze zullen wel iets vinden waarmee ze weg kunnen komen... netzoals Tweener! En dat er maar 2 opgepakt worden ofso..quote:Op vrijdag 19 mei 2006 19:08 schreef YoshiBignose het volgende:
het wordt wel erg onlogisch nu ja. het zal me niks verbazen als ze niet eens laten zien hoe ze ontsnapt zijn, maar dat ze gewoon ontsnapt zijn
Bestaat die ongein nog?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 22:16 schreef YoshiBignose het volgende:
als je types als haar wilt zien moet je maar GTST kijken![]()
Is dat zoquote:Op vrijdag 19 mei 2006 20:01 schreef Tware het volgende:
[..]
idd.. Daar gaat mijn reden om season 2 te kijken![]()
interessante tekst. dat van die vice president dacht ik ook niet zo aan wat jij zei, maar het is idd logisch ja.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 00:51 schreef Hertog_Martin het volgende:
Lang verhaal...
Houden zoquote:Op zaterdag 20 mei 2006 00:51 schreef Hertog_Martin het volgende:
*knip*
* Hertog_Martin is teleurgesteld
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 09:06 schreef YoshiBignose het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Het is gewoon een slechte serie! Er zit maar 1 goed punt in, de spanning... dat is ook de enige reden dat ik het nog wel blijf volgen.. Maar voor de rest is het natuurlijk erg matig allemaalquote:Op zaterdag 20 mei 2006 00:51 schreef Hertog_Martin het volgende:
[verhaal]
* Hertog_Martin is teleurgesteld
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:05 schreef keijz het volgende:
[..]
Het is gewoon een slechte serie! Er zit maar 1 goed punt in, de spanning... dat is ook de enige reden dat ik het nog wel blijf volgen.. Maar voor de rest is het natuurlijk erg matig allemaal
Wat maakt het uit waardoor het boeit? Het is spannend, dus is het niet slecht.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 18:05 schreef keijz het volgende:
[..]
Het is gewoon een slechte serie! Er zit maar 1 goed punt in, de spanning... dat is ook de enige reden dat ik het nog wel blijf volgen.. Maar voor de rest is het natuurlijk erg matig allemaal
Ik vind Veronica juist slecht, en die geheim agent ook.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:08 schreef YoshiBignose het volgende:
het was beter geweest als er een beetje bijgeschaafd werd aan de verhaallijn en wat beter acteurs voor de hoofdrolspelers ( michael en linc) ( en dat heb ik het niet over sara en veronica
)
Eindelijk iemand die het snaptquote:Op zondag 21 mei 2006 14:34 schreef knuppelhout het volgende:
nee ze zeiden:"probably DOA" (dead on arrival). niks is zeker dus
eindelijk iemand die dat inzietquote:
Wij hebben ze ook allemaal al gezienquote:Op zondag 21 mei 2006 14:42 schreef miss_schaapje het volgende:
ik heb de afleveringen op dvd thuis liggen![]()
Ik denk iedereen hier de dvds of de xvidjes wel he, anders kon je het niet gezien hebben,quote:Op zondag 21 mei 2006 14:42 schreef miss_schaapje het volgende:
ik heb de afleveringen op dvd thuis liggen![]()
Ik vlieg iedere maandag naar Toronto om de aflevering te kijken hoor en ik betaal ook netjes m'n abbonnementsgeld aan Rogersquote:Op zondag 21 mei 2006 14:54 schreef 020-NRD het volgende:
Ik denk iedereen hier de dvds of de xvidjes wel he, anders kon je het niet gezien hebben,![]()
Serieus? Wat voor werk/opleiding doe je dan? Of woon je daar gwn en is NL vakantie voor jouquote:Op zondag 21 mei 2006 15:00 schreef Miguel het volgende:
[..]
Ik vlieg iedere maandag naar Toronto om de aflevering te kijken hoor en ik betaal ook netjes m'n abbonnementsgeld aan Rogers![]()
quote:Op zondag 21 mei 2006 15:02 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Serieus? Wat voor werk/opleiding doe je dan? Of woon je daar gwn en is NL vakantie voor jou?
Maakt niet uit waar ik zit, overal is het vakantie voor mijquote:Op zondag 21 mei 2006 15:02 schreef Linc_The_Sink het volgende:
Serieus? Wat voor werk/opleiding doe je dan? Of woon je daar gwn en is NL vakantie voor jou?
Euhh, jahhquote:Op zondag 21 mei 2006 15:13 schreef Miguel het volgende:
[..]
FOX HD voor Eastern time zit op nr 531 op de TiVo![]()
Aha, op zo'n manierrquote:Op zondag 21 mei 2006 15:27 schreef Miguel het volgende:
Ach, zat gisteren te lezen dat ze verwachten dat er medio zomer volgend jaar ook al 7 of 8 HD zenders zullen zijn in NederlandLaten we hopen dat het door het WK een beetje in die stroomversnelling komt hier, want het is echt wel een investering waard
Dat was maandag jongsledenquote:Op zondag 21 mei 2006 15:42 schreef kluivie het volgende:
Wanneer is laatste aflevering eigenlijk dit seizoen weet iemand dat (vast wel)
Dan zit je verkeerd. Je moet dan hier zijn Prison Break NL # 5 [Vluchten kan niet meer ...]quote:Op zondag 21 mei 2006 15:49 schreef kluivie het volgende:
Ow ik kijk op donderdag (ahum, vast iets gemist denk ik???)
Allemaal leuk en aardig, maar reken maar niet dat daar dan recente afleveringen van series op komen. SBS en RTL betalen enorm veel geld voor de uitzendrechten, en die liggen dan voor Nederland volgens mij exclusief bij hun.quote:Op zondag 21 mei 2006 15:27 schreef Miguel het volgende:
Ach, zat gisteren te lezen dat ze verwachten dat er medio zomer volgend jaar ook al 7 of 8 HD zenders zullen zijn in NederlandLaten we hopen dat het door het WK een beetje in die stroomversnelling komt hier, want het is echt wel een investering waard
Ja, natuurlijk zenden ze de afleveringen dan nog niet in dezelfde week uit als in de states, maar het gaat om het idee he. Niet achter iedere zender in NL zit een apart bedrijf, dus het lijkt me best mogelijk voor een SBS om een HD kanaal op te starten en o.a. alle series die ze nu normaal uitzenden (ook) te gaan aanbieden in HDquote:Op zondag 21 mei 2006 22:14 schreef ImPrEzA het volgende:
Allemaal leuk en aardig, maar reken maar niet dat daar dan recente afleveringen van series op komen. SBS en RTL betalen enorm veel geld voor de uitzendrechten, en die liggen dan voor Nederland volgens mij exclusief bij hun.
Nou zullen de Nederlandse HD-kanalen ook wel door bedrijven als SBS, RTL en Talpa worden geëxploiteerd met probably dus ook wel veel series, maar dan gewoon het Nederlandse schema..
Check de OPquote:Op maandag 22 mei 2006 10:26 schreef BarraCupraCuda het volgende:
wanneer begint seisoen 2 eigenlijk?
Nee, je moet met een net afgehakte hand eens een stuk gaan trimmen: doordat je hartslag omhoog vliegt pomp je zo je bloed uit je lichaam.....quote:Op maandag 22 mei 2006 09:00 schreef RobertoCarlos het volgende:
Dat met die afgehakte hand en dat er daarna iemand in de buurt van de schuur komt...
Hij moest stil zijn, want anders zou ie iedereen verraden.
Ik weet het niet, maar als mijn hand er net afligt dan zou extreem veel schreeuwen van de pijn, beetje ongeloofwaardig allemaal...![]()
je ziet het verkeerd..quote:Op maandag 22 mei 2006 11:02 schreef Gi1337 het volgende:
Paar dingen die me niet duidelijk waren... (niet goed opgelet ga de laatste episode nog een keer kijken..)Hoezo gaat de vice president niet dood door het gif tewijl op tv wordt gezegt dat ze hardaanvallen heeft, en wordt ze opeens tot president gemaakt ergens in een keuken...
Trouwens Bellick: "Do I stutter?, Gimme my SHOTGUN"Heerlijk
ja gedaan.... tyquote:
Goed lezenquote:Op maandag 22 mei 2006 11:22 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
ja gedaan.... en? wanneer begint het.. want het staat niet in de op
ik denk het wel ja. daardoor kan de company niet meer zonder haar.quote:Op maandag 22 mei 2006 11:23 schreef Gi1337 het volgende:
oké dat veranderd de zaak. En dus is ze automatisch tot president 'gekroont'. Dus het was gewoon misleiding. Iedereen dacht dat zij vergiftigd wordt. Maar zij heeft geregeld dat de president gekilled wordt. Toch?
sssssstquote:
Ey geen spoilersquote:Op maandag 22 mei 2006 11:58 schreef Heintje het volgende:
Let maar op, in S2E01 gaan ze haar pols checken en dan blijkt ze nog te leven. En als ze ambulance er is gaat ze pas dood. Maar na de reclame reanimeren ze haar weer.
Vervolgens krijgt haar vader te horen wat ze heeft gedaan en wil haar om die reden vervolgens. Om niet hypocriet over te komen dus moet zij ook op de vlucht.
Michael krijgt vervolgens dat weer te horen via die dikke neef van sucre en gaat zijn eigen ontsnapping wagen om haar te helpen. Hij zat namelijk verlopig ergens veilig onder gedoken.
En als ze eindelijk allemaal het land uit zijn heeft Veronica de waarheid achterhaald waardoor er gratie verleend wordt en ze weer terug kunnen komen.
Disclamer: Het bovenstaande is terplekke verzonnen en geeft alleen maar aan hoe ik denk dat het wel eens verder zou gaan.
Micheal is niet ontschuldig , de rest is niet ontschuldig, alleen lincoln burrows is ontschuldigquote:Op maandag 22 mei 2006 11:58 schreef Heintje het volgende:
En als ze eindelijk allemaal het land uit zijn heeft Veronica de waarheid achterhaald waardoor er gratie verleend wordt en ze weer terug kunnen komen.
Disclamer: Het bovenstaande is terplekke verzonnen en geeft alleen maar aan hoe ik denk dat het wel eens verder zou gaan.
Niemand antwoorden??quote:Op maandag 22 mei 2006 11:02 schreef Gi1337 het volgende:
Paar dingen die me niet duidelijk waren... (niet goed opgelet ga de laatste episode nog een keer kijken..)Hoezo moest die Fatboy eigenlijk mee? Hoezo doet Scofield zo dom met die Tweener? Wat 'owed' Scofield hem dat hij mee mag.. terwijl hij hun erbij naait door Bellick te helpen... Wat boeit het dat Hij dat horloge heeft teruggejat. Laat die gast lekker gen**id worden door die ranzige gast. Hij verdient het. Vanilla Ice ![]()
Hoe zit het met Bellick die ook op de verslaafde avond was waar hij Dr. Tancredi een baan aanbiedt?
Trouwens Bellick: "Do I stutter?, Gimme my SHOTGUN"Heerlijk
Dat van Bellick is inderdaad nog niet duidelijk. Volgens mij is hij mishandeld als kind, dat ie daarom the big bad ass bewaker werd.quote:Op maandag 22 mei 2006 14:07 schreef planethugo het volgende:
1. Die fatboy had dat kostuum geript voor scofield en wilde nu weleens weten wat er aan de hand was en als iemand weet wat er aan de hand is dan wil ie natuurlijk mee.
2. Scofield heeft toch een of ander overdreven schuldgevoel waardoor ie met alles en iedereen meevoelt en die arme tweener dus ook (wat ik trouwens echt een overbodig en onbenullig karakter vind)
3. Dat van Bellick is nog niet duidelijk geloof ik.
quote:Op maandag 22 mei 2006 11:02 schreef Gi1337 het volgende:
Paar dingen die me niet duidelijk waren... (niet goed opgelet ga de laatste episode nog een keer kijken..)
Omdat ie van het plan wist nadat ie een bewakerspak voor MS had geregeld. Je weet wel die scene in de kantine waarin ie het hele stel chanteerde.quote:Hoezo moest die Fatboy eigenlijk mee?
Ik vond die overgang ook een beetje raar, met name dat ze ineens die fles water uit haar handen liet vallen. Ligt meer aan de serie dan aan jou.quote:Hoezo gaat de vice president niet dood door het gif tewijl op tv wordt gezegt dat ze hardaanvallen heeft, en wordt ze opeens tot president gemaakt ergens in een keuken...
Mee eens, maar ik denk ook dat MS hem meeneemt zodat ie niet tijdens de ontsnapping aan de bel trekt en de groep verrraad. Vind ik logisch, maar in het verhaal komt dat er niet zo uit. Dat IOU is idd wat overdreven.quote:Hoezo doet Scofield zo dom met die Tweener? Wat 'owed' Scofield hem dat hij mee mag.. terwijl hij hun erbij naait door Bellick te helpen... Wat boeit het dat Hij dat horloge heeft teruggejat. Laat die gast lekker gen**id worden door die ranzige gast. Hij verdient het. Vanilla Ice ![]()
Geen idee, komt mss nog, lijkt wel een beetje op een scene uit Lost.quote:Hoe zit het met Bellick die ook op de verslaafde avond was waar hij Dr. Tancredi een baan aanbiedt?
Zo raar is het niet, iemand fluisterd in haar oor dat de president is overleden, ze faked dan dat ze schrikt en laat haar (zonder gif) water vallen, het is dus niet the company maar te vice-president die achter het gif in het water zit, vandaar ook de quote "and you thought I couldn''t get things done.." tegen die vrouw van the company.. De v-p wist dat ze gecanceled zou worden door the company, en het enige waar ze om gaf was het presidentschap, en nam dus het heft in handen door niet te wachten op het einde van haar (ingetrokken) campagne, en vergiftigde de Presidente..quote:Ik vond die overgang ook een beetje raar, met name dat ze ineens die fles water uit haar handen liet vallen. Ligt meer aan de serie dan aan jou.
je vergeet alleen dat the company ook moorden heeft gepleegd, en dat de vp namens the company acteerdequote:Op maandag 22 mei 2006 15:40 schreef ImPrEzA het volgende:
Ik zie het wel helemaal voor me.. nu de VP president is geworden, ligt de mogelijkheid open voor The Company om met Veronica te gaan samenwerken. Zij hebben bovendien veel macht, én zijn in principe op de hoogte van de valse beschuldiging van Linc. Maarja.. we zien wel
Scofield is eg wel snel hoor.quote:Op maandag 22 mei 2006 15:14 schreef Waltero het volgende:
[..]
Plot-twists genoeg in p-b
ik noem een michael die ineens in zijn bed ligt terwijl verwacht denkt dat ie in de tunnel zit
ach.... in 2minuten kan je makkelijk die pot verplaatsenquote:Op maandag 22 mei 2006 15:48 schreef Gi1337 het volgende:
[..]
Scofield is eg wel snel hoor.
Ook als die nigga's die andere nigga's in elkaar komen slaan. Issie die neger opeens weg
erg vaak van dat soort dingetjes. Spannend maar wel flauw...
quote:Op maandag 22 mei 2006 15:56 schreef ImPrEzA het volgende:
Het komt ook omdat wij de reclames niet zien he, dat soort dingen. Op FOX zit daar een reclamebreak tussen, en tsja, je merkt in Nederlandse series ook wel dat in een reclamebreak van alles kan gebeuren. De tijd staat dan niet stil ofzo.
Tweener heeft ervoor gezorgd dat die sleutel weer terugkwam bij Dr. Tancredi. Dat is de IOU. Daarnaast zit je nog met dat complex van Michael waardoor die iedereen wil/moet helpen, en hij weet dat als hij Tweener achterlaat, hij dan dood wordt geneukt door die dikke vatsige celmate van hem waar die z'n piemeltje van had bewerkt...quote:Op maandag 22 mei 2006 11:02 schreef Gi1337 het volgende:Hoezo doet Scofield zo dom met die Tweener? Wat 'owed' Scofield hem dat hij mee mag.. terwijl hij hun erbij naait door Bellick te helpen... Wat boeit het dat Hij dat horloge heeft teruggejat. Laat die gast lekker gen**id worden door die ranzige gast. Hij verdient het. Vanilla Ice ![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |