Gelukkig hebben wij dan weer exclusiviteit wat betreft het WKquote:Op woensdag 10 mei 2006 23:13 schreef rubbereend het volgende:stomme belgen met hun exclusivieteit op Daft Punk
quote:
Maar ik vind het ook, en wat ik vind is de waarheidquote:Op donderdag 11 mei 2006 11:26 schreef peaceman het volgende:
[..]misschien vind jij dat, maar daarom is het nog geen feit natuurlijk...
Dat er kutbands komen dat vind ik niet erg, want dan ga ik wel naar een andere tent. Maar een kutband waarvoor een enorme berg geld voor betaald moet worden dat vind ik wel zonde.....van dat geld kun je namelijk een hele boel andere leuke dingen doen......quote:Maar goed... waarom zouden ze niet mogen komen van je? MOET je er naar gaan kijken?
quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:36 schreef LintuxCx het volgende:
Zou Radiohead zo veel geld kosten?
Alle (potentiele) headliners kosten bakken met geld. Zeker iets van het kaliber Radiohead.quote:
Dat kaliber valt volgens velen wel mee... dus zo duur kunnen ze nooit zijn...quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:48 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Alle (potentiele) headliners kosten bakken met geld. Zeker iets van het kaliber Radiohead.
Kwaliteit en kaliber zijn twee heeeeeeel verschillende dingen.quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:51 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dat kaliber valt volgens velen wel mee... dus zo duur kunnen ze nooit zijn...
Ja daarom is het ook zonde dat een dorpsgek als Ozzy voor veel geld naar Nederland kwam om een paar keer " i can't fuckin' hear you' te roepen...quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:56 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Kwaliteit en kaliber zijn twee heeeeeeel verschillende dingen.
quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:58 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja daarom is het ook zonde dat een dorpsgek als Ozzy voor veel geld naar Nederland kwam om een paar keer " i can't fuckin' hear you' te roepen...![]()
geld, extra eisen kunnen opdringen etc. etc.quote:Op donderdag 11 mei 2006 10:02 schreef Z het volgende:
ik hoorde gister wat geruchten dat Radiohead toch wel komt. Die exclusiviteit lijkt me ook onzinnig, wat heeft zo'n band daar nou aan...?
Band heeft er niet veel aan maar het festival des te meer namelijk mensen die speciaal voor die bands komen. In Duitsland zijn dit soort exclusiviteits dingen heel normaal. En dat gerucht is waarschijnlijk gewoon het verplaatste concert in de HMH.quote:Op donderdag 11 mei 2006 10:02 schreef Z het volgende:
ik hoorde gister wat geruchten dat Radiohead toch wel komt. Die exclusiviteit lijkt me ook onzinnig, wat heeft zo'n band daar nou aan...?
Wat het je ook al weer voor je kaartje in de HMH betaald? Dure band dus.quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:51 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dat kaliber valt volgens velen wel mee... dus zo duur kunnen ze nooit zijn...
Dan zal B&S in verhouding toch veel duurder zijn, zie je kaartje voor paradiso, want die zijn veel onbekender..quote:Op donderdag 11 mei 2006 13:43 schreef Z het volgende:
[..]
Wat het je ook al weer voor je kaartje in de HMH betaald? Dure band dus.
Het blijft een gerucht natuurlijk. Ik snap dat het festival baat heeft bij exclusiviteit, ik snap alleen niet dat een band daar mee instemt, of zouden ze dan meer geld krijgen. Uiteindelijk gaat het toch over geld denk ik.quote:Op donderdag 11 mei 2006 12:48 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Band heeft er niet veel aan maar het festival des te meer namelijk mensen die speciaal voor die bands komen. In Duitsland zijn dit soort exclusiviteits dingen heel normaal. En dat gerucht is waarschijnlijk gewoon het verplaatste concert in de HMH.
Dat is Paradiso vs de HMH.quote:Op donderdag 11 mei 2006 13:44 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dan zal B&S in verhouding toch veel duurder zijn, zie je kaartje voor paradiso, want die zijn veel onbekender..![]()
Dus? Neemt niet weg dat B&S niet bekend is bij het grote publiek en Radiohead wel..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |