jah ze moet de volgende keer dat hij dat zegt, even in zijn paal knijpen kijken oftie stijf isquote:Op zondag 7 mei 2006 21:41 schreef Asics het volgende:
[..]
niet verkeerd bedoeld hoor, maar het kan idd heel goed zijn dat hij jou gewoon heel graag een keer om zijn paal wil hebben zonder dattie ook echt een relatie met je wil.
Als het wederzijds was misschien wel ja,quote:
wat niet is kan nog komen zal hij wel denkenquote:Op zondag 7 mei 2006 21:44 schreef Frezer het volgende:
[..]
Als het wederzijds was misschien wel ja,.
Nou dat hoop ik toch echt niet.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:03 schreef Salsagirl het volgende:
Pas maar op.. eens keert het zich maybe wel tegen jou
Liefde en haat liggen dicht naast elkaar
Eens heeft die door.. dat hij echt geen kans maakt ,dan voelt hij zich gebruikt en wie weet hoe die leuke vriend dan veranderd..
Wat klets je nou? Ze is gewoon niet verliefd.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:21 schreef Clourhide het volgende:
Het is gewoon jouw "bindingsangst" die het probleem is. Er zit iemand naast je die je al zeven jaar kent en die je aan het lachen kan maken en je ook nog eens emotioneel begrijpt, maar nee... jij wil hem als "een vriend" blijven zien.
Probleem ligt bij jou hoor. Je kan wel eeuwig bewust of onbewust mannen gaan utkiezen waar je al van tevoren van kan voorspellen dat je er niet je hele leven bij zal blijven. Tegelijkertijd "bind" je je dan wel 7 jaar lang aan een "vriend" met wie je zogezegd nooit een relatie zou willen hebben.
Dit is wel een interessante discussie. Stel nou dat die meid er helemaal niet uitziet als een walvis, maar gewoon good lookin' is? Geen supermodel ofzo, maar niet onprettig om tegen aan te kijken. En voor de rest klikt het heel goed. En zij wordt dan verliefd op jou? Maar jij durft je niet aan mensen te binden uit angst om weer verlaten / pijn gedaan te worden. Wat dan?quote:Op zondag 7 mei 2006 22:28 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Wat klets je nou? Ze is gewoon niet verliefd.
Stel je voor dat jij een goede vriendin hebt die echt een supertoffe meid is, maar eruit ziet als een walvis. Als zij verliefd is op jou, zou jij dan ook denken: ja, we gaan nu zo lang met elkaar om, en ze zit al zo lang op mij te wachten, nu moet ik uit schuldgevoel en als een soort van wederdienst wel een relatie aangaan met haar. Ach, misschien ben ik gewoon 7 jaar stom geweest, en is zij inderdaad wel de ware voor me, alleen heb ik het nog nooit gezien...
Het begrip 'bindingsangst' wordt vooral veel gebruikt als men gewoon echt niks voor diegene voelt. Als je de juiste persoon tegen komt verdwijnt bindingsangst als sneeuw voor de zon.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:41 schreef Malebolgia het volgende:
[..]
Dit is wel een interessante discussie. Stel nou dat die meid er helemaal niet uitziet als een walvis, maar gewoon good lookin' is? Geen supermodel ofzo, maar niet onprettig om tegen aan te kijken. En voor de rest klikt het heel goed. En zij wordt dan verliefd op jou? Maar jij durft je niet aan mensen te binden uit angst om weer verlaten / pijn gedaan te worden. Wat dan?
Mee eens.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:46 schreef Frezer het volgende:
[..]
Het begrip 'bindingsangst' wordt vooral veel gebruikt als men gewoon echt niks voor diegene voelt. Als je de juiste persoon tegen komt verdwijnt bindingsangst als sneeuw voor de zon.
Nee, maar dan zou je net zo goed die vriendschap kunnen opzeggen, "omdat het toch een keer ophoudt" (die vriendschap dan, bedoel ik).quote:Op zondag 7 mei 2006 22:51 schreef Michellee het volgende:
Hiermee ben ik niet mee eens, ik gebruik bindingsangst niet als excuus dat ik niks voor iemand voel. Het is gewoon een gevoel dat ik me niet wil binden aan iemand omdat het na mijn gevoel toch een keer ophoudt, dus kan ik me beter niet binden aan iemand.
En nee, ik begin geen relatie met iemand omdat het goed klikt met iemand en omdat die er goed uitziet. Er moet naar mijn mening ook iets zijn als verliefdheid.
Ergo, je bent nog niet iemand tegen gekomen waarmee het zo goed klikte dat het goede gevoel bleef.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:51 schreef Michellee het volgende:
Hiermee ben ik niet mee eens, ik gebruik bindingsangst niet als excuus dat ik niks voor iemand voel. Het is gewoon een gevoel dat ik me niet wil binden aan iemand omdat het na mijn gevoel toch een keer ophoudt, dus kan ik me beter niet binden aan iemand.
Daar heb je helemal gelijk in.quote:En nee, ik begin geen relatie met iemand omdat het goed klikt met iemand en omdat die er goed uitziet. Er moet naar mijn mening ook iets zijn als verliefdheid.
Het zou idd wel leuk zijn om daar de cijfertjes bij te weten.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:55 schreef WeirdMicky het volgende:
Als je echt bindingsangst hebt...wat inderdaad teveel als excuus wordt gehanteerd...
Ik denk niet dat iemand geholpen is aan een broer-zus relatie...quote:Op zondag 7 mei 2006 22:54 schreef Grimli het volgende:
ach wat is nou verliefd zijn
als je goed met elkaar kan opschieten, dan komt het vanzelf wel.
typisch gevalletje van bindingsangs dittuh.
Vriendschap is toch anders dan een echte relatie met elkaar.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:56 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Nee, maar dan zou je net zo goed die vriendschap kunnen opzeggen, "omdat het toch een keer ophoudt" (die vriendschap dan, bedoel ik).
Nee, maar ik verwacht wel dat dit overgaat als hij een meisje tegenkomt waar hij gek van wordt.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:59 schreef muhammad_ali het volgende:
maar zou jij er goed bij blijven voelen als je weet dat zijn gevoelens niet weggaan maar hij zegt er niets over omdat hij weet dat jij het niet wil. Maar hij blijft er voor je zijn??
Heb je nu eigenlijk "bindingsangst" of "verlatingsangst"?quote:Op zondag 7 mei 2006 23:00 schreef Michellee het volgende:
[..]
Vriendschap is toch anders dan een echte relatie met elkaar.
Laat em dan zo lang genoeg gaan dat hij iets serieus kan opbouwen met iemand anders. Ik weet dat het niet jou fout is maar met jou in zijn buurt zal hij waarschijnlijk niet verder gaan zoeken...quote:Op zondag 7 mei 2006 23:03 schreef Michellee het volgende:
[..]
Nee, maar ik verwacht wel dat dit overgaat als hij een meisje tegenkomt waar hij gek van wordt.
Dan zal die vriendschap die jullie nu hebben ook verdwijnen. Hij is alleen bevriend vanwege de liefde voor jou blijkbaar, als die een ander vindt kan het in ieder geval nooit meer op hetzelfde niveau zijn als hiervoor.quote:Op zondag 7 mei 2006 23:03 schreef Michellee het volgende:
[..]
Nee, maar ik verwacht wel dat dit overgaat als hij een meisje tegenkomt waar hij gek van wordt.
Maakt het wat uit wat het precies is? Als ik er zo overnadenk, dan heb ik denk ik meer verlatingsangst. Ik wil me gewoon niet aan iemand binden en hechten, als het toch uitgaat..quote:Op zondag 7 mei 2006 23:06 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Heb je nu eigenlijk "bindingsangst" of "verlatingsangst"?
Want zo is het makkelijk natuurlijk: je gaat het ene vriendje na het andere af, in het volle besef waarschijnlijk dat die relaties niet voor de eeuwigheid bedoeld zijn (misschien stuur je daar ook zelf op aan), waarna je weer bang bent om "verlaten" te worden en bij je uithuilvriend kan aankloppen.
Wees dan een meid en trotseer de (tijdelijke) eenzaamheid.
helemaal waarquote:Op zondag 7 mei 2006 22:46 schreef Frezer het volgende:
[..]
Het begrip 'bindingsangst' wordt vooral veel gebruikt als men gewoon echt niks voor diegene voelt. Als je de juiste persoon tegen komt verdwijnt bindingsangst als sneeuw voor de zon.
Maar je stuurt er volgens mij zelf op aan dat het "uitgaat".quote:Op zondag 7 mei 2006 23:11 schreef Michellee het volgende:
[..]
Maakt het wat uit wat het precies is? Als ik er zo overnadenk, dan heb ik denk ik meer verlatingsangst. Ik wil me gewoon niet aan iemand binden en hechten, als het toch uitgaat..
Ga eens na: heb je die ooit wel echt gehad? Die jongen is altijd verliefd op je geweest..quote:Ik ben gewoon bang een goede vriend kwijt te raken.
quote:Dat jij niet het initiatief neemt in het langdurig (>jaren) verbreken van het contact met hem zegt meer over jou dan over hem. Los van de schuldvraag. Want die is, zeker in zijn situatie, totaal niet relevant.
jij hebt iets te lang aan de zijlijn gestaanquote:Op maandag 8 mei 2006 11:18 schreef mgerben het volgende:
Feit is dat vrouwen die passie krijgen voor 'mannelijke' en 'stoere' (lees: 'foute') mannen.
TS ziet haar vriend niet als relatiemateriaal, juist omdat hij zo lief en begrijpend is. Dat vindt ze wel fijn, maar ze wordt er niet warm van.
2x het "signaal" krijgen: 'Ik ben NIET verliefd op je' lijkt me genoegquote:Je kunt haar niet verwijten dat ze niet verliefd wordt.
Maar na dit topic weet ze wel dat die vriend vast zit en niet verder komt; en dat kun je niet afdoen met 'het is zijn keuze'.
TS heeft hier sterke invloed op, omdat zij zeer diep persoonlijk contact met hem heeft - alles behalve het lichamelijke, zeg maar.
Dit ziet hij als signalen dat hij heel close met haar is en dat een relatie in het verschiet ligt.
Van alle mogelijke theorieën in dit topic vind ik deze de mooistequote:Op maandag 8 mei 2006 00:48 schreef Hertog_Martin het volgende:
Zie je niet in dat hetgeen dat wat jij zou missen als de vriendschap stopt hetgene is dat voortkomt uit zijn gevoelens voor jou en dat zonder die gevoelens hetgeen wat ervoor zorgt dat jij hem niet kwijt wil er uberhaupt niet is? oftewel die vorm van vriendschap die jij nu zo waardeert zal je sowieso kwijt zijn als je beslist niet op deze manier door te gaan (dat hij nogsteeds gevoelens voor je heeft)
Zonder die gevoelens is hij namelijk niet meer dezelfde vriend en met die gevoelens kan het niet doorgaan.
Dus of kap het compleet af, als je dat niet kan, probeer dan een relatie met hem misschien zorgt je bindingsangst er wel voor dat je je niet verliefd voelt op hem omdat de angst die gevoelens wegstoppen omdat je er gewend aan bent geraakt om een instabiel dramatiek liefdesleven te leiden en dat je toch nooit met iemand anders een langdure relatie zal hebben.
Dus als jij niet in staat bent het compleet te eindigen betekend dat eigenlijk dat je gewoon een relatie met hem hebt die nog niet naar serieus niveau getild is. Als je echt geen gevoelens voor hem hebt in die zin dan moet het met wat moed en wilskracht echt wel lukken om contact voorgoed te eindigen, ook voor zijn bestwil want hij verneukt zn leven een beetje op deze manier.
Ben je naïef?quote:Op maandag 8 mei 2006 15:14 schreef Entonie het volgende:
[..]
jij hebt iets te lang aan de zijlijn gestaan
[..]
2x het "signaal" krijgen: 'Ik ben NIET verliefd op je' lijkt me genoeg![]()
quote:Op maandag 8 mei 2006 17:10 schreef Nickthedick het volgende:
Even een newsflash voor vrouwen: QUA PERSOONLIJKHEID ZIJN JULLIE NIET INTERESSANT GENOEG OM EEN VRIENDSCHAPPELIJKE RELATIE MEE TE HEBBEN.![]()
Maar de rest van mijn verhaaltje is onzin, hmm?quote:Op maandag 8 mei 2006 17:02 schreef mgerben het volgende:
@Black_Tulip: Je hebt gelijk dat Hertog een goed punt heeft!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |