Rosales, De Mul, Babel evt. Krohn-Dehli.quote:Op maandag 15 mei 2006 19:58 schreef StarGazer het volgende:
Rechterkant is nog wel matig bezet Van Geel
leuke teams, behalve China.quote:Op maandag 15 mei 2006 20:02 schreef jna het volgende:
[..]
http://www.festival-foot-espoirs.com/index.php
quote:Op maandag 15 mei 2006 20:00 schreef Jay-Z het volgende:
[..]
Rosales, De Mul, Babel evt. Krohn-Dehli.
Tsja.
Zitten interessante leuke mogelijke tegenstanders tussen...quote:15/5/2006 - Mogelijke tegenstanders in voorronde CL, bij kwalificatie in groep 2 CL
(Gepost door RvN)
BRON: Bert Kassies
Langzamerhand wordt steeds duidelijker welke clubs volgend seizoen in de voorronde van de Champions League spelen. Ajax heeft als vijfde club de geplaatste status bij de loting van de derde voorronde. In die voorronde kunnen de volgende clubs tegenstander worden van Ajax:
Austria Wien, Spartak Moskou, Dinamo Zagreb, Rode Ster Belgrado, Hearts FC, Maccabi Haifa, Standard Luik, FC Kopenhagen, Legia Warschau, Vålerengen IF en FC Zürich.
Zij zullen daarvoor wel de tweede ronde van de CL moeten overleven. Ook Slovan Liberec, Fenerbahçe en Fiorentina kunnen nog tegenstander worden van Ajax. van hen is nog niet zeker of ze de geplaatste status krijgen of niet.
Indien Ajax zich weet te kwalificeren voor de Champions League, dan zal Ajax opnieuw geplaatst worden in Groep 2. Het komt daarin samen met onder meer PSV, Chelsea, Bayern, Ol. Lyon en Valencia.
Mochten de topclubs die in de voorronde spelen geen fout maken dan bestaat groep 1 uit de volgende clubs:
AC Milan, FC Barcelona, Real Madrid, Internazionale, Juventus, Liverpool, Arsenal en Manchester United.
De meeste clubs uit dat rijtje zijn toch maar heel matig. Het is alleen niet te hopen voor Ajax dat ze tegen Fiorentina ofzo moeten.quote:Op maandag 15 mei 2006 20:12 schreef marsu het volgende:
Ik wil geen interessante tegenstander. Ze moeten een makkelijke hebben, want ze moeten naar de CL.
Stam vs. Toniquote:Op maandag 15 mei 2006 20:17 schreef Mr.Mills het volgende:
Hopelijk krijg Fiorentina de geplaatste status.
Dat was toch al langer bekend? Ik weet dat al sinds dat hij scoorde tegen Brondby.quote:Op maandag 15 mei 2006 20:39 schreef Nashje het volgende:
Babel heeft dus leren schieten van Sangoy. Leuk
Heeft hij toch iets nuttigs gedaan.quote:Op maandag 15 mei 2006 20:39 schreef Nashje het volgende:
Babel heeft dus leren schieten van Sangoy. Leuk
KJH is 5 keer beter dan Moro - dit seizoen ... (en ja, ik kan het weten...)quote:Op maandag 15 mei 2006 14:33 schreef M0NTANA het volgende:
KJH is in goed gezelschap, want Fernando Morientes (LFC) maakt geen deel uit van de Spaanse selectie.
AS Monaco stond wel voor een groot deeel dankzij Moro in de finale van de CL 2 jaar geleden ...quote:Op maandag 15 mei 2006 21:45 schreef Nega het volgende:
Morientes heeft een grotere naam, maar is geen grotere speler.
Dat zeker, maar dat is al twee jaar geleden. En op dit moment is KJH beter.quote:Op maandag 15 mei 2006 21:47 schreef Doc het volgende:
[..]
AS Monaco stond wel voor een groot deeel dankzij Moro in de finale van de CL 2 jaar geleden ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |