abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 13 mei 2006 @ 12:36:41 #1
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_37784679
Zoals elk jaar weer eens schandalen in Italie. Aangezien dit een hele zomer gaat duren en ons Serie A-topic toch over Serie A zou moeten gaan, bij deze een topic over het schandaal in Italie: le intercettazioni

Hierbij even wat al gepost is door mij en anderen:
quote:
Ook AC Milan, Lazio en Fiorentina betrokken in fraudezaak


Behalve Juventus zijn ook AC Milan, Lazio Roma en Fiorentina betrokken in het onderzoek dat het parket van Napels voert naar mogelijke wedstrijdvervalsing in het Italiaanse voetbal gedurende het seizoen 2004-2005. Dat maakte het Italiaanse agentschap Ansa bekend. De onderzoekers in Napels hebben hun aandacht gericht op 19 wedstrijden in het kampioenschap 2004-2005, waarin de titel naar Juventus ging. Volgens Ansa, dat zich baseert op gerechtelijke bronnen, was het doel van de fraudeurs Juventus de titel te bezorgen.

Vrijdag maakte het parket bekend dat 41 mensen worden gedagvaard, onder wie scheidsrechter Massimo De Santis, die normaal op het WK actief zal zijn, kopstukken van de Italiaanse Voetbalbond (FIGC) en de directeur-generaal van Juventus, Luciano Moggi. Overigens meldde het parket ook dat Franco Carraro, de voorzitter van de FIGC die ondertussen ontslag nam, in verdenking is gesteld voor zijn aandeel in het schandaal. In het kader van het onderzoek heeft de politie vrijdag ook de kantoren van de voetbal- en de scheidsrechtersbond doorzocht. Volgens Ansa zijn daarbij documenten in beslag genomen. De actie kwam er op vraag van het parket van Napels.
quote:
"Juventus manipuleerde vorig seizoen 29 wedstrijden"

De Italiaanse voetbalcompetitie is volgens het parket van Napels vorig seizoen op grote schaal ten gunste van landskampioen Juventus gemanipuleerd. Luciano Moggi, algemeen directeur van de club, zou als draaischijf 29 van de 38 competitiewedstrijden hebben beïnvloed, schrijft La Gazzetta dello Sport vrijdag. Ondertussen vervolgt de rechtbank in Napels 47 personen wegens bendevorming en sportieve fraude.

De 68-jarige Moggi wordt ervan verdacht druk uitgeoefend te hebben om scheidsrechters te kunnen kiezen voor wedstrijden van zijn ploeg. Eerder deze week lekten in enkele Italiaanse kranten transcripties uit van bezwarende telefoongesprekken tussen Moggi en Pierluigi Pairetto, ex-arbiter en nu verantwoordelijke voor het scheidsrechterkorps. De Juve-topman zou in die gesprekken gevraagd hebben om scheidsrechters aan te duiden die zijn club "gunstig gezind" zijn.

Pairetto stond op het moment van de feiten, in 2004, in voor het aanduiden van scheidsrechters voor wedstrijden in de Italiaanse competitie en de Champions League. Volgens de kranten La Gazzetta dello Sport en Il Corriere della Sera beloofde Pairetto aan Moggi dat hij "zijn best zou doen" voor bepaalde wedstrijden van de Oude Dame.

Juventus kan dit weekend voor de 29ste keer in de geschiedenis van de Serie A landskampioen worden. Enkele verantwoordelijken van de club zien in deze zaak dan ook niet meer dan een poging tot destabilisatie.
quote:
Wat een onwaarschijnlijke bende in Italie...ben nu al een tijdje op internet al die opgenomen gesrekken aan het volgen; het voetbal in Italie is de afgelopen 3 jaar gewoon onwaarschijnlijk gemainpuleerd. Vooral Lazio en Juve komen er blijkbaar niet erg goed uit. Voor mensen met een goed gehuegen:
Samp-Juve 2004-2005: Penalty gegeven aan Samp, daarna weer ingetrokken
Roma-Juve 2004-2005: Buitenspel doelpunt Juve en penalty gegeven buiten de 16
Lazio-Fiorentina 2004-2005: Zauri slaat de bal van de lijn af, niets gezien..

Verder zouden ook Milan en Fiorentina ertussen zitten, maar (voorlopig) enkel om voor fatsoenlijke scheidsrechters te vragen (vooral Collina en Rosetti). Verder een mogelijke poging van Della Valle om Lotito om te kopen (volgens Lotito zelf).. als dat waar is MOET Della Valle weg. Liever Serie B zonder kopen van wedstijden dan vrolijk de CL in door het kopen van punten.

Blijkbaar kan Juve de Serie B al niet meer onlopen volgend jaar.. en de scudetto van vorig seizoen weg. Moggi zou direct wedstrijden beinvloed hebben, en zelfs scheidsrechters opgesloten hebben na 'slechte' wedstijden (Paperesta na Reggina-Juve 2004-2005).

Volgens de internetmedia zou het verdict zijn (als het zo blijft):
Juve minstens naar B, scudetto van vorig jaar en dit jaar kwijt)
Lazio naar B
Fiorentina en Milan punten in mindering in het huidige seizoen.

Gevolg zou o.a. zijn dat Inter kampioen wordt dit jaar (gun het ze wel.. ), maar dus ook dat de CL volgens jaar gespeeld wordt door Inter, Roma, Palermo en Cheivo.

Siamo nella merda ragazzi!

Hopelijk winnen we in ieder geval zondag, en dan maar afwachten..
quote:
Normaal wordt Juve inderdaad beschermd, is gewoon de grootste club van Italie, en heeft supporters in alle organen.

Maar dit gaat daar ver boven. De gesprekken die ik al gelezen heb gaan over het specifiek aanvragen van scheidsrechters voor de wedstrijden van Juve, maar ook voor de tegenstanders.

Zo is in Fiorentina-Inter aan 3 spelers van Fiorentina geel gegeven, die diffidati waren (die bij een volgende kaart geschorst zouden zijn voor de volgende wedstrijd.. en dat was natuurlijk tegen Juve.

Zelfde in ook in ieder geval bij Bologna en Lecce gebeurd; moesten ook spelers missen tegen Juve.

Verder heeft hij Paperesta opgesloten na Reggina-JUve omdat een doelpunt van Juve (terecht) afgekerurd was op het einde, heeft hij de baas van de scheidsrechters bevolen Rosetti en Collina te straffen omdat ze niet lusiterden naar hem, en heeft hij direct tv-programmas (il processo di Biscardi) beinvloed die discussierden over mogelijke scheidsrechterlijke fouten.

Verder heeft hj blijkbaar een vies spelletje gespeeld met Della Valle, en was hij een dossier aan het samenstellen om hem te chanteren. Vervolgens heef thij direct wedstrijden van Fiorentina beinvloed (Samp-Fiorentina; met 2 rode kaarten voor Fiorentina binnen 10 minuten) en in samenwerking met Lotito Lazio-Fiorentina (bal van de lijn geslagen).

Uiteindelijk zou Della Valle ingebonden hebben (al is niet bekend waarmee of waarin) en kreeg Fiorentina 'echte' scheidsrechters de laatste wedstrijden.

Blijkbaar was het algemeen bekend in de voetballerij dat dit speelde, maar was er een omerta' (zwijgplicht net als bij de mafia). Scheidsrechters, officials, clubbestuurders, iedereen zit er in.

Dit zal lang spelen en een hele generatie advocaten aan 2e huizen helpen, maar voor Juve is het wellicht
Verder zijn voor de italiaans-sprekenden de gesprekken te vinden op tgcom.it; repubblica.it en fiorentinanews.com

En alsof dat nog niet genoeg is nog een gokschandaal:
quote:
Ook Serie A heeft gokschandaal met Buffon en Maresca

Na de grootschalige gokschandalen in de Jupiler League en de Bundesliga, is nu de Serie A aan de beurt. Kampioen Juventus zit niet enkel in het oog van een omkoopstorm, maar enkele toppers worden verdacht van massaal gokken op wedstrijden. Niemand minder dan nationaal doelman Gianluigi Buffon is één van de vier Juve-verdachten.

Schuilnaam
De procureur van Torino en die van Parma zijn een onderzoek gestart naar verdacht hoge weddenschappen op wedstrijden van de Serie A. De verdachte spelers maakten gebruik van een schuilnaam om boven verdenking te blijven staan. Hoofdverdachte in deze zaak is dus Buffon. Samen met hem worden nog drie ex-spelers van Juventus verdacht en ook niet van de minsten: Enzo Maresca, woensdag met twee goals nog de grote held van Sevilla in de Uefa Cup-finale, Mark Iuliano, international, vorig jaar nog bij Juventus en dit seizoen begonnen bij Mallorca om dat terug te keren naar de Serie A bij Sampdoria. Tot slot is ook gewezen Juve-doelman Chimenti betrokken.

600.000 euro
Eén van de vier spelers zou voor 600.000 euro gewed hebben op één seizoen. Het geld werd op lopende rekeningen met een valse naam gestort. Een speciale firma werd ad hoc opgericht. Het gaat om grote sommen, er was zelfs een weddenschap bij van 100.000 euro. (KH)
pi_37784883
Juventus kan nog zoveel doen, die worden toch niet teruggezet.
  zaterdag 13 mei 2006 @ 12:52:08 #3
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_37785016
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 12:45 schreef Mr.Mills het volgende:
Juventus kan nog zoveel doen, die worden toch niet teruggezet.
Denk dat dit de druppel is. Een dezer dagen zal al het materiaal vrijgegeven worden en is er echt geen weg terug.

Vergeet niet dat in de jaren '80 ergens Milan en Lazio zijn teruggezet voor omloping; dat Fiorentina en Napoli allebei zijn teruggezet wegens financiele problemen. Ze zijn niet bang de groten aan te pakken, en daarbij zouden waarschijnlijk 18 ploegen weigeren te spelen volgend jaar als Juve niet gestraft wordt (Siena wel, die worden bestuurd door Juve).
  zaterdag 13 mei 2006 @ 12:59:09 #4
6941 APK
Factual, I think.
pi_37785177
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 12:45 schreef Mr.Mills het volgende:
Juventus kan nog zoveel doen, die worden toch niet teruggezet.
Ik hoop het wel.
En ze zouden Ajax ook de CL-beker moeten geven aangezien ze in '96 tegen een gedrogeerd team speelden.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_37785281
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 12:52 schreef ZIOPPA het volgende:

[..]

Denk dat dit de druppel is. Een dezer dagen zal al het materiaal vrijgegeven worden en is er echt geen weg terug.

Vergeet niet dat in de jaren '80 ergens Milan en Lazio zijn teruggezet voor omloping; dat Fiorentina en Napoli allebei zijn teruggezet wegens financiele problemen. Ze zijn niet bang de groten aan te pakken, en daarbij zouden waarschijnlijk 18 ploegen weigeren te spelen volgend jaar als Juve niet gestraft wordt (Siena wel, die worden bestuurd door Juve).
De situatie van nu en de jaren '80 zijn onmogelijk te vergelijken. Nu zou terugzetting van Juve en Milan niet alleen voor de clubs zelf, maar ook voor de andere Serie A - clubs een financiële ramp zijn.

Ik geloof nooit dat Juve en Milan teruggezet worden, al hoop ik dat ik ongelijk krijg moesten de omkoping bewezen worden.

Juve en Milan zullen hoogstens met enkele minpunten moeten starten vrees ik.
pi_37785312
Een mooie test om te zien hoever de macht van Juve reikt. Worden ze teruggezet is de macht voorbij, ontlopen ze straf is het voetbal in Italie zo verrot als maar zijn kan. In het laatste geval is het ook het failliet van de Serie A, aangezien niemand dat zal pikken.
pi_37785379
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 13:03 schreef Heero87 het volgende:
Nu zou terugzetting van Juve en Milan niet alleen voor de clubs zelf, maar ook voor de andere Serie A - clubs een financiële ramp zijn.
Worden ze niet teruggezet is het ook een ramp omdat dat indirect bewijs is dat het Italiaanse voetbal door deze 2 bepaald wordt (als dat al niet duidelijk was).

Ik denk dat de Serie A best een seizoen zonder die 2 kan. De voetbalrechten worden individueel verkocht dus de rest verliest er niet zoveel aan. Wellicht krijgen ze juist meer omdat de rechten van Milan en Juve minder waard worden.
pi_37785686
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 13:04 schreef MaxPower het volgende:
In het laatste geval is het ook het failliet van de Serie A, aangezien niemand dat zal pikken.
De naam van de Serie A zal niet zomaar naar de knoppen gaan. Daar kan alleen als gedurende een langere tijd allerlei negatieve verhalen naar buiten blijven komen. Wel zou het een nieuwe knauw in de reputatie betekenen en buitenlandse spelers zullen nog sneller voor Spanje en Engeland kiezen.
pi_37785882
Net alsof Juventus word terug gezet. Het gaat in de voetbalwereld alleen om geld en de Serie A verdient miljoenen en hun dus die gaan echt niet terug. Er komt een nieuw bestuur en daarmee is het afgelopen... neem dat maar van mij aan.
  zaterdag 13 mei 2006 @ 13:40:29 #10
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_37786318
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 13:24 schreef Ludacriss het volgende:
Net alsof Juventus word terug gezet. Het gaat in de voetbalwereld alleen om geld en de Serie A verdient miljoenen en hun dus die gaan echt niet terug. Er komt een nieuw bestuur en daarmee is het afgelopen... neem dat maar van mij aan.
Als ook maar voor een wedstrijd wordt bewezen dat Moggi de uitslag direct beinvloed heeft, degradeerd Juve.

Vorig jaar is hetzelfde gebeurd bij Genoa, en is er na dat hele proces een extra atrikel in de sportwet gekomen: Sportieve fraude = terugzetting naar laatste plaats (en dus degradatie).

Besef dat we het over Italie hebben, maar denk Italie goed genoeg te kennen om te weten dat ze met een andere straf echt niet wegkomen.
pi_37786348
Ja, maar Genoa is wel wat anders dan Juve. Dus ik moet het eerst nog zien.

Maarer was toch ook al gekloot met die CL finale in 1996 tegen Ajax?
  zaterdag 13 mei 2006 @ 13:44:50 #12
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_37786430
Eerste slachtoffer is binnen: Massimo de Santis (een van de scheidsrechters in de zak van Moggi) mag niet meer naar het WK.

De wedstrijden van de Serie A worden deze week gefloten door scheidsrechters van de 2e categorie.
pi_37786543
Die worden niet teruggezet. Dit wordt gewoon een boete en anders 3 punten mindering.
pi_37786547
En Buffon wordt momenteel verhoord als ik het goed begrepen heb...
  zaterdag 13 mei 2006 @ 14:04:12 #15
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_37786958
Ik zie Juventus ook niet gauw teruggezet worden. Daar is het hele zooitje te corrupt voor.
pi_37787006
Only in Italy.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  zaterdag 13 mei 2006 @ 14:06:44 #17
15600 BB-King
Long live the King!
pi_37787024
Corrupt volkje, die Italianen.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
pi_37787136
quote:
Is Gianluigi Buffon betrokken bij het schandaal?
za 13/05/06 - Ook Juventus-doelman Gianluigi Buffon komt in Italië onder druk te staan.

Het schandaal in het Italiaanse voetbal valt niet stil. Gianluigi Buffon, doelman van Juventus en de nationale ploeg, zou ook betrokken zijn bij de zaak.

Volgens de Turijnse krant La Stampa zou Buffon grote sommen geld ingezet hebben op wedstrijden die door Juventus werden gemanipuleerd.

Buffon zou zondag ook niet aantreden met Juventus tegen Reggina. Juventus kan de titel pakken.

Als hij er effectief iets mee te maken heeft, wordt hij wellicht uit de Italiaanse WK-selectie geweerd. Die wordt maandag bekendgemaakt.

Francesco Totti (AS Roma) heeft als eerste voetballer gereageerd: "Ik hoop dat iedereen die hierbij betrokken is voorgoed uit het voetbal wordt geweerd, er moet een grote schoonmaak komen."

Maandag beginnen de eerste verhoren.

pi_37787167
Ik weet niet wat ik schokkender vind, deze zaak of dat Totti wat zinnigs zegt
  zaterdag 13 mei 2006 @ 14:12:46 #20
95846 Mr.Mills
Nog steeds
pi_37787200
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:11 schreef VoreG het volgende:
Ik weet niet wat ik schokkender vind, deze zaak of dat Totti wat zinnigs zegt
Zul je zien dat Totti er ook bij is betrokken .
pi_37787236
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:12 schreef Mr.Mills het volgende:

[..]

Zul je zien dat Totti er ook bij is betrokken .
Zal hij waarschijnlijk niet eens doorhebben
  zaterdag 13 mei 2006 @ 14:18:16 #22
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_37787355
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:06 schreef BB-King het volgende:
Corrupt volkje, die Italianen.
Gelukkig is er verder ook nooit wat aan de hand in het betaald voetbal. of het zijn maar een paar verwaalde incidenten in België of Duitsland

Volgens mij krijgen Ajax/PSV en Fijenoord ook meer onterechte penalties mee dan FC Utrecht, maar dat terzijde.

In Italië is het allemaal niet meer of minder corrupt dan in de rest van Europa, alleen zijn de belangen er groter en ligt eea. wat dichter aan de oppervlakte.
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  zaterdag 13 mei 2006 @ 14:19:03 #23
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_37787371
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:12 schreef Mr.Mills het volgende:

[..]

Zul je zien dat Totti er ook bij is betrokken .
Komen geruchten dat Roma er ook bij betrokken is, voornamelijk dit seizoen. Ze zouden na het tekenen van het contract met Mediaset 'opeens' erg veel beslissingen voor hebben gekregen. Zou een onderzoek gestart zijn naar Roma-Cagliari, waarin Roma 2 twijfelachtige penalties kreeg.

En het feit dat iedereen van Roma op bestuurlijk niveau zich rustig houdt en niet tekeer gaat (zoals Moratti of Ruggeri) zou dit gerucht versterken. Nogmaals, allemaal geruchten op het moment. In de loop van de volgende week zouden meer gesprekken vrijgegeven worden.

Zag op internet al grapjes gemaakt worden dat Roma er tot z'n oren inzit maar Totti te dom is om het zelf te beseffen en dus blijft herhalen: Chi sbaglia deve pagar..

Ach ja, laten we maar afwachten.

Over Buffon: is vanochtend op eigen initiatief ondervraagd, wil namelijk maandag bij de selectie van de Squadra Azzurra zitten en mensen in staat van verdenking mogen het land niet uit...+

-edit- Buffon heeft verklaard wel inderdaad veel gegokt te hebben, maar enkel op buitenlandse wedstijden en andere sporten dan voetbal binnen Italie. Verder is hij meteen gestopt toen het in de herfst van 2005 verboden werd voor voetballers om te gokken op voetbalwedstrijden in het algemeen.
pi_37787535
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:05 schreef zjroentje het volgende:
Only in Italy.
denk je ? De laatste maanden waren er schandalen in Duitsland, Oostenrijk, Belgie, Finland, ...
pi_37787737
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:25 schreef BramKVO het volgende:

[..]

denk je ? De laatste maanden waren er schandalen in Duitsland, Oostenrijk, Belgie, Finland, ...
Ik wilde gewoon ff generaliseren.

Only in Italy and Belgium. Zo goed?
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_37787888
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:32 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Ik wilde gewoon ff generaliseren.

Only in Italy and Belgium. Zo goed?
nee, je bent de andere landen vergeten
pi_37787912
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:38 schreef BramKVO het volgende:

[..]

nee, je bent de andere landen vergeten
Dat is kinderspel vergeleken bij die twee rotte appels.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  zaterdag 13 mei 2006 @ 14:41:44 #28
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_37787966
Hopen dat dit even het laatste schandaal is in Italie

Wel mooi dat Palermo misschien de CL ingaat
pi_37788011
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:39 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Dat is kinderspel vergeleken bij die twee rotte appels.
kinderspel ? Hoyzer enzo vergeten ? In Oostenrijk en Finland was het nog voor Belgie.
  zaterdag 13 mei 2006 @ 15:50:23 #30
43497 Afunados
Get Therapy
pi_37789488
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 13:48 schreef VoreG het volgende:
Die worden niet teruggezet. Dit wordt gewoon een boete en anders 3 punten mindering.
Dacht het niet. Met de huidige beschuldigingen gaat Juve gewoon naar de Serie B. Zoals iemand al aangaf, ook over grote ploegen als Fiorentina en Napoli werd daarover niet moeilijk gedaan..

Denk maar niet dat andere clubs het erbij laten als Juve niet de rechtvaardige straf krijgt.
  zaterdag 13 mei 2006 @ 15:51:45 #31
43497 Afunados
Get Therapy
pi_37789521
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:19 schreef ZIOPPA het volgende:

[..]
-edit- Buffon heeft verklaard wel inderdaad veel gegokt te hebben, maar enkel op buitenlandse wedstijden en andere sporten dan voetbal binnen Italie. Verder is hij meteen gestopt toen het in de herfst van 2005 verboden werd voor voetballers om te gokken op voetbalwedstrijden in het algemeen.
Dat valt, zeker als hij via internet speelde, vrij snel en makkelijk te traceren, dus we zullen snel genoeg weten of Buffon de waarheid spreekt..
pi_37789523
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 14:39 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Dat is kinderspel vergeleken bij die twee rotte appels.
Volgens mij onderschat je het. In Zwitserland en Griekenland zou het zelfs erger zijn dan in België. En dan hebben we het nog altijd alleen maar over de landen waar al wat ontdekt is...
pi_37790159
Ik denk dat na het dopingschandaal bij juve de maat nu wel vol is. Verwacht een harde straf voor Juve. Als Milan alleen gevraagd heeft om goede scheidsrechters zoals er nu gezegd wordt denk ik dat die nog wel wegkomen en misschien wel de titel grijpen.
Overigens lijkt mij het beste als er dit jaar (en misschien met terugwerkende kracht vorig jaar) geen winnaar van de Serie A wordt uitgeroepen, aangezien geen enkel team het echt verdiend heeft.
AFC Ajax
pi_37790190
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 16:18 schreef Tvduijn het volgende:
Overigens lijkt mij het beste als er dit jaar (en misschien met terugwerkende kracht vorig jaar) geen winnaar van de Serie A wordt uitgeroepen, aangezien geen enkel team het echt verdiend heeft.
hoezo ??
pi_37790342
quote:
Buffon geeft gokken toe

Gianluigi Buffon werd zaterdagvoormiddag door het parket in Turijn ondervraagd. De doelman van Juventus Turijn gaf toe dat hij in het verleden op wedstrijden gokte, maar vindt dat hij niets misdaan heeft.

Buffon: "Het is waar dat ik af en toe gokte, maar enkel daar waar het toegelaten was. Ik stopte ermee in de herfst van 2005 toen het verboden werd voor spelers om te gokken. Ik heb altijd de regels gerespecteerd zowel de wettelijke als de morele. Ik heb enkel gegokt op buitenlands voetbal en andere sporten omdat het in Italië niet toegelaten is om op iets anders te gokken."

Er is immers in Italië een verhaal opgedoken dat Buffon, Enzo Maresca, Mark Iuliano en Antonio Chimenti een vals bedrijf hadden opgericht om zo onder valse namen te kunnen gokken. Volgens dat verhaal zou Buffon voor maar liefst 1,6 miljoen euro gegokt hebben.
pi_37790563
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 16:20 schreef BramKVO het volgende:

[..]

hoezo ??
Tja als er zoveel wedstrijden gemanipuleerd zijn lijkt het me onmogelijk om een eerlijke winnaar aan te wijzen. Ook clubs die niet gemanipluleerd hebben zijn er door beinvloed want het hele competitieverloop veranderd en dat heeft ook invloed op die teams.
AFC Ajax
pi_37791524
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 16:35 schreef Tvduijn het volgende:

[..]

Tja als er zoveel wedstrijden gemanipuleerd zijn lijkt het me onmogelijk om een eerlijke winnaar aan te wijzen. Ook clubs die niet gemanipluleerd hebben zijn er door beinvloed want het hele competitieverloop veranderd en dat heeft ook invloed op die teams.
indien blijkt dat Milan toch niks gedaan heeft, moeten zij de titel van vorig en dit jaar krijgen. Al is daar ook niks leuk aan om zo kampioen te spelen maarja.
Er moeten zowiezo clubs naar de CL hé.
pi_37793498
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 17:19 schreef BramKVO het volgende:

[..]

indien blijkt dat Milan toch niks gedaan heeft, moeten zij de titel van vorig en dit jaar krijgen. Al is daar ook niks leuk aan om zo kampioen te spelen maarja.
Er moeten zowiezo clubs naar de CL hé.
Daar zeg je het zelf, het is niet leuk om zo kampioen te worden omdat je gewoon geen kampioen bent geworden. En naar de cl...hmmm, dat wordt nog lastig...
AFC Ajax
  zaterdag 13 mei 2006 @ 19:18:24 #39
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_37794855
Wordt een lange zomer in Italie.

tvp-ding
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_37795511
Moeilijke zaken, ben benieuwd wat er allemaal nog uit de beerput komt.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Trouwste user 2022 zaterdag 13 mei 2006 @ 22:01:26 #41
7889 tong80
Spleenheup
pi_37799590
Buffon klinkt niet helemaal zuiver.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_37799827
Ben benieuwd hoe dit allemaal afloopt
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  zaterdag 13 mei 2006 @ 23:04:46 #43
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_37801600
Promoveren er dan in het slechtste geval.. een stuk of 6 clubs??
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zondag 14 mei 2006 @ 02:58:15 #44
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_37806774
wat een bende
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport zondag 14 mei 2006 @ 08:02:25 #45
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_37808000
gaat lekker daar in italie
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  zondag 14 mei 2006 @ 12:08:05 #46
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_37811138
quote:
Op zaterdag 13 mei 2006 16:26 schreef Heero87 het volgende:

[..]
Het schijnt dat die 4 in ieder geval ¤100,000 hebben gezet op de Copa Italia wedstrijd tussen Atalanta en Juve van vorig seizoen.

“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_37812100
Buffon komt wel heel eerlijk over, in plaats dat hij zwijgt komt hij wel met een verhaal naar buiten. Beetje gokken als grootverdiener is niet slim, maar deed hij het buiten de landsgrenzen dan is er weinig aan de hand.
That's all folks!
pi_37812285
Allemaal terug naar serie B
  zondag 14 mei 2006 @ 17:27:04 #49
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_37819236
quote:
Op zondag 14 mei 2006 12:50 schreef the_legend_killer het volgende:
Allemaal terug naar serie B
In het geval van Juventus kan het, volgens aanklagers, weleens Serie 2C of lager worden als alles bewezen wordt.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_37820304
quote:
Op zondag 14 mei 2006 17:27 schreef PirE het volgende:

[..]

In het geval van Juventus kan het, volgens aanklagers, weleens Serie 2C of lager worden als alles bewezen wordt.
Feestje voor de Torino supporters
  zondag 14 mei 2006 @ 18:04:33 #51
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_37820382
hahaha idd
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
  zondag 14 mei 2006 @ 18:14:08 #52
108590 Tomhoog
Renneuuhhh
pi_37820659
Leuk leedvermaak

wat gaan de topspelers doen? blijven ze zitten als ze degraderen? ze zullen zeker wel moeten
pi_37821200
Nee hoor.. clausules zat in die contracten van ze
quote:
Op zondag 14 mei 2006 12:08 schreef PirE het volgende:

[..]

Het schijnt dat die 4 in ieder geval ¤100,000 hebben gezet op de Copa Italia wedstrijd tussen Atalanta en Juve van vorig seizoen.

[afbeelding]
hahaha
Er is geen einde in dit schandaal.... wie moet je verantwoordelijk zetten? De verrotte corrupte voorzitters die al jaar in jaar uit hun handen vuil hebben gemaakt aan dit systeem? Het leeft al decennia lang en elk jaar komt er weer wat anders(?) naar voren. Wie kan zich nog de rolex affaire herinneren van Sensi enkele jaren terug? Men is iig druk in de weer om de waarheid te achterhalen want men wil niet Duitsland ingaan met een slecht imago.

Zonde voor de fans... zij weten ook dat al die overwinningen/bekers/kampioenschappen geen ruk betekenen als blijkt dat het allemaal een vies onderling spelletje is geweest tussen presidenten, managers, la lega calcio, doelmannen, scheidsrechters etc terwijl zij de enige zijn die al die tijden ervoor hebben betaald om al die nepwedstrijden mee te maken.

Zij die schuldig zijn moeten er flink voor boeten, anders houdt t nooit op!
  zondag 14 mei 2006 @ 18:42:32 #54
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_37821429
Ik zie niet in wat Milan verkeerd heeft gedaan.
Vragen om een fatsoenlijke scheids in deze situatie is best normaal .
Milan alsnog kampioen .
-
  zondag 14 mei 2006 @ 18:59:33 #55
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_37821976
Moggi opgestapt , .
-
  zondag 14 mei 2006 @ 19:00:33 #56
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37822019
Dat was 'ie al sinds de 11e volgens mij hoor.
  zondag 14 mei 2006 @ 19:01:48 #57
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_37822067
quote:
Italy Coach Lippi Influenced By Juventus Chief Moggi To Field Roma's Totti & Milan's Gilardino In International Match

The Italian Football Federation, whose president Franco Carraro resigned earlier this week following initial reports of the match-fixing scandal that is now rocking the Italian football world, has received a fresh blow.

On Friday, it has been reported by Italy’s Gazzetta Dello Sport, that Italy head coach Marcello Lippi was influenced by Juventus’ General Director Luciano Moggi - who is now under investigation in Rome and Naples for allegedly trying to influence refereeing assignments - as to which team the Azzurri head coach would field in one of their international matches.

It has been said that the President of the Italian Football Federation, Franco Carraro spoke to Moggi, so that Moggi could influence Lippi into choosing certain players for international matches over others.

It is said that a telephone call on October 12, 2004, between Carraro and Moggi was taped, in which Carraro asked the Juventus chief to influence Lippi’s decision in the choice of of certain players over others, and to ensure that both Roma’s Totti and AC Milan’s Gilardino would be chosen to represent the Azzurri in the match between Italy and Belarus the following day.
-
pi_37822165


Gaat heel goed daar.
  zondag 14 mei 2006 @ 19:04:58 #59
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_37822195
quote:
Op zondag 14 mei 2006 19:00 schreef twi het volgende:
Dat was 'ie al sinds de 11e volgens mij hoor.
Dat was een andere voorzitter die was opgestapt, toch?
Anyway, het is nu ook overal als "nieuw" nieuwsbericht te zien...
-
  zondag 14 mei 2006 @ 19:05:15 #60
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37822210
Ze worden steeds gekker, die geruchten.
  zondag 14 mei 2006 @ 19:05:36 #61
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37822223
quote:
Op zondag 14 mei 2006 19:04 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Dat was een andere voorzitter die was opgestapt, toch?
Anyway, het is nu ook overal als "nieuw" nieuwsbericht te zien...
Klik
  zondag 14 mei 2006 @ 19:07:14 #62
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_37822286
quote:
Op zondag 14 mei 2006 19:05 schreef twi het volgende:

[..]

Klik
Hij stapte daar op uit de raad van bestuur.
Nu is hij opgestapt als voorzitter.
Zelfde bron .
-
pi_37822479
Het elftal van Juve voor aankomend seizoen is al bekend
  zondag 14 mei 2006 @ 19:13:05 #64
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_37822510
quote:
Op zondag 14 mei 2006 19:12 schreef Smeich het volgende:
Het elftal van Juve voor aankomend seizoen is al bekend
[afbeelding]
Even die strepen horizontaal maken op het shirt en je bent klaar .
-
pi_37822523
quote:
Op zondag 14 mei 2006 19:13 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Even die strepen horizontaal maken op het shirt en je bent klaar .
  zondag 14 mei 2006 @ 19:19:51 #66
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_37822749
Lekker zeg, ook zo net voor het WK. Ik kom deze weken goed door.
  zondag 14 mei 2006 @ 19:38:21 #67
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_37823341
Moggi nu definitief geen enkele functie meer bij Juventus. Hij is ook opgestapt als aklgemeen directeur...
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
  zondag 14 mei 2006 @ 20:11:42 #68
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_37824320
quote:
Op zondag 14 mei 2006 19:38 schreef DANILXL het volgende:
Moggi nu definitief geen enkele functie meer bij Juventus. Hij is ook opgestapt als aklgemeen directeur...
Klinkt een beetje als mosterd na de maaltijd
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  Trouwste user 2022 zondag 14 mei 2006 @ 20:51:50 #69
7889 tong80
Spleenheup
pi_37825471
Leuk Juve volgend jaar in de Serie-C

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 14 mei 2006 @ 20:56:23 #70
43497 Afunados
Get Therapy
pi_37825597
quote:
Op zondag 14 mei 2006 18:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
Moggi opgestapt , .
Met tranen in de ogen voor de camera..
  zondag 14 mei 2006 @ 21:00:05 #71
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_37825700
Heeft Talpa eindelijk de uitzendrechten voor de Serie A...
pi_37826849
quote:
Op zondag 14 mei 2006 21:00 schreef Trancelocator het volgende:
Heeft Talpa eindelijk de uitzendrechten voor de Serie A...
Met vanaf volgend seizoen ook de thuiswedstrijden van Juventus en AC Milan..
  zondag 14 mei 2006 @ 21:34:55 #73
67174 Dos37
Come on Twente
pi_37826920
Ik hoop dat de italiaanse bond een keer echt doorpakt weg met die club.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  zondag 14 mei 2006 @ 21:53:50 #74
121310 venomsnake
El Saltador
pi_37827625
quote:
Op zondag 14 mei 2006 21:00 schreef Trancelocator het volgende:
Heeft Talpa eindelijk de uitzendrechten voor de Serie A...
haha
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_37830488
quote:
Op zondag 14 mei 2006 21:00 schreef Trancelocator het volgende:
Heeft Talpa eindelijk de uitzendrechten voor de Serie A...
Toch goed gezien door de rechten van Lecce op te kopen
  maandag 15 mei 2006 @ 10:22:02 #76
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_37837712
Net gelezen. Ajax is dus ook een paar keer genaaid door Moggi.
quote:
THE CAST

Luciano Moggi Director General of Juventus

Pierluigi Pairetto Head of Italian Referees' Association and member of Uefa Referees' Commission

THE TIME

September, 2004

THE CONVERSATIONS

Pierluigi Pairetto: I know that you've forgotten about me but I haven't forgotten about you.

Luciano Moggi: Go on...

PP: I've put a great referee for the game in Amsterdam.

LM: Who?

PP: Meier.

LM: Great!

PP: Anyway, it was just to tell you this. You see, I remember about you even if you...

(Ajax played Juventus on 15 September, the referee was Urs Meier, from Switz-erland. Juventus won 1-0)
En Zlatan lijkt me ook niet helemaal schoon.
quote:
(Back in 2004, Juventus had been tracking Ajax's Swedish striker Zlatan Ibrahimovic as a possible transfer target. Moggi rang Antonio Giraudo, chief executive at Juventus, to tell him that Ibrahimovic had scored a hat-trick for Ajax.)

LM: What the hell! But I specifically told him to play badly.

Antonio Giraudo: I told him! We had agreed that he would play badly, go see the manager after the game, tell him that he would never play for them again and demand that he be sold to us
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  maandag 15 mei 2006 @ 20:18:30 #77
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
  maandag 15 mei 2006 @ 23:17:02 #78
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_37862957
tvp
pi_37863098
Juve
pi_37863133
Nederland ook corrupt, vooral de GGD waar allerlei apen bellen naar VI oa tijdens de wedstrijden.
  maandag 15 mei 2006 @ 23:33:35 #81
95846 Mr.Mills
Nog steeds
pi_37863620
quote:
Op maandag 15 mei 2006 23:21 schreef Jasza het volgende:
Nederland ook corrupt, vooral de GGD waar allerlei apen bellen naar VI oa tijdens de wedstrijden.
Vraag me af waarom ze in godsnaam VI op vrijdagavond gaan bellen terwijl je ook zoiets als livescore.com en teletekst.nos.nl hebt
pi_37865935
Net terug uit Milaan . Was dik in orde ! Zondag zo'n 30 graden, een volgelopen stadion. Verschillende banners aangaande de schandalen. Ook verschillende t-shirts erover aan de kraampjes buiten het stadion, die zéér populair waren bij de tifosi. Heb me ook 1 aangeschaft : op de voorkant : 'Juve ti Odio' (Juve, ik haat je), op de achterkant : Gruppo Anti Juve. Squadra della Juve : 1. Lo Bello 2. Casarin 3. Pairetto 4. De Santis .... Allemaal arbiters dus Trainer is Carraro, de man vd voetbalbond die opstapte. Andere t-shirts waren 'Vincere senza barare (winnen zonder valsspelen), Juve Merda, ... toch een leuk souvenir vind ik, want die t-shirts zul je wel nergens anders meer vinden dan gisteren ah stadion. Was ook al te merken in het centrum van Milaan deze middag, toen ik hem aanhad. Paar Italianen komen vragen waar ik dat shirt had gekocht, en vooral veel reacties 'Bene Bene' en Bello t-shirt
Toen op het scorebord kwam dat Juve 0-2 scoorde in Reggina in blessuretijd (net na winninggoal Milan) gans da stadion recht en beginnen zingen ' Juve Vaffanculo'
Zondagavond op tv waren er 2 praatprogramma's die alleen maar over voetbal gingen, en vooral over de schandalen. Zo'n discussies, prachtig gewoonweg, toch iets unieks aan Italie, dat discussieren over voetbal en die beelden duizend keer opnieuw bekijken en analyseren. Mijn italiaans is niet van die aard dat ik er veel van snapte, maar intussen lijkt het er wel op dat Milan enkel en alleen maar bepaalde arbiters vroeg omdat die bij de besten behoorden, en niks met matchvervalsing te maken heeft. Voor Lazio, en vooral voor Juve, ziet het er veel slechter uit. De Gazzetta Dello Sport zegt dat er een serieuze kans bestaat op degradatie voor Juve en annulatie van de titel van vorig en dit seizoen.
Ga later missch wel nog wat foto's posten.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 00:53:27 #83
6941 APK
Factual, I think.
pi_37866257
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:39 schreef BramKVO het volgende:

Voor Lazio, en vooral voor Juve, ziet het er veel slechter uit. De Gazzetta Dello Sport zegt dat er een serieuze kans bestaat op degradatie voor Juve en annulatie van de titel van vorig en dit seizoen.
Lijkt mij heerlijk!
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_37866978
het zal wel met een sisser aflopen
pi_37867088
En dat Torino hun plek weer inneemt Waar spelen die tegenwoordig, B?
  dinsdag 16 mei 2006 @ 01:42:28 #86
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_37867222
B, maken nog kans op promotie, geloof ik.
  dinsdag 16 mei 2006 @ 01:52:58 #87
50886 ZIOPPA
Pinche Cabron
pi_37867392
Net Porta a Porta met Bruno Vespa gekeken, ging over de intercettazioni en met name over de rol van 'Padrino' Moggi.

Moet zeggen dat Franco Carraro nog een heldere indruk maakte, eigenlijk het beste van ze allemaal (DIGGER: Nee, mag hem ook niet, heeft Fiorentina ook naar C2 gekeild..).

Kwam erop neer dat het grootste probleem wordt dat de UEFA voor 28 juli de lijsten voor de CL en UEFA Cup moet hebben, en dus voor die tijd de zaak door alle rechtbanken heen moet zijn geloodsd om de uiteindelijke rangschikking te maken. Voor Juve zou dat moeten lukken, het bewijs is onweerlegbaar en bijna onuitputtelijk, die gaan dus naar B; maar voor de andere ploegen (Fiorentina, Lazio, Milan, Messina, Siena) zal dit moelijker worden.

Morgen ongetwijfeld meer nieuws!
pi_37869914
Zal de Serie B blij mee zijn als Juve degradeert
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
pi_37870703
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 09:50 schreef Me_Wesley het volgende:
Zal de Serie B blij mee zijn als Juve degradeert
Die spelers ook
pi_37872510
Juve
God is gewoon een denkbeeldig vriendje voor volwassenen!
Vakantie
  dinsdag 16 mei 2006 @ 11:44:39 #91
121310 venomsnake
El Saltador
pi_37873417
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 00:39 schreef BramKVO het volgende:
Net terug uit Milaan . ----verhaal---
Mooi verhaal.

Ik ben benieuwd naar de foto's.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  dinsdag 16 mei 2006 @ 13:37:03 #92
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_37876824
quote:
Kalac genoemd in gokschandaal

AC Milan-doelman Zeljko Kalac is één van de twintig spelers die wordt verdacht van gokken op wedstrijden in de Italiaanse competitie. De namen zijn bekend gemaakt door de onderzoeksrechter in Udine.

De voormalig doelman van Roda JC zou op beelden staan dat hij een wedkantoor bezoekt. Justitie beschikt over de beelden en het dagblad La Gazzetta dello Sport toonde vandaag foto's van het bezoekje.

Eerder werd onder andere Juventus-doelman Gianluigi Buffon verdacht van gokpraktijken. Hij bekende, maar zei daar wel bij nooit op wedstrijden van 'zijn' Juventus te hebben gegokt.

Bron: Voetbal24
Waarom verbaast het me niks van de voormalig vaste klant van Holland Casino Valkenburg...?
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  dinsdag 16 mei 2006 @ 14:40:08 #94
6941 APK
Factual, I think.
pi_37878947
The Italian media on Tuesday published further intercepted telephone conversations between Moggi and football officials.
But the most damning involved calls between the Juve boss and outgoing Interior Minister Giuseppe Pisanu.
According to the transcripts, Moggi tried to pressure the politician to allow games to go ahead despite the imminent death of Pope John Paul II.

Juventus, who are owned by the powerful Agnelli family that also controls car manufacturer Fiat, were scheduled to play against a Fiorentina team that had two players suspended and two others injured. The game was postponed when the pope died.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The financial markets have been giving Juventus shares a hammering ever since the story broke.

The Milan stock exchange suspended trading in Juve shares on Tuesday for the second day in succession when they slid a further 10% in value. Juve's market value has now fallen by over £40m, or 20%, in the last week.
Experts predict that Juve, Italy's most popular club, will lose at least £80m if they are relegated and stripped of their title and Champions League place.

bbc.co.uk
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_37879025
Is Ajax dan het geld van de transfer kwijt? Want er zijn volgens mij nog 300 termijnen voor Zlatan
pi_37879259
Ik heb wel het gevoel dat de club er buiten zal blijven, er moet wel ontiegelijk veel bewijs zijn willen ze Juve terugzetten. Maar ik ben niet de specialist. Spannende tijden voor ze.
That's all folks!
  dinsdag 16 mei 2006 @ 14:52:38 #97
6941 APK
Factual, I think.
pi_37879385
quote:
Op dinsdag 16 mei 2006 14:42 schreef VoreG het volgende:
Is Ajax dan het geld van de transfer kwijt? Want er zijn volgens mij nog 300 termijnen voor Zlatan
Gewoon terug halen dan maar.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  dinsdag 16 mei 2006 @ 14:59:31 #98
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_37879638
Prachtig land toch he, Italië!
quote:
Siamo nella merda ragazzi!
We're fucked guys, of wat betekent t?
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
pi_37879935
Ik hoop niet dat lazio erbij betrokken is
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:-)
pi_37880297
Denk dat het voor Lazio wel mee zal vallen. Ze hebben altijd iemand nodig en ja.. Lazio is altijd het doelwit voor de Italiaanse media! Juve staat ook altijd in de schaduwzijde... denk aan dat drugsgebeuren korte tijd terug. Daarvoor ook al beschuldigingen/verdenkingen ten top over omkoopschandalen. Maar het verschil is dat het bij Juve altijd erg realistisch bleek te zijn, maar nooit een serieuze straf is opgelegd!
Wat ze hebben gevonden bij Lazio zijn geen documenten dat Lotito het had over omkopen. Indien die er waren zouden die zijn gepubliceerd.. maar wat niet is..

Ennuh, Lazio staat voor vele VELE miljoenen in het rood. Ja, dat hebben ze mooi gedaan om zoveel geld uit te geven aan omkopen en dan vorig jaar 10e eindigen. Prachtig inderdaad.. als er iets was gefixed, dan was het de 0-0 in de derby.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')