Dat zeg ik: ze hebben wel zin, geloof me, bij de gemiddelde jongen gaat het bij mij net zo, maar er lopen wel mensen rond op deze aardbol die er erg goed tegenkunnenquote:Op donderdag 8 juni 2006 21:47 schreef Yoni het volgende:
Relaties hebben geen zin
Ik ben net weer eens gedumpt na drie maanden. Mannen worden altijd helemaal hoteldebotel van me en zijn me vervolgens na drie maanden zat.
Ja daar zit wel wat in. Dat heb je met depressies idd niet zo, die leuke kanten.quote:Op donderdag 8 juni 2006 22:25 schreef MouseOver het volgende:
Het is voorspelbaarder dan borderline en minder zwaar als in besmettelijk dan bij depressies. En daarbij kan ad(h)d ook heel leuke kanten hebben, ook leuk voor de partner dus.
Maar je bent dan tenminste wel samenquote:Op donderdag 8 juni 2006 22:35 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Ja daar zit wel wat in. Dat heb je met depressies idd niet zo, die leuke kanten.Dan kom je toch meer uit bij 'gezellig' samen zelfdestructief en suicidaal wezen.
![]()
Als ik zelftesten zou moeten geloven, dan had ik bij wijze van spreken nu al 4 treinen moeten koppen, omdat de stemmen in m'n hoofd daar me toe zouden dwingen.quote:Op donderdag 8 juni 2006 23:00 schreef Roeji het volgende:
Ik zou als ik jou was zo blanco mogelijk erheen gaan, dan heb je er het meeste aan. Laat hun de diagnose stellen, dat moet jij niet doen. In de testen herkent iedereen nl wel wat terug. Dat is hetzelfde als met de depressie zelftesten. Of welke zelftest dan ook. Er is altijd wel iets van toepassing op je. En dat is helemaal niet verkeerd.
Dan kan het i.d.d. behoorlijk uit de hand lopen.quote:Op donderdag 8 juni 2006 22:18 schreef Maeghan het volgende:
Nee wel ervaring met depressief zijn een relatie hebben met een ander met stemmingsstoornis. Geen succes. Dat je elkaar begrijpt zegt echt niets over hoe je op elkaar reageert als je allebei in een kutbui bent. Ik gok dat dat voor AD(H)D net zo kan zijn.
hahahaha, dat lijstje ken ik. Er staat er nog veel meer op. Echt wel lachen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:46 schreef oh_nee_he_1979 het volgende:
Hey mouse, mooi shit daar dus op dit moment.. maar misschien helpt het, als jij je er ff niet mee bezig houdt. een afkoel periode.. zeg maar TIME OUT.. Ik weet het nie hoor of dat kan hoop voor je dat het wel kan..En anders misschien helpt dit....Om je een beetje vrolijk te maken...
1. Roep jezelf op via de intercom (Vervorm je stem niet).
2.Zet je prullenbak op je bureau en plak er het label "POSTVAK IN" op.
3.Verander de kleur van je monitor zodanig, dat de kleur ervan de hele omgeving oplicht.
4.Iedere keer dat iemand je vraagt iets te doen, vraag je: "Wil je daar mayonaise bij?"
5.Hang een klamboe rond je werkplek.
6.Probeer zoveel mogelijk te huppelen in plaats van te lopen.
Groetjes en succes....
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 18:03 schreef oh_nee_he_1979 het volgende:
EHM zat te kijke maar volgens mij word alles wel behoorlijk negatief.. ff wat goede punten gezocht...
Je bent een gevoelsmens en hebt een enorm rechtvaardigheidsgevoel. CHECK
Je kunt heel goed emoties van anderen invoelen. CHECK
Je kunt intenser van dingen genieten dan de meeste anderen. CHECK
Je bent creatief en blinkt vaak uit in theater, beeldende kunst of culinaire uitspattingen.
Je bent een kei in het bedenken van oplossingen. CHECK
Je bekijkt de wereld vanuit een unieke, onbevangen invalshoek.
Je bent fantastisch in het vinden van dingen (zoals geld op de grond) en mensen in een menigte. CHECK
Je bent verbazingwekkend scherpzinnig. CHECK
Je bent vaak de gangmaker op een feest en de dansvloer. CHECK
Je impulsiviteit maakt je een spontaan en openhartig mens. CHECK
Je kunt plezier hebben als geen ander. CHECK
Je bent energiek; vervuld van een krachtig en volhardend streven, wanneer je een doel wilt bereiken.
Je bent recht door zee. CHECK
Je wilt graag gewaardeerd worden en werkt daar ook hard voor. CHECK
enz enz enz enz enz........
Vooral het laatste is dan van toepassing op jou mouse... Maar net zo goed voor mij.. en als zo velen denk ik dan maar.....
Och arme jij!!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:21 schreef MouseOver het volgende:
Nou, ik heb de dag toch al 4,5 uur omgefokt
Vanavond gaan we met een groep naar Aachen, naar een cocktailbar. Is al een week geleden besloten. Gisteren hoorde ik ineens dat er dan een wedstrijd Duitsland-nogiets is en dat er grote videoschermen opgesteld staan
Inderdaaaaaaad zeg. Van die gasten die alleen maar ja en amen knikken.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 07:05 schreef oh_nee_he_1979 het volgende:
en vervolgens ben ik er flauw van en dump diegene, en ook dat ze te verliefd zijn gadverdamme... als je zegt : jeetje wat is het gras al weer lang..! Dat hij al staat te maaie..... BAH ik moet iemand hebben met tegengas die es zegt en NU KAPPUHHH.. maar ja daar in tegen ik laat me toch nie, op mijn kop zitten haahhaha dus het gaat lekker..
Ik ga gewoon huilen. En dan hebben ze spijt en doen ze alles om het goed te maken. En daar maak ik dan ge/misbruik van. En dan vind ik ze weer slap en te verliefd en dan ben ik ze weer zat.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 07:38 schreef Roeji het volgende:
hahaha, maf he die herkenning. Dat hebben we allemaal.
Dat tegengas geven dacht ik ook altijd te zoeken. Maar ik geloof dat ik eerder een man zoek die begrip heeft en me in mn waarde laat. Maar die ook zijn grenzen aangeeft.
Als iemand tegengas geeft op (een voor mij verkeerd moment, dat het verkeerd valt zeg maar) dan kan ik dus gigantisch door het lint gaan. En nog harder mn zin proberen door te drijven.
herkenbaarquote:Op woensdag 7 juni 2006 16:52 schreef guitarist.nl het volgende:
Ook erg herkenbaar, vooral als je van die bijdehandte vrienden hebt die op de universiteit zitten, en overal wel een weer woord over hebben!
zelfs over de dingen waar ze geen verstand van hebben
verder wel aardig hoor
Ik vond/vind dat ook enorm wazig, raar, creepy, freaky, whatever, dat er zo enorm veel herkenning is onderling. Ik ben mn levenlang het buitenbeentje geweest of 'die rare'. En heb talloze keren te horen gekregen: 'doe toch eens normaal, gedraag je eens, stel je eens niet zo aan, etc etc'. En nu blijkt gewoon dat ik niet 'zo raar of anders' ben. Dat er met mij talloze anderen zijn die mijn gedachtengang wel kunnen volgen,die ook van die gekke gedachtenspinsels kunnen hebben, die ook terwijl ze midden in een vergadering zitten ineens kunnen roepen dat er ..... weet ik veel wat buiten langskomt of gebeurt. Aangezien ik 9 van de 10 keer naar buiten zit te staren en ondertussen het begin van de vergadering notuleer en de rest domweg vergeet of er geen zin meer in heb. Vervolgens iedereen onderbreek met mijn ideeen en opmerkingen en als ik aan de beurt ben, men eerst even snel koffie en een voedelpakket gaat halen, de zaal nog even snel 2 uur extra reserveerd.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 23:31 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Inderdaaaaaaad zeg. Van die gasten die alleen maar ja en amen knikken.Ik wil rellen! Eh nee, stiekem wil ik iemand die op magische wijze zo dominant en kalm is dat ie mij eronder kan houden zonder enige ruzie, en tot nu toe heb ik er daar maar twee van ontmoet en de één mepte dus dat telt niet echt als 'zonder enige ruzie'...
jaaa dat bedoel ik dus niet meteen zijn gelijk proberen te krijgen dmv ruzie, gescheld of geschreeuw. Maar gewoon kalm blijven en praten. En meppen is uitgesloten, want dan word ik pas echt boos. Dan loop ik dwars door m heen.
Ik ga gewoon huilen. En dan hebben ze spijt en doen ze alles om het goed te maken. En daar maak ik dan ge/misbruik van. En dan vind ik ze weer slap en te verliefd en dan ben ik ze weer zat.![]()
ik geloof dat ik dat ook wel eens heb gedaan, maar ik ben niet zo'n huilpersoon als er iemand bij is. Dan moet ie me al echt heel veel pijn hebben gedaan. Meestal word het wel duidelijk als ze naar mn ogen kijken. Ik schijn nogal enorm kwaad te kunnen kijken. Meestal is zo'n blik dan genoeg. Ik ga dan ofwel in scheld/vernietig-stand of wegloop-stand of negeer-stand. Het enige wat die persoon dan nog kan doen om de zaak te redden is achter me aan komen en me vasthouden. Meestal barst ik dan wel in huilen uit.
Tjee, weet je, ik vind het best friki dat ik gewoon zoveel herken van wat jullie hier vertellen. Ik heb geen concentratiestoornissen, maar verder zou ik toch gaan vermoeden dat ik misschien toch niet helemaal spoor terwijl ik best dacht van wel eigenlijk. Mèh. Ik gooi het wel gewoon op m'n quirky kutkarakter.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |