Ik zie dat het over 2 weken begint. Dan houd ik het topic in de gaten! Misschien dat ik speciaal voor het toernooi live koop. Wil het eerst allemaal eens testen, en dan serieus jullie beatenquote:Op vrijdag 26 mei 2006 23:56 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ik wist niet wat je gamertag was dus dat had ik zo gezet, zal het invullen.
Ipho, doe je ook mee?
Daar heb ik een remedie voor gevonden: met Jesper spelenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 18:30 schreef jorienvdherik het volgende:
ik vind jesper kut om tegen te spelen
Snap er niks van, ik sloeg die carmen in 1 keer van de tafel af met 11-4 en 11-2, makkelijkste wedstrijd van allemaal. Jesper online is idd niet tof om tegen te spelen, kerel mept gewoon zo gruwelijk snel.quote:Op maandag 29 mei 2006 09:34 schreef Mystikvm het volgende:
Die Carmen is echt een *******. Vies vuil goor ***wijf.
Bah, ikben echt in staat om de game doormidden te breken. Met zowel Haley, Liu Ping als Jesper win ik alles, tenzij ik die uitgezakte huisvrouw tegenkom met haar arrogante kop. Dan word ik echt van de tafel afgemept.
Maar ik ben blijkbaar de enige die haar niet kan verslaan....Nog nooit van haar gewonnen.
En hele zachte services met maximum spin slaan, daar kan die ook slecht tegen. Dan slaat hij of de return uit, of zo zacht terug dat je het initiatief in de rally kan nemen en korte ballen met veel spin kan slaan. En dan nog blijft het een hond die veel te hard slaat, had pas 4 smashes achter elkaar terug, maar de vijfde doorbrak de geluidsbarriere, die zag ik niet eens meerquote:Op maandag 29 mei 2006 09:52 schreef Bastard het volgende:
Als je tegen Jesper speelt is het goed om die slow ball te gebruiken, althans is mijn ervaring een beetje met die knakker.
Hij is echt walgelijk.quote:Op maandag 29 mei 2006 10:15 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
En hele zachte services met maximum spin slaan, daar kan die ook slecht tegen. Dan slaat hij of de return uit, of zo zacht terug dat je het initiatief in de rally kan nemen en korte ballen met veel spin kan slaan. En dan nog blijft het een hond die veel te hard slaat, had pas 4 smashes achter elkaar terug, maar de vijfde doorbrak de geluidsbarriere, die zag ik niet eens meer![]()
Lange rally's werken bij mij ook. Dus heel vaak de 'a' gebruiken. Dan wachten tot die achter aan is mijn zijn 'power shots' (damn hij slaat hard soms) en dan zacht tikkie. Naar links of rechts. Had gewonnen van hem met 11-0. Wel op easy, maar het gaat om het idee.quote:Op maandag 29 mei 2006 09:52 schreef Bastard het volgende:
Als je tegen Jesper speelt is het goed om die slow ball te gebruiken, althans is mijn ervaring een beetje met die knakker.
Khad hem net met 11-1 en 11-5 verslagen op hardquote:Op maandag 29 mei 2006 18:45 schreef quantas het volgende:
ik ga nog maar eens een poging doen, nu al 4x in 3 sets verloren grrrrr.... ****** chinees
Gelijk ff negatieve feedback gevenquote:Op donderdag 1 juni 2006 09:21 schreef jpg97 het volgende:
JESPERHOEREN!!!!
!!
zo dat moest ik even kwijt. Altijd als ik online speel heeft de ander die achterlijke Jesper.
Wat kots ik op die vent![]()
![]()
Juist. Ik kots ook op haar. Vieze arrogante stoephoer.quote:Op donderdag 1 juni 2006 09:37 schreef Bastard het volgende:
Ik wil ook wat kwijt![]()
IK SCHIJT OP DAT LAATSTE TOERNOOI!!!!!![]()
:R
![]()
TERINGWIJF UIT BRAZILIEEEE>>> SWTEEERRRF!!!
He he.![]()
eensch!!!quote:Op donderdag 1 juni 2006 09:54 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Juist. Ik kots ook op haar. Vieze arrogante stoephoer.
Hele korte balletjes. Op een gegeven moment kan je dan het initiatief nemen in de rally en die lelijke aap wegmeppenquote:Op donderdag 1 juni 2006 11:18 schreef The_Verve het volgende:
Die Jung Soo is wel irritant moeilijk. Heeft iemand tips om hem te verslaan?
Voor zover ik weet is er (nog) geen demo van.quote:Op donderdag 1 juni 2006 11:21 schreef Patje1987 het volgende:
vanmiddag krijg ik een xbox dus dan ga ik meteen deze demo downloaden, als het me bevalt koop ik hem zeker![]()
Is geen demo van, leg nou 20 euro erbij en ga voor CoD2 of PGR3.quote:vanmiddag krijg ik een xbox dus dan ga ik meteen deze demo downloaden, als het me bevalt koop ik hem zeker
ow dacht dat er demo van was. iig ik ga dan voor PGR3 kan ik tegen jou racenquote:Op donderdag 1 juni 2006 11:35 schreef lintworm het volgende:
[..]
Is geen demo van, leg nou 20 euro erbij en ga voor CoD2 of PGR3.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |