juicedquote:Op zondag 14 mei 2006 23:32 schreef juiced het volgende:
Ik laat m'n vriendin altijd door een vriend neuken, geen condoom meer nodig!![]()
_O*quote:Op zondag 14 mei 2006 23:32 schreef juiced het volgende:
Ik laat m'n vriendin altijd door een vriend neuken, geen condoom meer nodig!![]()
Ik merk het verschil wel degelijk, ik ben overgestapt van Durex Fether Lite naar Performa. Je hoeft niet bang te zijn dat het te snel is afgelopen. Maar ik zie me ook wel weer de switch terug maken (omdat je zoveel minder voelt).quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:06 schreef Saryon het volgende:
Ik wil een keer die Performa proberen, bij mij gaat het namelijk vaak nogal snelMaar wie hier merkt er ook echt verschil? Ik lees daar namelijk allemaal verschillende dingen over.
Ik had het toevallig net ook al in een ander topic genoemt, je moet een keer de condooms van Pjur proberen. Lijkt een beetje op de fetherlite qua gevoel, ze zitten goed en en zijn voorzien van erg goed glijmiddel, maar de kwaliteit is gewoon veel beter dan die van Durex.quote:Op maandag 15 mei 2006 04:01 schreef Perico het volgende:
[..]
Ik merk het verschil wel degelijk, ik ben overgestapt van Durex Fether Lite naar Performa. Je hoeft niet bang te zijn dat het te snel is afgelopen. Maar ik zie me ook wel weer de switch terug maken (omdat je zoveel minder voelt).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |