Echt!? Waar had je het gekocht, en waarom heb je het nu niet meer???quote:Op dinsdag 16 mei 2006 00:44 schreef Maeghan het volgende:
Ha, dat zeil van die eerste foto had ik vroeger ook! (Zo hee, boeiend..!)
Oeh, vooral die laatste zeil klinkt spannend!quote:Op dinsdag 16 mei 2006 01:04 schreef Maeghan het volgende:
Nou, dat weet ik niet want m'n ouders hebben het voor me gekocht. Ik was toen nog maar een kleuter. Maar ik vond het wel gaaf, want dan kon ik met een kleurpotlood over papier gaan op dat zeil, en dan had ik allemaal gekleurde rondjes. Da's heel spannend als je klein bent, blijkbaar. Het is weggegaan toen we gingen verhuizen.
Nu heb ik trouwens paars zeil met roze, zilverkleurige en goudkleurige spikkeltjes.
Ontopic: Lush is zo snel dat ik m'n bestelling gewoon al in huis heb voor ik m'n kortingsbon op de bus heb gedaan! Ik is een luie donder.
There is only one way to find outquote:Op dinsdag 16 mei 2006 07:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
Overigens vraag ik mij oprecht af of je het chocoladestukje wat in Soft Coeur verborgen zit, kan eten.
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:23 schreef PeRi het volgende:
Ik ga ze toch in hotels gebruiken, hoef me niet druk te maken om die glitters.
Ik ben er ook bang voor jaquote:
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:23 schreef PeRi het volgende:
Ik ga ze toch in hotels gebruiken, hoef me niet druk te maken om die glitters.
Ja, die is er al af. Nu mezelf eens naar de brievenbus schoppen van de week.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 01:06 schreef Shirley het volgende:
[..]
Oeh, vooral die laatste zeil klinkt spannend!
Hebben ze de korting er al afgehaald dan?
Dat kan ik me voorstellenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:42 schreef debby1973 het volgende:
ja, ze zijn er ook nog niet tevreden over. Het is dus ook nog niet helemaal zeker dat ze er zo uit gaan zien.
Neequote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:45 schreef Vava het volgende:
Nou, normaal vind ik groen wel een mooie kleurmaar dit ziet er niet echt uitnodigend uit zo
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nee. Schimmelkleur met een dot spinazie
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:47 schreef noekje het volgende:
Vava, ik heb even een experimentje voor je gedaan. Het was niet makkelijk want ik moest er een Ruby Red voor gebruiken en nu heb ik er nog maar 8 of 9 ofzo.
Aaaaah geweldigquote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:47 schreef noekje het volgende:
Vava, ik heb even een experimentje voor je gedaan. Het was niet makkelijk want ik moest er een Ruby Red voor gebruiken en nu heb ik er nog maar 8 of 9 ofzo. Iig, ik heb de ruby red eerst even onder de kraan gedaan, niet verkruimelen maar gewoon even onder stromend water houden. De glitters spoelen dan zo van de bbs af en dan heb je een glitterloze bbs. Zo weet je zeker dat ze niet in de leidingen van het bubbelbad komen. Moet je natuurlijk wel de bbs onder de kraan van de wasbak houden en niet in het bubbelbad.
Ik vind die groene wel leuk. Echt zo'n natuurlijke kleur groen. Dat is vast een heel gezond badje.
quote:
Mooi! En good to know dat de glitters dus alleen aan de buitenkant zittenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:19 schreef noekje het volgende:
Ja tuurlijk! Het was een heerlijk badje en ik heb het getest onder de kraan van het bad dus ik had wel lekker veel glitters!
Alleen bij RRS denk ik? Weet niet of het voor de anderen ook geldt.. Maarja, glitters zijn best leukquote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:23 schreef Vava het volgende:
[..]
Mooi! En good to know dat de glitters dus alleen aan de buitenkant zitten![]()
![]()
Okay!quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:55 schreef MissFrodo het volgende:
Vava en XcUZ_ME, dat zou ik wel heel lekker vinden.........
Vava ik ga je even emailen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |