quote:Op donderdag 4 mei 2006 12:41 schreef MrMoon het volgende:
[..]
Trouwens op het HT forum al gelezen van die oekel met zn Hall of Fame?
Zo niet dit is zn teamid: 155334
quote:Dommage ....:(( too bad...but you are stupid no ?
Gelukkig zijn er ook in Hattrick nog Costacurta's, Pellegrini's, Sheringhams en Maldini's terug te vindenquote:Op donderdag 4 mei 2006 13:28 schreef Verbal_Kint het volgende:
kwam op de TL deze speler tegen
hoogste transfersom betaald in zn carriere 102.000
t mag toch een godswonder heten dat ie nog excellent winger heeft.![]()
skilldrops zijn dus duidelijk random en je kunt gelukkig hebben
sorry, ik moet ook wat tijd voor mn scriptie uittrekken, ik wordt al genoeg afgeleid as it is (HTquote:Op donderdag 4 mei 2006 13:06 schreef komrad het volgende:
dure spelert om te verpesten
VK en Joralf nog tijd voor ene wat meer gefundeerde analyse van mijn team?
of en hoe te versterken. Ik ga komende woensdag sowieso nat.quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:32 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
sorry, ik moet ook wat tijd voor mn scriptie uittrekken, ik wordt al genoeg afgeleid as it is (HT)
misschien even korte probleemschets, voor een korte antwoordschets![]()
das idd vervelend met dat winger training. ik heb zelf ook wingertraining overwogen hierna, maar stuit altijd op die vervelende wingbacks ja...quote:Op donderdag 4 mei 2006 13:35 schreef komrad het volgende:
[..]
of en hoe te versterken. Ik ga komende woensdag sowieso nat.
Def ratings: zwak hoog (over alle linies)
MF matig heel hoog met WTM
Aanval: 3x redelijk en met een winger in vorm goed/uitstkend op 1 wing haalbaar
vraag is: moet ik versterken en zo ja waar/
bijkomend probleem: door wingertraining is def een probleem, kan hoogstens met WBTM spelen maar dat helpt niet veel, een wingback trainee met def kopen is ene optie maar de vraag is of dat qua ratings en qua rendement handig is
Ik begin dus te twijfelen aan de 2e tactiek die me in eerste instantie voorstond, met name omdat je de echte MF team toch niet kan bijhouden.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:10 schreef maniack28 het volgende:
Je kan 2 dingen doen.... kiezen voor wat meer verdediging en dus proberen aanvallen tegen te houden, al betwijfel ik of je dat kan met 3 defs waarvan 2 wingbacks, tenzij je dus een superkeep koopt zoals VK al zei.
Je kan ook kiezen voor een all out attack strategie, waarbij je aanval en middenveld zo goed is, dat je altijd meer goals scoort dan de tegenstander (zoals je 4-3 gisteren). In dat geval zou ik investeren in een supernatural mid met goed passen oid...
Om maar even een geheim te verklappen, mijn nieuwe training gaat waarschijnlijk wingattack wordenquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:15 schreef komrad het volgende:
[..]
Ik begin dus te twijfelen aan de 2e tactiek die me in eerste instantie voorstond, met name omdat je de echte MF team toch niet kan bijhouden.
Ik denk nu ook aan een 451, daar heb ik het met grumps ook wel eens over gehad. Voordeel is dat je iig je centrale def redelijk dicht kan zetten, eventueel met wingbacks te versterken en dan je aanval met name over de flank laten gaan. 442 kan ook nog maar dan kom je wss vaak poss. te kort
Ik heb 1 voordeel en dat is dat ik met mijn 6 centrale spelers op zicht kan doen wat ik wil (met behoud van opstellings XP) dus 343,354,433,532,541,451 kan allemaal als ik er de spelers maar voor heb.
Wat vindje van de wingattack strategie waarbij ik dus bv 343 met 2 centrale defs kan spelen, daarbij is nadeel dat je als je 3 inners nodig hebt een trainingsplaats moet offeren
ambitieus, maar ik had niet anders van je verwacht Grumpeyquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:21 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Om maar even een geheim te verklappen, mijn nieuwe training gaat waarschijnlijk wingattack wordenBen nog wel bezig met een rendement en een schets van salariskosten, mogelijke strategieen, leeftijd van trainies, bijstats van trainies en winstmarges maar het lijkt erop dat ik dat ga doen. Hierbij gebruik makend van een 3-5-2 (4 trainies) en 3-4-3 met 2 TM en offenive defenders (5 trainies). In die 3-4-3 situatie kan je je winger-attackers gebruiken en heb je dus altijd wel verrassende en hoge aanvalsratings, wat het een extreem dodelijke taktiek tegen CA en zwakke middenveld-tegenstanders maakt. De 3-5-2 kan gewoon tegen de goede tegenstanders gebruikt worden, ook hierbij ga ik uit van 2 TM. Oftewel, trainies met al hoog playmaking die wing erbij getraint krijgen.
Doe je mee komrad? Leuk!
overigens is verdedigen nog altijd mijn 2e keus...
Je vergeet dat je wingers op de vleugel ook gewoon briljante middenvelders kunnen zijn van 19/20, die je daarnaast op vleugel optraint, maar gewoon TM kunnen staan. Dan zijn 3-4-3 en 3-5-2 echt niet minder dan normaal, en je aanval wordt enorm flexibel. Als je daarnaast ook nog aanvallende verdedigers bezit is het volgens mij goede trainingsvorm. Daarnaast leveren spitsen met wings best nog wat op, al moet ik dat nog goed uit gaan zoeken.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:23 schreef Verbal_Kint het volgende:
19jarige uitmuntende/formi defjes met redelijk/goed vleugelspel? daar kun je wel winst op maken lijkt me, misschien niet kollossaal...
vleugelaanval is natuurlijk ook aantrekkelijk, maar dan moet je wel met 3 spitsen gaan spelen, en met twee wingers (ev TWM) en lever je dus een middenveld plaats in (2-5-3all offensive
)
ik vind dat sowieso een vreemde trainingsvorm, omdat je dus met twee wingers en drie spitsen moeilijk nog t middenveld kunt pakken en CA is ook al lastig. plus je moet weer switchen..
ik zou iig voor wingbacks gaan met fatsoenlijk def waar je nog aan wat kunt verdienen
spitsen met wing gaan idd volgens mij steeds meer opleverenquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:28 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Je vergeet dat je wingers op de vleugel ook gewoon briljante middenvelders kunnen zijn van 19/20, die je daarnaast op vleugel optraint, maar gewoon TM kunnen staan. Dan zijn 3-4-3 en 3-5-2 echt niet minder dan normaal, en je aanval wordt enorm flexibel. Als je daarnaast ook nog aanvallende verdedigers bezit is het volgens mij goede trainingsvorm. Daarnaast leveren spitsen met wings best nog wat op, al moet ik dat nog goed uit gaan zoeken.
amibities leggen geen windeieren hequote:Op donderdag 4 mei 2006 14:27 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
ambitieus, maar ik had niet anders van je verwacht Grumpey
wingattacks kan idd ook met 352, met verlies van een trainingsplek.. vind t niet ideaal. 343 met offensive defs is dan mischien beter. maar nog twijfel ik dan of je je middenveld sterk genoeg gaat krijgen. dan moet je ook wel sterke PM wing trainees aanschaffen voor in je A-team.
wordt t in de 343 variant een soort all offensive?
idd en bewonderenswaardig. probeer zelf met counter ook een beetje tegen de conventionele MF-gedomineerde hattrick wereld in te gaanquote:Op donderdag 4 mei 2006 14:48 schreef Daemon19 het volgende:
Grump houdt niet zo van de conventionele trainingsvormen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |