Je kan ook overdrijven...Ik was zaterdag nog op Den Haag CS en Centrum, lopen zat meisjes rond en die worden niet lastig gevallen, dat gebeurt slechts zelden.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:34 schreef scubaboy het volgende:
[..]
Vertel dat tehgen het zusje van mijn vriendin, Stap eens in een korte rok in op Den Haag CS HS ,Delft, Utrecht
Loop een door het stadcentrum van Rotterdam Den Haag Utrecht.
Nee ik weet niets van dit onderwerp![]()
Diamantbuurt in Amsterdam zegt dat je iets, De reactie op een paar tekeningetjes, het halal slachten van regiseurs, het in elkaar slaan van columnisten, het bedreigen van ministers..
Ik zou graag buiten spelen, als ik de kans niet liep door dat tuig lastig gevallen te worden
Dame, of wat je ook bent. Je huilt nu wel over moslims (turken en marokkanen). Maar statistieken vertellen dat Surinamers en Antillianen (geen moslims) hoger staan dan de moslims als het om criminaliteit gaat. Misschien moet je eens wat minder huilen en gewoon doen wat alle 16 miljoen mensen in dit land doen, werken en zeiken over het weer.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:46 schreef scubaboy het volgende:
[..]
Niet dagelijks en de niet gelovige Turken bij mij in de straat zijn heel erg vriendelijk.
het is ook een van deze gasten, een atheististe turk (een Athe-Turk) die inderdaad het gevaar van de Islam onderbouwd. destijds zijn familie ook uitgeschopt omdat hij met een niet moslim Turkse trouwde.
Natuurlijk is niet Iedere Moslim slecht, Net zoals niet alle kampbeoners criminelen zijn. Maar stichmatisering wordt wel veroorzaakt door hoe men huilend danwel onzin brallend in het nieuws verschijnt.
Dat stukje over die Tokkie Hond in KLB betreft ook een Marokkaan? Maar lees het eerst even voordat je conclussie aan die uitspraak verbind
Al wil ik toples met of zonder string en 1000 euro tussen mijn tanden over straat lopen, dan vraag ik er nog niet om lastiggevallen, aangeraakt,verkracht te worden..... om dat gedrag vervolgens achter een religie te verstoppen is walgelijk. Het feit dat men in nederland dan gevraagd wordt begrip op te brengen voor de achtergrond en cultuur van de dader gaat veels veeels veels te ver
Natuurlijk niet Broekhoest. Zelfs jij zou in de ogen van X-Ray nog een (s)linkse theedrinker zijn. Ik weet nu alleen even niet of dit een belediging of een compliment is voor jou.quote:
Ik vind ook dat Nederlandse vrouwen een stel omhooggevallen verwaande kutten zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:48 schreef Killaht het volgende:
[..]
Je kan ook overdrijven...Ik was zaterdag nog op Den Haag CS en Centrum, lopen zat meisjes rond en die worden niet lastig gevallen, dat gebeurt slechts zelden.
Ik woon vlakbij Rotterdam en kom er wekelijks, nou ik zie veel meisjes met korte rokken lopen in de zomer, maar die worden nooit lastiggevallen, sorry... hierin moet ik je helaas weer ongelijk geven.
Je bent natuurlijk dom als je om 2 uur snachts op het CS staat met je tieten uit je shirt en een rokje aan hebt, waar je niet mee kan bukken.
Waar ik je geen ongelijk in geef is dat er wel dergelijk vrouwen worden lastig gevallen en vooral wat meer in de allochtone groepen, maar dit blijft 90% van de tijd bij fluiten etc.
Net zo fout, maar schering en inslag of incident om Cohens favoriete woordje te gebruiken.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:42 schreef MrSASO het volgende:
[..]
We kunnen de zaken ook omdraaien.
Loop jij maar als allochtoon in een zeeuws dorpje langs de plaatselijke Lonsdalers
Friesland zegt je niets of Zeeland of bepaalde delen van Brabant en Limburg??
De reactie op een Allochtone familie ergens in het noorden die noodgedwongen moest verhuizen?
Met bleekwater overgieten van zwarte meisjes??
Kortom waar wil je heen met je argumenten??
We kunnen zo wel bezig blijven, maar je ziet dat het niks opschiet
Omdat NIEMAND een slachtoffer is. Ook jij niet, maar je probeerd je er wel in te wanen, en zonder succes. Je maakt jezelf alleen maar belachelijk.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:51 schreef scubaboy het volgende:
[..]
Net zo fout, maar schering en inslag of incident om Cohens favoriete woordje te gebruiken.
Maar waarom maak jij allochtonen nu slachtoffer en autochtonen niet.
Daar zit hem de hele fout
Als een meisje met bleekwater overgoten word of ze was verkracht omdat ze toch zon lekkere ruime zwarte kut heeft (om er maar even bij de stereotypes te blijven) dan is dat racisme. als een blanke hoer verkracht wordt is dat een incident.
Ter goede orde van mij mogen verkrachters gewoon opgesloten worden met een paar grootgeschapen homosexuele gorilla's op viagra , of ze nu een londsdale of leren jasje aanhebben
Hangt er vanaf...In nederland is fluiten niet de norm. Als er in Engeland naar me gefloten wordt vind ik datr wat anders als in Nederland...Het is ook een ander type dat fluitquote:Op donderdag 4 mei 2006 13:51 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik vind ook dat Nederlandse vrouwen een stel omhooggevallen verwaande kutten zijn.
Denken vaak dat ze heel wat zijn, dus als je een keer fluit heb je zo een scheldpartij te pakken.
En ik ben echt niet lelijk. In andere landen kun je gerust fluiten en het meisje lacht nog terug naar je of komt zelfs een praatje met je maken.
Ik vind zelf dat die Nederlandse vrouwen zelf de boel vaak opblazen en van een mug een olifant maken.
Dit vind ik dan weer niet. Je bent nu ook een beetje aan het generaliseren namelijk.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:51 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik vind ook dat Nederlandse vrouwen een stel omhooggevallen verwaande kutten zijn.
Denken vaak dat ze heel wat zijn, dus als je een keer fluit heb je zo een scheldpartij te pakken.
En ik ben echt niet lelijk. In andere landen kun je gerust fluiten en het meisje lacht nog terug naar je of komt zelfs een praatje met je maken.
Ik vind zelf dat die Nederlandse vrouwen zelf de boel vaak opblazen en van een mug een olifant maken.
Het is wel een normale menselijke reactie om na slechte ervaringen met een specifiekequote:Op donderdag 4 mei 2006 13:41 schreef IHVK het volgende:
[..]
Iedereen weet dat er gewelddadige moslims zijn net zoals gewelldadige niet-moslims.
maar om iedere moslim bij voorbaat al te zien als een gewelldadige extremistische verkrachter. Dit lijkt me in ieder geval niet eerlijk tegenover de mensen die je ooit in je leven gaat ontmoeten.
Flikker jij toch een end op, bij een verkrachting, ongeacht de kleur/nationaliteit van alle betrokkenen is er geen slachtoffer?quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Omdat NIEMAND een slachtoffer is. Ook jij niet, maar je probeerd je er wel in te wanen, en zonder succes. Je maakt jezelf alleen maar belachelijk.
WAT? Beledig jij mijn broeder X-Ray?quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:49 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Natuurlijk niet Broekhoest. Zelfs jij zou in de ogen van X-Ray nog een (s)linkse theedrinker zijn. Ik weet nu alleen even niet of dit een belediging of een compliment is voor jou.![]()
Heb ik iets anders gezegd?quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:54 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Het is wel een normale menselijke reactie om na slechte ervaringen met een specifieke
groep deze groep als geheel te willen vermijden.
Het is wel jammer ..quote:Of het wenselijk en terecht is staat dan voor mij niet ter discussie, is een persoonlijk iets.
Wrong. Van de grootste groepen allochtonen (Antillianen, Surinamers, Turken en Marokkanen) staan antillianen op 1 (voornamelijk Christelijk) Surinamers op 2 en Marokkanen op 3 (over het algemeen moslims).quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:54 schreef Goed_Gek het volgende:
daarnaast bewijzen de statistieken dat allochtonen met moslim geloof tot de top 3 horen als het
Ben je verkracht?quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:54 schreef scubaboy het volgende:
[..]
Flikker jij toch een end op, bij een verkrachting, ongeacht de kleur/nationaliteit van alle betrokkenen is er geen slachtoffer?
daar is het probleem al. fluiten doe je na je hond om de aandacht te krijgen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:51 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik vind ook dat Nederlandse vrouwen een stel omhooggevallen verwaande kutten zijn.
Denken vaak dat ze heel wat zijn, dus als je een keer fluit heb je zo een scheldpartij te pakken.
En ik ben echt niet lelijk. In andere landen kun je gerust fluiten en het meisje lacht nog terug naar je of komt zelfs een praatje met je maken.
Ik vind zelf dat die Nederlandse vrouwen zelf de boel vaak opblazen en van een mug een olifant maken.
ik zeg toch ook bij de top 3!quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wrong. Van de grootste groepen allochtonen (Antillianen, Surinamers, Turken en Marokkanen) staan antillianen op 1 (voornamelijk Christelijk) Surinamers op 2 en Marokkanen op 3 (over het algemeen moslims).![]()
Waar haal je die wijsheid vandaan dat Anti's voornamelijk Christelijk zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wrong. Van de grootste groepen allochtonen (Antillianen, Surinamers, Turken en Marokkanen) staan antillianen op 1 (voornamelijk Christelijk) Surinamers op 2 en Marokkanen op 3 (over het algemeen moslims).![]()
Absoluut gezien staan autochtonen op nummer 1.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:00 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
ik zeg toch ook bij de top 3!
of is lezen nu ook al moeilijk?
daarnaast zijn die cijfers relatief. als je die relatieve cijfers vermenigvuldigd met de absolute aantallen mensen per groepering dan staan de moslims stipt op nummer 1.
maar dat wil je zeker niet horen he
Zucht... Je kijkt teveel nieuws..Moslims hebben geen hekel aan de westerse samenleving, alleen de (extremistische moslims). Wat je zegt is het zelfde als je zegt dat alle Nederlanders een hekel hebben aan buitelanders.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:54 schreef Goed_Gek het volgende:
elke extreem gelovige spoort niet.
refo's en de grote meerderheid van de moslims zijn gewoon knettergek.
laten zich leidden door een eeuwenoud sprookjesboek waar intolerantie, geweld en haat centraal in staan.
die refo's gedragen zich nog in nederland/wereld (als voorbeeld zijnde).
de moslims vind ik zeer gewelddadig en intolerant.
Ze hebben totaal geen respect voor de westerse samenleving, slechts alleen als ze er zelf profijt van hebben.daarnaast bewijzen de statistieken dat allochtonen met moslim geloof tot de top 3 horen als het gaald om problemen als: integratie, geweld, werkloosheid, criminaliteit.
na 40 jaar "onderdrukking" van die groep moet je niet opkijken als opeens de mensen met een lage opleiding en lage SES opeens gaan rellen en neo-nazistische ideeen erop na gaan houden.
die kut neo-nazi's zijn net zo erg als moslims, maken ook geen onderscheid tussen goed en kwaad.
maar al met al blijft het voornamelijk de schuld van de lakse regering en de ondankbaarheid van moslims.
weet niet wat het is, jaloezie dat de westerse heidenen meer presteren dan het uitverkoren volk van allah?
Wikipedia?quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:00 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Waar haal je die wijsheid vandaan dat Anti's voornamelijk Christelijk zijn.
Hoofdstad Willemstadquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:00 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Waar haal je die wijsheid vandaan dat Anti's voornamelijk Christelijk zijn.
ps: Mijn Anti buurman die meeleest komt ff niet meer bij van het lachen.![]()
Is ook niet zo heel gek he als autochtonen nog steeds een grotere groep zijn. Absolute cijfers zijn in dit geval ondergeschikt aan relatieve cijfers.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:02 schreef Mutant01 het volgende:
Absoluut gezien staan autochtonen op nummer 1.Statistiek was zeker nooit je sterkste kant geweest. En in de gehele top 3 staat er 1 "moslimgroep" op de 3e plek nogwel. Erg magertjes die feiten van je.
Ja maar waarom huilt Goed_Gek dan? Want jullie spreken elkaar nu tegen, hij haalt absolute getallen aan, ik relatieve.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:04 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Is ook niet zo heel gek he als autochtonen nog steeds een grotere groep zijn. Absolute cijfers zijn in dit geval ondergeschikt aan relatieve cijfers.
Nee, nu ga ik echt ijs eten.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:03 schreef Goed_Gek het volgende:
trouwens ik heb wel eens met moslims gepraat over het fenomeen "nederlandse vrouwen".
die gasten zien die mensen echt alleen als hoeren die je flink moet gebruiken.
ze snappen gewoon niet dat een vrouw gelijk is aan een man, dus dezelfde rechten maar ook dezelfde lusten en behoeftes.
echt heel lang erover gepraat en geprobeerd het uit te leggen maar op het laatst komen ze met koran-teksten en dan is discussieren helemaal onmogelijk
We hadden het toch over de Anti's die hier zitten.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:03 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hoofdstad Willemstad
Regeringsvorm Land van het Koninkrijk der Nederlanden
Religie Rooms-katholiek, kleine protestantse genootschappen
Eens even kijken wie het hardst lacht.
1:4quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee man. Een 'vriendin' van hem. Begrijp dat dan.![]()
ik heb het over de allochtonen in nederland.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Absoluut gezien staan autochtonen op nummer 1.Statistiek was zeker nooit je sterkste kant geweest. En in de gehele top 3 staat er 1 "moslimgroep" op de 3e plek nogwel. Erg magertjes die feiten van je.
Ja en waar komen de anti's die hier zitten voornamelijk vandaan. De tering zeg.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:05 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
We hadden het toch over de Anti's die hier zitten.![]()
grapjas
No shit sherlock! Het is ook een van de grootste groepen, absoluut gezien staan AUTOCHTONEN nog hoger dan allochtonen. Absolute cijfers zeggen poep, relatieve cijfers zijn cijfers waarmee je kan vergelijken.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:06 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
ik heb het over de allochtonen in nederland.
absoluut gezien staan de marokkanen dus wel bovenaan.
http://www.wodc.nl/Onderzoeken/Onderzoek_397.asp
heb ff geen zin om op het cbs te zoeken naar betere bronnen.
en verder Zus van mijn vriendin, zelf ben ik aangerand, door een Nederlander. Een op de vier vrouwen heeft een aanrandings ervaring of erger.quote:
Als ik de weg wil vragen en die persoon op z'n schouders tik is het al aanranding.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:07 schreef scubaboy het volgende:
[..]
en verder Zus van mijn vriendin, zelf ben ik aangerand, door een Nederlander. Een op de vier vrouwen heeft een aanrandings ervaring of erger.
Maar dat zijn statistieken joh, dat maakt niet uit![]()
Ja, de tering zeg, die gaan ook naar de kerk zeker.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja en waar komen de anti's die hier zitten voornamelijk vandaan. De tering zeg.
Je moet naar de kerk gaan om Christen te zijn zeker.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:09 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Ja, de tering zeg, die gaan ook naar de kerk zeker.![]()
werd het gevangeniswezen niet door 60% allochtonen bevolkt?quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja maar waarom huilt Goed_Gek dan? Want jullie spreken elkaar nu tegen, hij haalt absolute getallen aan, ik relatieve.
FF serieus..jij bazeert een beeld van een heel volk/geloof op een gesprek dat je ooit hebt gehad met 1 iemand..?! Dus als ik met 1 nederlander praat weet ik hoe nederlanders zijn?quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:03 schreef Goed_Gek het volgende:
trouwens ik heb wel eens met moslims gepraat over het fenomeen "nederlandse vrouwen".
die gasten zien die mensen echt alleen als hoeren die je flink moet gebruiken.
ze snappen gewoon niet dat een vrouw gelijk is aan een man, dus dezelfde rechten maar ook dezelfde lusten en behoeftes.
echt heel lang erover gepraat en geprobeerd het uit te leggen maar op het laatst komen ze met koran-teksten en dan is discussieren helemaal onmogelijk
Waarom spring je nu van hot naar her. Je weerlegt mijn argumenten en feiten niet, dus je legt je er bij neer? Ik leef hier lekker rustig tussen autochtonen en allochtonen, moslims, hindoe en whatever, nooit problemen gehad. Mensen stemmen massaal links, vast omdat ze allochtonen en moslims haten. Alle rechtse partijen die zich op moslims gericht hadden (LPF en Wilders) sterven een stille dood, telkens als ik een gesprekje maakt met autochtonen alhier (Rotterdam) zijn ze vrolijk en gaan respectvol met je om.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:10 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
werd het gevangeniswezen niet door 60% allochtonen bevolkt?
het is gewoon een feit dat allochtonen met het islamitische geloof overal in de westerse samenleving grote problemen veroorzaken. opmerkelijk toch, van australie tot europa overal problemen, zegt genoeg lijkt mij.
het feit dat het de laatste jaren zoveel media-aandacht krijgt is omdat de normale bevolking het spuug en spuugzat is.
de media komt niet met deze berichten voor sensatie alleen maar ook omdat het leeft onder de bevolking. de barierre volk-media is doorbroken.
nu nog van media naar bestuur/politiek, iets wat ook langzaam aan het doorbreken is.
er staat duidelijk meerdere mensen. daarnaast is er ook onderzoek hiernaar geweest en daar kwam hetzelfde uit.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:11 schreef Killaht het volgende:
[..]
FF serieus..jij bazeert een beeld van een heel volk/geloof op een gesprek dat je ooit hebt gehad met 1 iemand..?! Dus als ik met 1 nederlander praat weet ik hoe nederlanders zijn?
Heb je de Koran gelezen? Staat er helemaal niet in..ff serieus mensen denken echt omdat er extremistische moslims zijn het boek vol staat met dood aan de westerse wereld!!...Nee..
Relmocro's die geen moskee bezoeken zijn voormij geen moslims en ik zal hetgeen dezequote:Op donderdag 4 mei 2006 14:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je moet naar de kerk gaan om Christen te zijn zeker.Of nee, ze immigreerden vanuit de Antillen en ineens waren het atheisten.
criminaliteit had ik opgesplits naar allochtonen en autochtonen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom spring je nu van hot naar her. Je weerlegt mijn argumenten en feiten niet, dus je legt je er bij neer? Ik leef hier lekker rustig tussen autochtonen en allochtonen, moslims, hindoe en whatever, nooit problemen gehad. Mensen stemmen massaal links, vast omdat ze allochtonen en moslims haten. Alle rechtse partijen die zich op moslims gericht hadden (LPF en Wilders) sterven een stille dood, telkens als ik een gesprekje maakt met autochtonen alhier (Rotterdam) zijn ze vrolijk en gaan respectvol met je om.
Bagetalliseren is het verkleinen van "wat mijn medelanders doen". Nergens doe ik dat, ik vergelijk en relativeer. Relativeren is iets anders dan bagetalliseren. Maar het is goed om te weten dat jij dat onderscheid maakt, ik maak ook heus onderscheid tussen normale Christelijke Anti's en geweldadige anti's die nooit een kerk bezoeken. Ik moest echter mijn denkwijze aanpassen aan Goed_Gek, die elke straatmarokkaan als moslim ziet.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:15 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Relmocro's die geen moskee bezoeken zijn voormij geen moslims en ik zal hetgeen deze
type's aanrichten op straat geen enkele moslim verwijten.
Zo zie ik dat ook met christelijke achtergrond.
Maar volgens mij ging het niet over "christelijke" Anti's. Subtiel bagatelliseren
van wat jouw medelanders doen is jou niet vreemd.
Je haalt relatieve cijfers en absolute cijfers weer door elkaar. Ga eerst maar het verschil tussen absoluut en relatief leren, dan praten we verder.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:17 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
criminaliteit had ik opgesplits naar allochtonen en autochtonen.
als je de allochtonen bekijkt staan de moslims in de top 3.
aangezien de moslims absoluut gezien veruit de grootste groep van de allochtone bevolking is in nederland vormen zij dus absoluut en relatief gezien (turken/marokkanen en dergelijke opgeteld) de grootste groep als het om criminaliteit gaat.
trouwens, gaan die mensen respectvol met je om omdat ze je respecteren of omdat ze bang zijn door jouw en je vriendjes in elkaar geslagen te worden?
ze gaan misschien niet meer vaak naar de moskee maar ze zeggen wel dat ze moslim zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Bagetalliseren is het verkleinen van "wat mijn medelanders doen". Nergens doe ik dat, ik vergelijk en relativeer. Relativeren is iets anders dan bagetalliseren. Maar het is goed om te weten dat jij dat onderscheid maakt, ik maak ook heus onderscheid tussen normale Christelijke Anti's en geweldadige anti's die nooit een kerk bezoeken. Ik moest echter mijn denkwijze aanpassen aan Goed_Gek, die elke straatmarokkaan als moslim ziet.
De media is EEN van de oorzakers waarom allochtenen zich, gediscrimineerd etc worden!quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:10 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
werd het gevangeniswezen niet door 60% allochtonen bevolkt?
het is gewoon een feit dat allochtonen met het islamitische geloof overal in de westerse samenleving grote problemen veroorzaken. opmerkelijk toch, van australie tot europa overal problemen, zegt genoeg lijkt mij.
het feit dat het de laatste jaren zoveel media-aandacht krijgt is omdat de normale bevolking het spuug en spuugzat is.
de media komt niet met deze berichten voor sensatie alleen maar ook omdat het leeft onder de bevolking. de barierre volk-media is doorbroken.
nu nog van media naar bestuur/politiek, iets wat ook langzaam aan het doorbreken is.
Mensen kiezen nu voor Verdonk.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
[quote]. Alle rechtse partijen die zich op moslims gericht hadden (LPF en Wilders) sterven een stille dood,
Telkens als ik een gesprekje probeer te maken met allochtonen alhier in Rotterdamquote:telkens als ik een gesprekje maakt met autochtonen alhier (Rotterdam) zijn ze vrolijk en gaan respectvol met je om.
Ja en dus? Stel nu een hindoegod wordt beledigd, en ik noem mij plots hindoe. Ben ik dan ook een hindoe?quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:19 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
ze gaan misschien niet meer vaak naar de moskee maar ze zeggen wel dat ze moslim zijn.
als er prenten worden verspreid over allah/mohammed dan zijn ze opeens ook weer allemaal moslim.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |