Mijn broer speel tegenwoordig niet anders. Hij zit de hele dag achter de pc met zijn WW trekkende kop waar hij nu net een maandje in zit.
Het enige wat ik de hele dag te horen krijg gaat over WOW alsof het mij iets intereseert
![]()
.
En het erge van alles is dat mijn pc naar de tering is en mijn school spul dus bij hem op de pc moet doen. Waar hij me dan uiteraard met zeer veel tegenzin of gewoon niet achter laat omdat hij nog ff 20K honor points moet hebben ofzo.
Ik ben er stront ziek van.
Zonet ook. Ik moet nog even wat afmaken voor morgen dus kruip na het eten gelijk achter de computer zodat ik vanaaf even lekker kan chillen. Komt meneer met de melding dat we de afspraak hadden gemaakt dat hij vanavond achter de pc zou, dit was meer een melding vanmorgen vroeg toen ik om 8:15 de deur achter me dicht trok om weer naar school te gaan.
Ik dus wtf ik ben vandaag de hele dag weg geweest en vraag aan hem wat hij gedaan dan? Meld meneer even dat hij vandaag de hele dag achter wow heeft gezeten en er even uit is geweest om boodschappen te doen vandaag en om voordat ik thuis kwam even eten te koken (wat btw niet te haggen was). Dus niet echt druk.
Maar met veel dreigen is het me gelukt om hem tot 7 uur te claimen.
De lul ga toch werken man
We wonen trouwens samen in een flatje.