Wel als het andere mensen tot gewelddadige daden zet.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:35 schreef het_fokschaap het volgende:
wat wil je er tegen doen ? die man heeft een mening. die hoef je ook niet serieus te nemen
dan moeten we bv. de bijbel en de koran ook niet tolererenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:54 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Wel als het andere mensen tot gewelddadige daden zet.
Zolang hij niet oproept tot geweld tegen homo's en europeanen is er toch geen enkel probleem?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:54 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Wel als het andere mensen tot gewelddadige daden zet.
( ik zal het inkoppertje "Hitler had ook slechts een mening" maar voor me houden)
Over het algemeen geef ik je nog nieteens erg ongelijk, maar ( everything before the but is bullshitquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:46 schreef Kwisatz_Haderich het volgende:
Je hoeft ze niet serieus te nemen als je daar geen behoefte aan hebt. Net zomin als zij jou serieus hoeven te nemen.
Niet als dominee's gaan prediken dat we de Hetieten moeten gaan uitmoorden, of dat homo's de doodstraf moeten krijgenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:56 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
dan moeten we bv. de bijbel en de koran ook niet tolereren
Ja, ik denk dat er wel een probleem is. Homo's als zieke mensen afschilderen vind ik persoonlijk afschuwelijk, en bij dergelijke redenaties hoef je niet expliciet te noemen dat er gewelddadig moet worden opgetreden. Die stap zetten de mensen dan zelf nog al es. Het zou hetzelfde zijn als dat er zou worden rondgeroepen dat moslims achterlijke ziekelijke mensen zijn. Dat staat me net zo goed tegen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:56 schreef Kwisatz_Haderich het volgende:
[..]
Zolang hij niet oproept tot geweld tegen homo's en europeanen is er toch geen enkel probleem?
mja, maar anderen weer niet. ik zie de mening van El Moumni ook vooral geschiedkundig. Zijn mening komt nl. voort uit die zelfde geschiedkundige koranquote:Op zaterdag 13 mei 2006 12:04 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Niet als dominee's gaan prediken dat we de Hetieten moeten gaan uitmoorden, of dat homo's de doodstraf moeten krijgenIk denk dat de meeste mensen dergelijke passages meer geschiedkundig bekijken, en dergelijke zaken staan meer in het oude testament.
nee, maar als een Nederlander dat zou zeggen over moslims heeft hij gelijk de anti-fa op zijn nek, en dan zegt men dat fascisme geen mening maar een misdaad is.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:35 schreef het_fokschaap het volgende:
wat wil je er tegen doen ? die man heeft een mening. die hoef je ook niet serieus te nemen
inderdaad, en dat is gevaarlijk, die gast zorgt er voor dat zijn schapen mensen gaan haten en aan gaan vallen, toen hij zijn preek Nederland door stuurde dat homo's onrein zijn werden er gelijk meer homo's aangevallen door moslims, en toch kijken die zogenaamde anti fascisme mensen dan ineens de andere kant op.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:48 schreef Mirel het volgende:
Ja, maar er luisteren veel mensen naar die man @ fokschaap
hij heeft een klimaat van onverdraagzaamheid gemaakt naar niet-moslims waarin veel moslims ons aanzien voor untermenschen die beter opgeruimd kunnen worden, en zo doende krijg je steeds meer moslim jongeren die zomaar mensen inelkaar slaan.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:56 schreef Kwisatz_Haderich het volgende:
[..]
Zolang hij niet oproept tot geweld tegen homo's en europeanen is er toch geen enkel probleem?
goed gezegd.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Over het algemeen geef ik je nog nieteens erg ongelijk, maar ( everything before the but is bullshit) Als je in een land zit en daar tegen de regels ingaat wat betreft racisme en dergelijke en zelfs zo ver gaat om heel europa en al zijn inwoners een volk te noemen dat lager is dan varkens dan ben je wel erg fout bezig. Het probleem is niet dat je wel of niet geinteresseerd ben in zijn uitspraken maar omdat het een imam is heeft hij gewoon invloed op de denkwijze van sommige mensen die het geloof aanhangen en daar schuilt het gevaar. Elke bevolkingsgroep heeft z'n meelopers en mensen die nooit voor zichzelf hebben gedacht en die kunnen dan gaan denken dat het inelkaar beuken/overvallen/vermoorden van Europeanen best ok is omdat ze nog minder zijn dan varkens.
NEE niet nee!quote:
Dus ik moet een andere hobby gaan zoekenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:14 schreef misantropia het volgende:
[..]
NEE niet nee!
wel het liefst alle moslims in hun eigen land uiteraard gezien de multi cul met hun mislukt is.
maar ik klaag hier over fascisme en racisme, als ik ze dood wil hebben dan ben ik net zoals die moslims die alle Europeanen dood willen.
ik ben tegen alle vormen van fascisme, of het nu nazi of islamitisch fascisme is.
Je mag van mij wel die groepsverkrachters enzo afmaken hoorquote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:17 schreef Laton het volgende:
[..]
Dus ik moet een andere hobby gaan zoeken![]()
na alles wat Hitler gedaan heeft, durf je dat nog "slechts een mening" te noemen?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:54 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Wel als het andere mensen tot gewelddadige daden zet.
( ik zal het inkoppertje "Hitler had ook slechts een mening" maar voor me houden)
Goed idee joh !!!quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:17 schreef Laton het volgende:
[..]
Dus ik moet een andere hobby gaan zoeken![]()
Herinner ik het me nou verkeerd of was het niet onze lieve Pim die het juist goed vond, dat deze imam dat allemaal zei over de homo's en de varkens???quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:28 schreef misantropia het volgende:
Wees niet tolerant voor religieuze intolerantie
Het is allemaal roze roze vlinder vlinder lief lief regenboog praat van de politiek correcte mensen.
links zegt dat fascisme geen mening is maar een misdaad, maar de fascistische mening van deze imam beschermen ze.
hoe kan ik dan al die mensen nog serieus nemen !
Maar zoals de TSquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:35 schreef het_fokschaap het volgende:
wat wil je er tegen doen ? die man heeft een mening. die hoef je ook niet serieus te nemen
Helemaal mis.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:46 schreef mariatrepp het volgende:
Herinner ik het me nou verkeerd of was het niet onze lieve Pim die het juist goed vond, dat deze imam dat allemaal zei over de homo's en de varkens???
Nee ik heb het helemaal goed.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:57 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Helemaal mis.
De uitspraak van het El Moumni maakte bij Pim juist de gewraakte uitspraken los van achterlijke cultuur en het het afschaffen van artikel 1 van de Grondwet.
Dat je iemand het recht geeft om iets vanwege vrijheid van meningsuiting te zeggen hoef je het toch niet met hem eens te zijn ?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:12 schreef mariatrepp het volgende:
Nee ik heb het helemaal goed.
Pim Fortuyn wilde de de vrijheid van meningsuiting boven andere rechten plaatsen en deze vrijheid ook zwaarder te laten wegen dan het nondiscriminatiegebod in de Grondwet. Fortuyn wilde zelfs liever af van 'dat rare Grondwets-artikel' (artikel 1) met het verbod te discrimineren. El Moumni had volgens Fortuyn het recht hem als homo een 'varken' te noemen.
(Trouw 18-11-2004)
Ook de neoconservatieve professor, de Fortuyn-aanhanger Paul Cliteur verdedigt El Moumni in de naam van de vrije meningsuiting. (Moderne Papoea's p. 41)
Ik vind het goed dat El Moemni veroordeld wordt, en ik vind het verschrikkelijk dat de rechtse clique hem juist heeft verdedigd.
Inderdaad er is geen hond die hem serieus neemt .quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:35 schreef het_fokschaap het volgende:
wat wil je er tegen doen ? die man heeft een mening. die hoef je ook niet serieus te nemen
Als dit een reactie is op de uitlatingen van El Moumni.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 22:52 schreef Chadi het volgende:
Inderdaad er is geen hond die hem serieus neemt .![]()
Nee zeg. In Nederland zouden we nooit meer zo intolerant moeten zijn als tegen Janmaat. Dat was achterbaks, onethisch en een blamage voor de rechtsstaat. Laten we ook in hemelsnaam de grenzen van de wet door de daartoe bevoegde instellingen bewaken en niet door losgeslagen burgers en de media. Links danwel rechts.quote:Op zondag 14 mei 2006 09:20 schreef Oud_student het volgende:
We zouden eigenlijk net zo tolerant moeten zijn tegenover ElMoumni als destijds tegen Janmaat.
Janmaat werd toen veroordeeld tot een boeten van 5000 gulden voor de uitspraak "Nederland is vol". (bijna een tautologie)
Vervolgens liet de overheid het toe dat een partijbijeenkomst door links pol. correct tuig in brand werd gestoken, waarbij enkele mensen zware verwondingen opliepen.
De overheid deed niets en de media deden er wat lacherig over (hoezo onafhankelijke media?)
quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:16 schreef gelly het volgende:
Jezus, heb je een zuurstoftekort gehad bij je geboorte ofzo ?
Ten eerste heb je het over links -en fascisme geen mening maar misdaad etc.-, een generalisatie die natuurlijk nergens op slaat. Had een politieke partij of persoon gekozen, dan hadden we tenminste ergens over kunnen praten.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:28 schreef misantropia het volgende:
Wees niet tolerant voor religieuze intolerantie
Het is allemaal roze roze vlinder vlinder lief lief regenboog praat van de politiek correcte mensen.
Maar ik geef even een voorbeeld:
imam el-moumni in Rotterdam
Mag een imam zeggen dat homoseksualiteit schadelijk is voor de samenleving en het bestempelen als besmettelijke ziekte? En zet hij daarmee anderen aan tot haat en discriminatie van homoseksuelen?
Over deze vraag boog de rechtbank in Rotterdam zich vandaag in de zaak tegen de Rotterdamse imam Khalil El-Moumni. Die zei vorig jaar mei in NOVA: "Homoseksualiteit blijft niet beperkt tot de mensen die deze ziekte hebben, maar hij kan zich kan verspreiden. De Nederlandse samenleving is multicultureel. Dus als de ziekte zich dan verspreidt, kan iedereen besmet raken. Daar zijn we bang voor."
Over de uitspraken van El-Moumni ontstond grote commotie. Vijftig organisaties en personen deden aangifte tegen de imam. El-Moumni werd op het matje geroepen bij minister Van Boxtel (Integratiebeleid), die na afloop verklaarde 'een goed gesprek' te hebben gehad met El-Moumni. Toen echter later geschriften van El-Moumni opdoken waarin hij Europeanen lager dan varkens noemde, had ook Van Boxtel het helemaal gehad met de imam.
Die geschriften maakten overigens geen deel uit van de overwegingen van het openbaar ministerie (OM) in Rotterdam om de imam te vervolgen. Dat baseerde zich uitsluitend op de uitlatingen gedaan in NOVA. In december werd bekend dat het tot vervolging zou komen.
http://www.novatv.nl/index.cfm?cfid=31348970&cftoken=42824620&ln=nl&fuseaction=videoaudio.details&reportage_id=721
om even 1 van de voorbeelden op te noemen
Deze gast was een van de sprekers (in het marokkaans natuurlijk, gast zit hier al tientallen jaren en ken nog geen 1 woord Nederlands) van de multi cultuur discussie van 2 jaar geleden in Rotterdam, leuk toch ? iemand die zegt dat Europeanen lager dan varkens en honden zijn word als toonbeeld geplaatst voor een goeie multi culturele samenleving.........
Als discriminatie en racisme en fascisme wat hij is niet mag, waarom word hij dan vrijgesproken
waarom zijn wij in de nieuwe middeleeuwen waarin de kerk alles mocht zeggen over de bevolking maar niemand iets terug.
links zegt dat fascisme geen mening is maar een misdaad, maar de fascistische mening van deze imam beschermen ze.
hoe kan ik dan al die mensen nog serieus nemen !
Zolang jij een bepaalde PC mening zo vindt en niet zegt dat het zo is of dat een mening die er niet mee strookt abject vindt, dan is het prima.quote:Op maandag 15 mei 2006 02:09 schreef nonzz het volgende:
Wat is er trouwens mis met politiek correct zijn? Ik vind dat wel correct
Ja dat is makkelijk praten achteraf.quote:Op zondag 14 mei 2006 09:47 schreef sizzler het volgende:
Nee zeg. In Nederland zouden we nooit meer zo intolerant moeten zijn als tegen Janmaat. Dat was achterbaks, onethisch en een blamage voor de rechtsstaat. Laten we ook in hemelsnaam de grenzen van de wet door de daartoe bevoegde instellingen bewaken en niet door losgeslagen burgers en de media. Links danwel rechts.
Omdat het altijd leidt tot hypocrisie en onzinnig gezeur.quote:Op maandag 15 mei 2006 02:09 schreef nonzz het volgende:
Wat is er trouwens mis met politiek correct zijn? Ik vind dat wel correct
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |