Mahonie + kersenquote:Op maandag 22 mei 2006 08:46 schreef sanger het volgende:
Ziet er mooi uit die balken in kersen, in combi met de gipsplaatjes
Ja, ik heb er al flink over nagedacht.., en ik neig naar de Marsepein-variant.quote:Heb je goed gedaan.
Voor wat betreft de keuken is de optie die Oblivion geeft wel een goede. Moet genoeg op marktplaats staan lijkt me. En anders wat Marsepein zegt, een soort van kamperen in je eigen huis.
Hoplaquote:Op maandag 22 mei 2006 11:26 schreef Automatic_Rock het volgende:
Hmm, ik kom er net achter dat ik vergeten ben m'n foto's up te loaden..
Ik had ze wel al netjes geresized.. Maar ik zit nu op m'n werk, dus de foto's van m'n geknutsel van zondag houden jullie tegoed.
Wauw!quote:Op dinsdag 23 mei 2006 15:12 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Hopla
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
En een beetje offtopic:
[afbeelding]
M'n bramen staan in bloei
Dus je zit mij verkeerde informatie te verstrekkenquote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:56 schreef Oblivion het volgende:
Die ik je mailde was ook niet de keuken die ik voor ogen had,
Ik heb verder gezocht hoorquote:maar had gehoopt dat je even verder zou zoeken.![]()
Maar zie dat je een andere oplossing hebt.
quote:Op woensdag 24 mei 2006 07:31 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Dus je zit mij verkeerde informatie te verstrekken![]()
Ook niet die van 150 euro?quote:
Ik heb verder gezocht hoor
Alleen ik kon niks moois vinden wat ook betaalbaar was..
hoe lang ben je bereid te wachten AR? wij gaan onze keuken eruit slopen en you're welcome to the kastdeurtjes hoor!quote:Op woensdag 24 mei 2006 07:31 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Dus je zit mij verkeerde informatie te verstrekken![]()
[..]
Ik heb verder gezocht hoor
Alleen ik kon niks moois vinden wat ook betaalbaar was..
Ja Puckzzz, dit is niet echt een interessant plaatje. Hij staat scheef en er is geen duidelijk onderwerp.quote:Op woensdag 24 mei 2006 08:15 schreef Puckzzz het volgende:
foto:
[afbeelding]
in totaal hebben we iets van 8 deurtjes van diverse afmetingen, en ook nog twee waar een ruitje in kan (1 is kapot)
Zo zie je maar AR alles komt goedquote:Op woensdag 24 mei 2006 08:15 schreef Puckzzz het volgende:
foto:
[afbeelding]
in totaal hebben we iets van 8 deurtjes van diverse afmetingen, en ook nog twee waar een ruitje in kan (1 is kapot)
quote:Op woensdag 24 mei 2006 08:17 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ja Puckzzz, dit is niet echt een interessant plaatje. Hij staat scheef en er is geen duidelijk onderwerp.
Oh, verkeerde topic.
quote:Op woensdag 24 mei 2006 08:09 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
hoe lang ben je bereid te wachten AR? wij gaan onze keuken eruit slopen en you're welcome to the kastdeurtjes hoor!
is een beetje hetzelfde als wat je al hebt geloo fik maar we hebben ze wel room geverfd.
ik zal ff snel een foto maken...
Gratis keuken??quote:Op woensdag 24 mei 2006 07:49 schreef Oblivion het volgende:
[..]
NIET!![]()
Het was een gratis keuken, compleet.
En die keukenkastjes kan je oppimpen.![]()
[..]
Ook niet die van 150 euro?
Die er precies hetzelfde uitzag als diege die je nu hebt?
Ik geloof in Delft af te halen?
Owwww die gaan het niet overleven vrees ikquote:Op woensdag 24 mei 2006 10:13 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Da's wel erg lief
Alleen, uhh, ik heb kastdeurtjes.., ik mist juist de (onder)kastjes..
Neh, die ik je stuurde was gratis op te halen, maar er stond op marktplaats 1 die was 150 euro...quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:14 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Gratis keuken??
Ik heb in je mailtje alleen een keuken van 150 euro gezien...
Heb ik iets gemist??
Dat is in Friesland..quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:15 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Neh, die ik je stuurde was gratis op te halen, maar er stond op marktplaats 1 die was 150 euro...
*zoeken gaat...![]()
Leuk dat je even je mail nacheckt!quote:Op vrijdag 26 mei 2006 07:19 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Dat is in Friesland..
Maar wel lief dat je mee zoekt
"nachecken"quote:Op vrijdag 26 mei 2006 07:53 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Leuk dat je even je mail nacheckt! [afbeelding]![]()
Hmpf...quote:
quote:
Een bij die in zn eentje een beetje hongraatjes zit te makenquote:Op woensdag 31 mei 2006 19:36 schreef Automatic_Rock het volgende:
Nou, wat doet een jongeman in nood?? Die belt z'n moeder :")
Dus na het eten kwamen m'n ouders samen even kijken
We hebben de hele schuur leeg gehaald, en waarschijnlijk was het maar 1 bij.., maar hij had wel al wat honingraatjes gemaakt, en volgens mij zaten er larven in.
Maar dat is nu dus ook weg.
Wel ehbben nu ook gezien dat er een houten vloer in zit, en die is volkomen rot. Het hout zit ook vrijwel direct op het zand
Dat moet er nog uit dus, en daarna leg ik er wel tegels in.
Er is dus nog wel een kansje dat er bijen onder de vloer zitten, maar die is zo nat en rot dat die kans vrij klein is.., toch?????
Ik ben me dus idd doodgeschrokken.quote:Op donderdag 1 juni 2006 08:23 schreef Martijn_77 het volgende:
Dus je schuur is weer bij-vrij?
Ik zou mij idd ook rot schrikken als er in een keer een boze bij op mij af komt
quote:Op donderdag 1 juni 2006 09:15 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Ik ben me dus idd doodgeschrokken.
Ja, ook achter AR schuild een gewoon mens hoorquote:
Zegt mijn vader ook altijd: niets aan de hand hoor; het is een vredelievend volkjequote:Op donderdag 1 juni 2006 08:25 schreef Quinazoline het volgende:
Bijen doen in principe geen kwaad hoor (vader van mijn vriend is ook imker), maar je moet ze niet boos maken.
quote:Op donderdag 1 juni 2006 12:30 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Zegt mijn vader ook altijd: niets aan de hand hoor; het is een vredelievend volkje
Moet je tegen mijn broer zeggen (gestoken in kin en onder oog) en tegen het buurjongetje (drie keer gestoken) de buurman (wang en nek) en pappa-ElisaB zelf (had eergisteren een erg onnatuurlijk dikke kin). En dat allemaal in één week
Ja, zéér vredelievend
De truc zal wel zijn dat je moet weten waar ze wel en niet boos van worden
Ow, en AR: je kunt de deur ook openzetten. Maakt niet uit. Als de bijen naar binnen willen, dan gaan ze.
Ik heb toch maar ff pappa-ElisaB gebeld; even vrij citeren:
AR heeft wellicht bezoek van een natuurlijke zwerm; een koninginnetje met wat vriendjes; die zoeken een veilig, warm beschut plekje. Bijen zijn beschermd, dus de gemeente zal niet happig zijn om ze uit te roeien. Roken kun je doen, maar ze gaan er niet van weg. Zwavelen kan wel, want daar gaan ze wel van dood (van insecticide ook trouwens), maar dat zou ik natuurlijk niet aanraden. Deur open zetten en eens kijken of je veel activiteit ziet. Beste advies is eens te kijken of het er meer zijn dan een of twee verdwaalden. If so, dan kun je de imkervereniging uit de buurt vragen of er een imker is die wil komen kijken. Die kan de situatie beoordelen en adviseren wat je kunt doen (en het wellicht direct voor je uitvoeren). Weet AR zeker dat het bijen zijn? Hij kan ze ook gewoon laten zitten; gezellig. Ow nee, als ze onder de vloer zitten, worden ze er niet vrolijk van als je twee keer per dag je fiets komt pakken
Indien gewenst kan pappa-ElisaB je een adres en of contactpersoon geven
En tot slot: rustig blijven ademen; het komt goed
Man bel nou gewoon een imkerquote:Op donderdag 1 juni 2006 13:03 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Dankje Elisa!!
Nou, ik weet vrij zeker dat het bijen, of iig 1 bij is. Ik ken iig geen ander dier dat van die honingraatjes maakt
Het is niet zo dat ik constant bijen zie vliegen, maar wel regelmatig zag ik er 1 in de schuur, of uit de schuur vliegen
Gisteravond zin dus de honingraatjes vernietigd en afgevoerd. De schuur is nu zo goed als leeg. Vanochtend heb ik er nog wel 1 bij zien vliegen (ik heb sowieso nooit meer dan 1 bij tegelijk gezien)..., hoe groot is dan de kans dat er nog iets zit??
Het is nu ook te koud voor de bijen, dus dat je nu niet veel ziet, is logisch. Bij mijn ouders in de tuin zie je nu ook slechts af en toe iets vliegen, terwijl er toch zeker 60.000 wonenquote:Op donderdag 1 juni 2006 13:03 schreef Automatic_Rock het volgende:
Het is niet zo dat ik constant bijen zie vliegen, maar wel regelmatig zag ik er 1 in de schuur, of uit de schuur vliegen
Gisteravond zin dus de honingraatjes vernietigd en afgevoerd. De schuur is nu zo goed als leeg. Vanochtend heb ik er nog wel 1 bij zien vliegen (ik heb sowieso nooit meer dan 1 bij tegelijk gezien)..., hoe groot is dan de kans dat er nog iets zit??
Even offtopic; 60.000? Hoe tel je die?!quote:Op donderdag 1 juni 2006 13:49 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Het is nu ook te koud voor de bijen, dus dat je nu niet veel ziet, is logisch. Bij mijn ouders in de tuin zie je nu ook slechts af en toe iets vliegen, terwijl er toch zeker 60.000 wonen
Wacht het weekend even af (wordt het geloof ik droog en iets warmer). Als er leven in zit, zal het dan wel zichtbaar worden.
En hoe groot de kans is? Als er een koninginnetje bij zat (en die zit er nog), dan ben je er voorlopig nog niet van af
ja nou..quote:Op donderdag 1 juni 2006 13:28 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Man bel nou gewoon een imker![]()
ElisaB's vader wil je zelfs wel aan een adres helpen. Wat wil je nog meer?
Je vader had wel wat adressen van Imkers he?? ZOu je mij misschien wat adresses door kunnen mailen van imkers in de omgeving van Oss??quote:Op donderdag 1 juni 2006 13:49 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Het is nu ook te koud voor de bijen, dus dat je nu niet veel ziet, is logisch. Bij mijn ouders in de tuin zie je nu ook slechts af en toe iets vliegen, terwijl er toch zeker 60.000 wonen
Wacht het weekend even af (wordt het geloof ik droog en iets warmer). Als er leven in zit, zal het dan wel zichtbaar worden.
En hoe groot de kans is? Als er een koninginnetje bij zat (en die zit er nog), dan ben je er voorlopig nog niet van af
Ik zou het niet weten. Schatten denk ik (een gemiddeld volk heeft x-aantal bijen, als je drie volken hebt, heb je dus 3 keer x-aantal bijen). Je kunt wel zien of het een groot of een klein volk is.quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:03 schreef Frank79 het volgende:
Even offtopic; 60.000? Hoe tel je die?!
Will do!quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:54 schreef Automatic_Rock het volgende:
Je vader had wel wat adressen van Imkers he?? ZOu je mij misschien wat adresses door kunnen mailen van imkers in de omgeving van Oss??
Awgossiequote:Op donderdag 1 juni 2006 14:44 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
ja nou..
Ik wil niet voor lul staan bij zo'n imker
Misschien was het maar 1 lullig bijtje, vandaar dat ik aan Elisa even wat info vraag hoe een bijenleven in elkaar steekt. Ik weet wel wat van de bloemetjes en de bijtjes, maar dan houd het ook op hoor...
Ik denk dat je bij een imker meer voor lul staat als je ondergestoken en achtervolgd door bijen aan komt met: "Ja, ik denk dat ik een bijenprobleem hebquote:Op donderdag 1 juni 2006 15:45 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Awgossie![]()
Je staat heus niet voor lul hoor. Je kan toch zeggen van te voren dat je het zekere voor het onzekere wilt nemen?
Dat niet alleen want volgens mij zijn bijen net mieren. Ze hebben niet altijd hun nest waar ze verdwijnen.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:36 schreef ElisaB het volgende:
Ow, en nog een geruststellende opmerking van Mamma-ElisaB: "Een bij gaat echt in z'n eentje geen honingraatjes zitten bouwen hoor"
![]()
quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:44 schreef Automatic_Rock het volgende:
Misschien was het maar 1 lullig bijtje, vandaar dat ik aan Elisa even wat info vraag hoe een bijenleven in elkaar steekt. Ik weet wel wat van de bloemetjes en de bijtjes, maar dan houd het ook op hoor...
quote:
Mijn kelderkast is ook hetzelfdequote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:18 schreef sanger het volgende:
Die kelderkast is nu helemaal en kopie van de mijne.
Hier is een begin; lukt het niet, dan komt PappaB weer in beweging (hij is nog amper thuis geweest en was nu weer weg; kom je hier niet verder mee, dan kan PPB na Pinksteren voor je bellen)!quote:Op donderdag 1 juni 2006 20:02 schreef Automatic_Rock het volgende:
En ik hoop dat Elisa mij vanavond nog wat adresjes door kan mailen, en dan moet het bij-probleem wel opgelost kunnen worden
Idem!quote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:18 schreef sanger het volgende:
Die kelderkast is nu helemaal en kopie van de mijne.
Idemquote:Hopen dat je knie zich goed houdt zodat je weer wat tijd aan het huis kutn besteden.
Bedankt voor alle moeite, tips, aanwijzingen en andere hulp Elisa!!quote:Op vrijdag 2 juni 2006 13:54 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Hier is een begin; lukt het niet, dan komt PappaB weer in beweging (hij is nog amper thuis geweest en was nu weer weg; kom je hier niet verder mee, dan kan PPB na Pinksteren voor je bellen)!
http://forum.fok.nl/topic/865186/2/50#38473461
Geen eigen-kweek honing voor jou dusquote:Op vrijdag 2 juni 2006 15:18 schreef Automatic_Rock het volgende:
Bedankt voor alle moeite, tips, aanwijzingen en andere hulp Elisa!!
Erg lief van je
Ik denk dat het bijen-probleem nu opgelost is
Inderdaad! Wauw!quote:Op vrijdag 2 juni 2006 15:16 schreef Automatic_Rock het volgende:
Haha, ja in de kelder hoef je bij mij geen artistieke hoogstandjes te verwachten
Wat betrreft de bijenschuur. Nou, aangezien ik al 24 uur geen bij meer gezien had, ben ik samen met m'n moeder de vloer er uit gaan slopen.
En wat vond ik onder de vloer:
[afbeelding]
Eigenlijk best mooi he
Hoe vind je het allemaal tot nu toe A_R? Die eerste tijd in je eigen huis is altijd zo raar vind ik. Boel dromen en plannen en intussen er ook zo goed mogelijk proberen te wonen. Lukt dat?quote:Behalve dit, was er verder geen spoor meer van een bij te vinden gelukkig. De houten vloer is er nu ook uit, en in stukken gezaagd (iig dat deel wat niet verrot was, is nu verzaagd)
[afbeelding]
Met de knie gaat het gelukkig ook een stuk beter. Dus zodra ik tijd heb ga ik weer verder aan het plafond knutselen.., maar vandaag nog eventjes niet
Nee, die zitten op het beton.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 21:11 schreef Vonkenboer het volgende:
Zijn de onderste planken van het schuurtje ook niet aangetatst door houtrot ?![]()
![]()
Nou, het bevalt mij wel prima eigenlijk. Maar dat komt vooral dat ik geen enkel probleem met chaos hebquote:Op vrijdag 2 juni 2006 21:53 schreef Duderinnetje het volgende:
Hoe vind je het allemaal tot nu toe A_R? Die eerste tijd in je eigen huis is altijd zo raar vind ik. Boel dromen en plannen en intussen er ook zo goed mogelijk proberen te wonen. Lukt dat?
Staliquote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:15 schreef Stali het volgende:
Hoi AR,
Succes volgende week zaterdag..
En natuurlijk met je huis. Man, wat een werk heb je nog te verzetten.
Die koepel is gaaf zeg, is die in de tuinkamer?
Brand...., daar had ik dan nog niet echt aan gedacht....quote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:07 schreef Duderinnetje het volgende:
En brand! Het kan ook nog afbranden!!!!!!!!
Ook zoiets waar je dan plots bij gaat stilstaan![]()
Dan heb je alle licht om daar te tekenen en te schilderen. Ook wel leuk geluid wanneer het regent en dat doet het de laatste tijd nogal veel.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:49 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Stali![]()
![]()
Dankje voor de succeswensenIk hoop dat het deze keer beter gaat dan de laatste paar keer..
Ja, die koepel is in de tuinkamer, maar die zat er al hoor
Sterker nog: er zitten er zelfs 2Alleen die tweede is een maat kleiner
Maar idd, er moet nog een hoop werk gedaan worden. Maar daar zie ik niet tegen op, ik kijk er juist naar uit eigenlijk
Ja idd!!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 23:15 schreef Stali het volgende:
[..]
Dan heb je alle licht om daar te tekenen en te schilderen. Ook wel leuk geluid wanneer het regent en dat doet het de laatste tijd nogal veel..
Zou ook maar een rook melder aanschaffen danquote:Op zaterdag 3 juni 2006 22:50 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Brand...., daar had ik dan nog niet echt aan gedacht....
dankje....
quote:Op zondag 4 juni 2006 00:14 schreef Marsepein het volgende:
Je weet dat een opstal verzekering verplicht is voor huiseigenaren?
O, dat niet maar loop s'avonds wel altijd een vast rondje door het huisquote:Op zondag 4 juni 2006 10:41 schreef Marsepein het volgende:
Nou, na een tijdje is het gewoon en dan weet je of je iets hebt afgesloten. Nu is het nogal paranoide gedrag. 3 keer controleren en zo, terug rijden om te kijken of het licht wel uit is. Dat soort dingen.
Of het licht uit is maak ik me niet zo druk om.., maar controleren of alles op slot zit wil ik wel eens meermalen doenquote:Op zondag 4 juni 2006 10:41 schreef Marsepein het volgende:
Nou, na een tijdje is het gewoon en dan weet je of je iets hebt afgesloten. Nu is het nogal paranoide gedrag. 3 keer controleren en zo, terug rijden om te kijken of het licht wel uit is. Dat soort dingen.
dankje!quote:Op zondag 25 juni 2006 17:03 schreef Duderinnetje het volgende:
Ja weer eens een update! Leuk!
Slim zo met die vloer
En nog wat meer kiekjes van binnen!quote:Op zondag 25 juni 2006 17:06 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
dankje!
Ja, ik liep een beetje achter met m'n updates
De nieuwe schuurdeur is ook al klaar enzo....
Daar zal ik vandaag of morgen ook eens een mooie post van maken
Ik ben met dat mooie weer van vooral buiten bezig geweestquote:Op zondag 25 juni 2006 17:10 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
En nog wat meer kiekjes van binnen!
Vind ik ook!!quote:Op zondag 25 juni 2006 18:22 schreef Duderinnetje het volgende:
Mooi!
Ik vind alleen wel dat het schuurtje nu ook in het groen van de deur moet!!
quote:Op zondag 25 juni 2006 22:16 schreef tanna het volgende:
Ha, eindelijk een up-date!
In dat geval wordt het tijd voor een tvp. Leuk en creatief topicquote:Op maandag 26 juni 2006 08:05 schreef Automatic_Rock het volgende:
Vanaf nu t/m 12Juli kunnen jullie iig weer regelmatig updates verwachten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |