Zonde dat WOW maar tijdelijk is ,anders had 't er zo heengekunnen.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:14 schreef Lamon het volgende:
[..]
Zelfs het beledigen gebeurt hier in het topic op uiterst subtiele wijze. Geweldig.![]()
Wees optimistisch weken?!!quote:Op maandag 1 mei 2006 02:20 schreef sig000 het volgende:
[..]
Zonde dat WOW maar tijdelijk is ,anders had 't er zo heengekunnen.![]()
Wow, zijn er mensen die daadwerkelijk SACD's kopen?quote:Op maandag 1 mei 2006 02:11 schreef Lamon het volgende:
[..]
behalve dat ik nu ineens helemaal into 5.1 sacd ben
Bij Laffer werkt 't en Cynix was altijd al tof.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:25 schreef Lamon het volgende:
[..]
Wees optimistisch weken?!!
Ik zie het nu pas.
Is dit een forum of een virtuele psychotherapeutische instelling, vraag ik me soms af..
En wat is daar mis mee?quote:Op maandag 1 mei 2006 02:26 schreef Tijn het volgende:
[..]
Wow, zijn er mensen die daadwerkelijk SACD's kopen?
Slechts bij eenzame gebruikers die 't wel weten te gebruiken.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Niks, ik was me er alleen niet van bewust dat het medium ook maar enigszins aansloeg
Ik heb ook een laserdisc speler. Ik zou mij maar niet tot het publiek dat aanslaan definieert rekenen..quote:Op maandag 1 mei 2006 02:29 schreef Tijn het volgende:]
Niks, ik was me er alleen niet van bewust dat het medium ook maar enigszins aansloeg
Ik ben nog steeds dol op mijn verzameling Vinyl.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:32 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik heb ook een laserdisc speler. Ik zou mij maar niet tot het publiek dat aanslaan definieert rekenen..
Dat mag dus weer wel, geloof ik. Vinyl is helemaal goed.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:36 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds dol op mijn verzameling Vinyl.Hoe gek ben je dan?
![]()
Mijn ouwe Technics is gaar en een Saba kloon was ik te lui om aan te sluiten.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:39 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dat mag dus weer wel, geloof ik. Vinyl is helemaal goed.
Ik heb ook nog wel wat, alleen geen platenspeler om het ook daadwerkelijk te horen.
Toch is 't ook wel vet om gewoon met vinyl een paar uur te draaien gewoon op de groef zonder koptelefoon maar gewoon handig mixen.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:48 schreef Tijn het volgende:
Ik draai ook 99% van de tijd MP3'tjesIk ben eigenlijk wel te spreken over de kwaliteit ervan en het gemak is natuurlijk onovertroffen.
Maar heb je ook Howl's moving castle gezien is dan de vraag?quote:Op maandag 1 mei 2006 02:46 schreef Tijn het volgende:
En heb je nog goeie films gezien de laatste tijd?
Jazeker, ik ben vorig weekend naar "V For Vendetta", "Inside Man" en "Slither" geweest. En vandaag weer naar V For Vendetta, omdat m'n ouders 'em ook wilden zien
Ik ben best te spreken over wat er vandaag de dag in de cinema wordt vertoond
Nee, maar ik heb sowieso niet zoveel met Japanse films.quote:Op maandag 1 mei 2006 02:53 schreef Lamon het volgende:
[..]
Maar heb je ook Howl's moving castle gezien is dan de vraag?
Ik vond 'em erg tofquote:Ik ben trouwens best benieuwd naar Inside Man. Als ik het goed begrijp, is ie dus wel de moeite?
ik heb de helft ervan gezienquote:
Spirited Away deed je ook niets?quote:Op maandag 1 mei 2006 02:55 schreef Tijn het volgende:
Nee, maar ik heb sowieso niet zoveel met Japanse films.
Mooi! Ondanks wat negatief gezeur van anderen vond ik 25th hour ook helemaal goed, dus ik geloof wel in Spike Lee als mainstream regisseur.quote:Ik vond 'em erg tof
Behalve dat ik het een wazig verhaal met afzichtelijke muziek vond, kan ik me er weinig meer van herinnerenquote:
De ratings van een film trek ik me al helemaal niets van aan en ben nog steeds op zoek naar Werner Herzog films op DVDquote:Op maandag 1 mei 2006 02:59 schreef Lamon het volgende:
[..]
Spirited Away deed je ook niets?
[..]
Mooi! Ondanks wat negatief gezeur van anderen vond ik 25th hour ook helemaal goed, dus ik geloof wel in Spike Lee als mainstream regisseur.
Ouch, opinions, opinions..quote:Op maandag 1 mei 2006 03:02 schreef Tijn het volgende:
afzichtelijke muziek
Het leek wel de demo-functie van een Roland keyboard ofzoquote:Op maandag 1 mei 2006 03:06 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ouch, opinions, opinions..
Heerlijke meeslepende soundtrack was mijn mening.
Waar sfeer en techniek botsen enzo..quote:Op maandag 1 mei 2006 03:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het leek wel de demo-functie van een Roland keyboard ofzo
Daar begonnen de 1e House pioniers ook mee.quote:Op maandag 1 mei 2006 03:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het leek wel de demo-functie van een Roland keyboard ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |