Een uur de tijd hadden zequote:Op woensdag 10 mei 2006 00:09 schreef SoLiDRyDeR het volgende:
Ik snap een paar dingen niet![]()
Waarom kwam niemand erachter dat al die gasten niet in hun cel waren toen ze gingen ontsnappen? (of mogen ze zolang buiten hun cel zijn?)
Waardoor ging het alarm af?![]()
Dat vraag ik mij soms ook afquote:Op woensdag 10 mei 2006 00:14 schreef Merkie het volgende:
Waarom doen ze zo moeilijk met dat gat graven met de P.I.-crew. Ze konden toch ook gewoon meteen deze route kiezen.
Omdat dat eerste plan een stuk safer was. Nu moest hij Pope gijzelen, van een guard en iemand van het gekkenhuis afkomen en Sarah moet mewerken.quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:14 schreef Merkie het volgende:
Waarom doen ze zo moeilijk met dat gat graven met de P.I.-crew. Ze konden toch ook gewoon meteen deze route kiezen.
sarah stond daarbuiten bij beide routes kwamen uit op sarah dr werkplek. de enige reden dat sarah mee moest werken was omdat ze het door had met die sleutels...quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:52 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Omdat dat eerste plan een stuk safer was. Nu moest hij Pope gijzelen, van een guard en iemand van het gekkenhuis afkomen en Sarah moet mewerken.
6 fucking maandenquote:Op woensdag 10 mei 2006 00:58 schreef BrainOverfloW het volgende:
Ik kreeg trouwens haast een zenuw inzinking zo spannend was hij deze keer. Ik wil verder de spoilers van S2 nog niet lezen maar is er al bekend waneer die ongeveer begind?
Daar heb je inderdaad gelijk in.quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:59 schreef GewoneMan het volgende:
sarah stond daarbuiten bij beide routes kwamen uit op sarah dr werkplek. de enige reden dat sarah mee moest werken was omdat ze het door had met die sleutels...
Sarah ging toch niet aan de morfine? Ze kreeg wel weer de verleiding. Het fragment wat je zag was een stukje uit 16 waar ze aan terug dacht. Maar dat betekent toch niet gelijk dat ze dat nu weer gebruikt heeft?quote:dat sarah weer aan de morfine ging zat erin anders hadden we dat niet in die terugblik gezien...
Gelukkig heb ik nog andere series om te volgen anders is dat niet te doenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beter één keer om vergeving vragen, dan tien keer om toestemming.
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:57 schreef Steve-O het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het deel van de gevangenis tot het gat is nog altijd makkelijker dan via het gat van de P.I. crew.quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:52 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Omdat dat eerste plan een stuk safer was. Nu moest hij Pope gijzelen, van een guard en iemand van het gekkenhuis afkomen en Sarah moet mewerken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
Is volgens mij niet bekendquote:Op woensdag 10 mei 2006 10:23 schreef Johnns het volgende:
wanneer begint het 2e seizoen precies weer?
quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:58 schreef BrainOverfloW het volgende:
Ik kreeg trouwens haast een zenuw inzinking zo spannend was hij deze keer. Ik wil verder de spoilers van S2 nog niet lezen maar is er al bekend waneer die ongeveer begindt?
quote:Op vrijdag 5 mei 2006 14:00 schreef Miguel het volgende:
In principe beginnen nieuwe seizoenen eind augustus/begin september op Fox
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lost - Prison Break - Heroes - 24 - Traveller - The 4400
Holy crappie's...dat worden weer 42 minuten hartproblemenquote:Op woensdag 10 mei 2006 13:06 schreef bacoboyb het volgende:
Was de nieuwe promo al gepost?
Zoniet, dan hier: http://www.youtube.com/watch?v=uaAzQ_qcs20&search=prison%20break%2022
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.hi
quote:Op woensdag 10 mei 2006 14:08 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Holy crappie's...dat worden weer 42 minuten hartproblemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lost - Prison Break - Heroes - 24 - Traveller - The 4400
quote:
quote:
Goed zo, bijdehandquote:Op woensdag 10 mei 2006 15:01 schreef Waltero het volgende:
JOU ondertitel?
ik kan me herinneren dat het een quote is van haywie uit de serie!
en om verder gejank tegen te gaan heb ik snel ff een andere avatar gemaakt
[..]
Idd, hoe T-Bag zo naar m lacht. Prachtig.quote:Op woensdag 10 mei 2006 14:25 schreef RenzoBrad het volgende:
Wat een goede aflevering zeg!![]()
![]()
![]()
En ik heb me gelukkig kunnen beheersen, ik lees de spoilers lekker niet![]()
Dit vond ik zo'n gaaf moment, Bellick en T-bag:
[afbeelding]
quote:
trucequote:Op woensdag 10 mei 2006 15:09 schreef Waltero het volgende:
Maar weer vriendjes?
ik wil niet mijn eerste dag op fik forum ruzie
[..]
quote:Op woensdag 10 mei 2006 15:19 schreef Linc_The_Sink het volgende:
- Peter Stromare told a Swedish newspaper that he only came back to PB because he couldn't get out of his
contract, and it doesn't sound like he wants to be there.
Gaat lekker daar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |