BE wat sjiek. Staat je goed. Je haar zit ook leuk
![]()
Zaterdag komen mijn pa en 2 broers mijn tuin verder opknappen
![]()
Ik had van de herfst allemaal bolletjes gepland en nus taat er 1 klein randje vol met tulpen blauwe druifjes en nog iets paarsigs. Helemaal leuk vind ik.
Verder ben ik weg van blauwe en rose hortensias
![]()
Nu hou ik ook alleen maar van blauw roze paarse en soms witte bloemen. Er mag hier absoluut geen geel of oranje in. Vreselijk. Nou ja je kan maar een tik hebben he.
![]()
Wat een weertje he. De meiden hebben hier weer heerlijk emt teiltjes water in de tuin gespeeld. Ze begonnen in een jurkje maar eindigde in hun nakie. Lekke blote bille mama
![]()
(uitspraak Jans)
Beide dames naar de kapper geweest. Maar Jans is echt scheef geknipt. Nu ga ik zelf vrijdag en dan neem ik haar toch even mee, hoe moeilijk ik dit ook vind om te zeggen. Jans trok namelijk zelf naar 1 kant steeds met dr hoofdje. Maar ja nu zit het echt scheef dus. Morgen Geer eens naar laten kijken en als hij het ook ziet neem ik dr toch even mee.
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!