Binnenkort maar eens voor gaan zittenquote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:52 schreef methodmich het volgende:
Het Grote Nostradamus topic (WK-editie) #1
Zij die meedoen aan de WK-nostradamus, neem dit eventueel ter harte!
het goeie doel zijn de winnaars denk ikquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:10 schreef methodmich het volgende:
Inderdaad. Is het ook voor een goed doel?
die tapas tens is heel erg goed, teminste dat is toch die tent dat je een 3 gangen menu hebt voor een 10tje op maandag en dinsdag en nu volgens mij ook onbeperkt mosselen kan eten op woensdag en donderdagquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:19 schreef golfer het volgende:
Zo, de eerste Ardenner-was is weer gedraaid en onze koelkast is ook weer gevuld.
Straks nog even deze vakantie-week afsluiten met lekker tapas eten op een terrasje in Bloemendaal.
Klopt, die tent is het.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:22 schreef borisz het volgende:
die tapas tens is heel erg goed, teminste dat is toch die tent dat je een 3 gangen menu hebt voor een 10tje op maandag en dinsdag en nu volgens mij ook onbeperkt mosselen kan eten op woensdag en donderdag![]()
maar er is in Bloemendaal maar 1 tapas tent volgens mij dus het moet wel kloppen, ik heb er een maand geleden gegeten, erg goed![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |