Ach dat slaat nergens op en hoort er gewoon bij, dan kun je net zo goed de transferperiode korter maken of langer maar dan doen ze het er dan even goed wel net voor. Hier is gewoon niets tegen te doen.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 11:48 schreef fokkersdelight het volgende:
Buijs is volgens mij als speler toch wat onderschat. Velen denken dat hij speltechnisch niet heel goed is maar daar denk ik toch wat anders over. Het is me al meerdere keren opgevallen dat hij het niet alleen van zijn inzet moet hebben maar dat hij ook best wel overzicht heeft. Hij was toch betrokken bij het derde doelpunt tegen Feijenoord als ik me het goed herinner. Ik vond dat ook een moment dat hij heel goed het overzicht behield en slim en goed een medespeler liet scoren.
Ik gun hem het beste maar baal er van dat hij zo op het laatste moment weg gaat. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat meegespeeld heeft dat ze zo Groningen zwakker zouden maken en dat neem ik Feijenoord wel kwalijk. Groningen blijft met de gebakken peren zitten met een sluitende deadline over pak em beet 15 uur. Dat mag natuurlijk zo nooit weer gebeuren. De Uefa moet daar absoluut verandering in brengen.
Het effect moet echter ook niet worden overschat. De bank bij Groningen lijkt momenteel zo sterk dat zijn verlies wel eens amper op kan gaan vallen dit seizoen. Ik betwijfel of Groningen ooit zo´n sterke reservebank heeft gehad als nu.
Fd
En over welke opmerking heb je het dan?quote:Op donderdag 31 augustus 2006 23:18 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Buijs is een held, zal nooit zijn opmerking in de VI vergeten.![]()
Hij past vind ik daar ook beter dan bij Feyenoord, maar als je grote jeugdliefde je wil hebben, ga je echt geen nee zeggen.quote:Op maandag 5 februari 2007 16:46 schreef venomsnake het volgende:
Had gewoon bij Grunn moeten blijven..
ooit van clubliefde gehoord?quote:Op maandag 5 februari 2007 16:48 schreef SocialDisorder het volgende:
Babsje Barend: "Verschillende grote clubs hebben interesse in je. Ben jij bereid om Groningen te verlaten?"
Buijs : "Ja, ligt er aan welke club het is natuurlijk."
Babsje: "Nou, bijvoorbeeld Ajax."
Buijs (smalend): "Nee, absoluut niet. Dan blijf ik liever bij Groningen."
Arrogante frusti.
Face it, die kerel is gewoon achterlijk.quote:
4-0 verliezen in je eigen badkuip, leuk he?quote:
Tsja als je zo gedolt bent kan ik me dat voorstellen.quote:Op maandag 5 februari 2007 16:52 schreef Erwtensoep het volgende:
Hij was ook de enige kakkerlak die geen handje wilde geven na de wedstrijd
en daarom verwisselt hij Grunn voor Feyenoord? Wat is daar clubliefde aan?quote:
quote:Op maandag 5 februari 2007 16:52 schreef Erwtensoep het volgende:
Hij was ook de enige kakkerlak die geen handje wilde geven na de wedstrijd
Geboren onder de rook van Rotterdam. Als kleine Danny vaak in De Kuip geweest. Jeugdspeler van Feyenoord...quote:Op maandag 5 februari 2007 16:53 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
en daarom verwisselt hij Grunn voor Feyenoord? Wat is daar clubliefde aan?
Teveel rook ingeademd jaquote:Op maandag 5 februari 2007 16:55 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Geboren onder de rook van Rotterdam. Als kleine Danny vaak in De Kuip geweest. Jeugdspeler van Feyenoord...
Was inderdaad niet meer te houden, Bij Grunn was het een zeer nuttige speler.quote:Op maandag 5 februari 2007 16:50 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Hij past vind ik daar ook beter dan bij Feyenoord, maar als je grote jeugdliefde je wil hebben, ga je echt geen nee zeggen.
Bij Feyenoord ook, als ie zich gewoon met z'n spel bezig houdtquote:Op maandag 5 februari 2007 16:56 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Was inderdaad niet meer te houden, Bij Grunn was het een zeer nuttige speler.![]()
Precies ''als'' maar dat is dus het probleem met onze rioleringsbuijs, zijn ogen zijn alleen gericht op de spelerquote:Op maandag 5 februari 2007 16:57 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
Bij Feyenoord ook, als ie zich gewoon met z'n spel bezig houdt
Tot dat het zicht enigzins belemmerd wordtquote:Op maandag 5 februari 2007 16:59 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Precies ''als'' maar dat is dus het probleem met onze rioleringsbuijs, zijn ogen zijn alleen gericht op de speler
Hij had die Leonardo gewoon op zijn muil moeten rammen, je laat je toch niet in je gezicht graaien..quote:Op maandag 5 februari 2007 17:03 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Tot dat het zicht enigzins belemmerd wordt
[afbeelding]
Trieste mongool die Leonardo. Laat Buijs en Davids lekker 1 op 1, maar ga niet iemand vanuit de rug aanvallenquote:Op maandag 5 februari 2007 17:05 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij had die Leonardo gewoon op zijn muil moeten rammen, je laat je toch niet in je gezicht graaien..![]()
Ach zolang je je zintuigen niet gebruikt mis je ze ook niet.quote:Op maandag 5 februari 2007 17:05 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij had die Leonardo gewoon op zijn muil moeten rammen, je laat je toch niet in je gezicht graaien..![]()
My thoughts exactly. Wat een wannabee zeg.quote:Op maandag 5 februari 2007 17:05 schreef HeatWave het volgende:
Wat een domme eikel is het toch.
Vreven en hij kunnen wel een clubje beginnen.
Aanvallen? ALs hij dat niet doet ramt ie Davids en krijgt ie een rode kaart, wees blij dat Leonardo zijn verstand heeft gekregen en bij een normale club is gaan voetballen.... hij doet jullie hier een groot plezier eigenlijk.quote:Op maandag 5 februari 2007 17:06 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Trieste mongool die Leonardo. Laat Buijs en Davids lekker 1 op 1, maar ga niet iemand vanuit de rug aanvallen![]()
quote:Op maandag 5 februari 2007 17:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Aanvallen? ALs hij dat niet doet ramt ie Davids en krijgt ie een rode kaart, wees blij dat Leonardo zijn verstand heeft gekregen en bij een normale club is gaan voetballen.... hij doet jullie hier een groot plezier eigenlijk.
quote:Op maandag 5 februari 2007 17:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Aanvallen? ALs hij dat niet doet ramt ie Davids en krijgt ie een rode kaart, wees blij dat Leonardo zijn verstand heeft gekregen en bij een normale club is gaan voetballen.... hij doet jullie hier een groot plezier eigenlijk.
en toen ging hij naar Groningen. Over clubliefde gesprokenquote:Op maandag 5 februari 2007 16:55 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Geboren onder de rook van Rotterdam. Als kleine Danny vaak in De Kuip geweest. Jeugdspeler van Feyenoord...
quote:Op maandag 5 februari 2007 17:03 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Tot dat het zicht enigzins belemmerd wordt
[afbeelding]
*zucht*quote:Op maandag 5 februari 2007 17:09 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
en toen ging hij naar Groningen. Over clubliefde gesproken
als je de feiten niet kent, post dan ook nietsquote:Op maandag 5 februari 2007 17:09 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
en toen ging hij naar Groningen. Over clubliefde gesproken
De gevoelige snaar is al geraakt merk ik welquote:Op maandag 5 februari 2007 17:13 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
als je de feiten niet kent, post dan ook niets
?quote:Op maandag 5 februari 2007 17:15 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
De gevoelige snaar is al geraakt merk ik wel![]()
Mijn stem heb je in ieder gevalquote:Op maandag 5 februari 2007 17:44 schreef Jasza het volgende:
Laten we de titel veranderen in:
Buijs de grootste iq-loze mongool van de Nederlandse velden
Geweldige titel lijkt me.
Want..?quote:Op maandag 5 februari 2007 17:44 schreef Jasza het volgende:
Laten we de titel veranderen in:
Buijs de grootste iq-loze mongool van de Nederlandse velden
Geweldige titel lijkt me.
Niet alleen tegen Davids hoorquote:Op maandag 5 februari 2007 18:01 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Want..?
Alleen omdat hij zich negatief profileert tov je held ben een iq loze mongool? Hooguit was z'n gedrag misplaatst, maar dat maakt iemand nog niet dom en minder geestelijk valide.
Ik kan me dommere voetballers indenken, bijvoorbeeld Hofs.
Ach, bij de FC flikte ie ook domme dingen. Tis gewoon en ongeleid projectiel dat zich bij tijd en wijlen maar eens dient te gedragen.quote:Op maandag 5 februari 2007 18:01 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Want..?
Alleen omdat hij zich negatief profileert tov je held ben een iq loze mongool? Hooguit was z'n gedrag misplaatst, maar dat maakt iemand nog niet dom en minder geestelijk valide.
Ik kan me dommere voetballers indenken, bijvoorbeeld Hofs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |