hij had beter van Persie kunnen brengen ipv Reyes maar idd,zoals de wedstrijd verliep met de ruimtes die er waren zou het een geniale zet geweest zijn om de supersnelle Dennis in te brengen.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 01:54 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Geweldige beslissing. Dat bleek vooral toen Reyes de 2-2 en de 2-3 maakte.
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 01:59 schreef DutchGooner het volgende:
hij had beter van Persie kunnen brengen ipv Reyes maar idd,zoals de wedstrijd verliep met de ruimtes die er waren zou het een geniale zet geweest zijn om supersnelle de splijtende pass in de benenhebbende/overzicht hebbende Dennis in te brengen.
Die pass had een ander ook kunnen geven en liever 2 snelle spitsen voorin dan eentjequote:
Sorry, ik was even vergeten dat aangezien jij veel wedstrijden van Arsenal bezoekt je ook gelijk de autoriteit bent op dit gebied.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 01:59 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
hij had beter van Persie kunnen brengen ipv Reyes maar idd,zoals de wedstrijd verliep met de ruimtes die er waren zou het een geniale zet geweest zijn om de supersnelle Dennis in te brengen.
Wat een RTL-5 volk zeg...
En tijdens ek 92, wk94, ek96 en wk 98 scoorde hij de meeste doelpunten voor NL.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 01:56 schreef JaWi het volgende:
Niet verkeerde gedaan die Dennis, hoogtepunten (voor mij persoonlijk wk '98) maar ook een hoop 'dieptepunten' in de zin van het missen van echte finales (wk, ek, uefa '92, cl 06 etc.)
Toch een geweldige voetballer, alleen iets te lang doorgegaan.
Maarja Arsenal liet op het einde niet blijken er nog in te geloven... Dan liever een verbindigsspler die evt met een geniale ingeving voor gevaar kan stichten.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 09:02 schreef Suijk het volgende:
Hij had het verschil ook niet gemaakt denk ik. Ik het het hem ook wel gegund om in ieder geval wat te spelen, maar een CL finale gebruik je niet als wedstrijd om een speler wat te gunnen.
Je bent behoorlijk traag van begrip.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:52 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Sorry, ik was even vergeten dat aangezien jij veel wedstrijden van Arsenal bezoekt je ook gelijk de autoriteit bent op dit gebied.
;')quote:Oh ja, wat begrijp je niet aan het woord 'fantopic'?
Gast, waarom ga je niet lekker met je mates in de pub praten over hoe dat 'rtl5 volk' er niets van snapt. Lekker een avond uit met de lads, zal je misschien goed doen. Maar goed, ik zal niks meer zeggen, want jij weet alles en ik niks.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:11 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Je bent behoorlijk traag van begrip.
Gelukkig kennen fanneke en Gunner wel hun plek.
[..]
;')
Misschien net als Dennis uh Nielsch wat minder drinken, blijf je lekker helder denken hequote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:11 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Je bent behoorlijk traag van begrip.
Gelukkig kennen fanneke en Gunner wel hun plek.
[..]
;')
quote:Bergkamp toegevoegd aan Hall of Fame
Dennis Bergkamp heeft donderdagavond officieel een plaats gekregen in de Hall of Fame van het National Football Museum. Hij is de eerste Nederlander en vijfde buitenlander in de prestigieuze eregalerij in Preston. Naast de voormalig speler van Arsenal werden nog tal van grootheden geėerd op een gala op Old Trafford. Zo werden bijvoorbeeld ook de voormalige Mancunians Mark Hughes en Nobby Stiles, oud-international Peter Beardsley en de coaches Glenn Hoddle en Graeme Souness in het zonnetje gezet.
Op het gala, waar ook Sheffield FC werd toegevoegd vanwege het 150-jarige bestaan van de club, waren grote namen uit het Engelse voetbal aanwezig. Onder anderen Sir Bobby Charlton, Joe Carrigan en Sir Tom Finney lieten hun gezicht zien. Bergkamp was verhinderd door omstandigheden.
De voormalige stylist van Ajax en Internazionale speelde elf seizoenen voor Arsenal en beėindigde vorig jaar zijn carričre. In Londense dienst speelde de inmiddels 38-jarige Amsterdammer 315 competitieduels en scoorde hij daarin 87 doelpunten. Gedurende zijn loopbaan droeg hij 79 maal (36 treffers) het Oranje-tricot om zijn schouders.
Helemaal terrecht, een van de beste van buitenlandse spelers in de Premier League ooit. Speelde hij nog maar ja.quote:
Daar lijkt hij me nou totaal niet geschikt voor...quote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:22 schreef DANILXL het volgende:
ik zou hem wel eens terug willen zien als analist ipv die jan van halst
Inderdaad. Geweldige voetballer, maar moet net als vriendje Jonk echt niet iets op tv gaan doen...quote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:04 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Daar lijkt hij me nou totaal niet geschikt voor...
quote:Dennis Bergkamp heeft zich aangemeld voor de cursus coach betaald voetbal. De 79-voudig international kan direct instromen voor de hoogste trainersopleiding omdat hij voldoet aan de criteria die de KNVB heeft opgesteld voor voormalige topspelers.
Zaakwaarnemer Rob Jansen bevestigt de aanmelding voor de cursus in de Volkskrant. Bergkamp moet nog wel slagen voor een toelatingsexamen om daadwerkelijk de opleiding te mogen volgen.
De momenteel 38-jarige Bergkamp voetbalde voor Ajax, Internazionale en Arsenal. Twee jaar geleden nam hij afscheid. Dat hij zich aanmeldt voor de cursus is opmerkelijk, omdat hij altijd heeft laten doorschemeren na zijn actieve loopbaan niet meer te willen terugkeren in het voetbal.
Ik had het kunnen wetenquote:Op woensdag 9 april 2008 19:29 schreef Dos37 het volgende:
Tong had er al een topic over geopend
Wow, het blijft mooiquote:Op zondag 18 mei 2008 01:03 schreef RayMania het volgende:
Topic verdient een kick, al een maand niet gepost.
Wie hier geen kippenvel van krijgt is geen liefhebber. Bergkamp.
quote:Op zondag 18 mei 2008 01:03 schreef RayMania het volgende:
Topic verdient een kick, al een maand niet gepost.
Wie hier geen kippenvel van krijgt is geen liefhebber. Bergkamp.
quote:Bergkamp verheugt zich op leven als student
De cursus tot coach in het betaald voetbal staat altijd enorm in de belangstelling. Nederlandse trainers in het bezit van het diploma CBV, staan immers internationaal hoog aangeschreven. Maar dit jaar is er nog meer aandacht dan normaal door de aanwezigheid van een ware voetballegende. Woensdag startte een nieuwe lichting met 21 cursisten, waarbij de naam van Dennis Bergkamp de meest opvallende is.
Bij Dennis Bergkamp, die bij zijn afscheid twee jaar geleden nog verkondigde niets meer met voetbal te maken wilde hebben, is het toch gaan kriebelen. ,,Eigenlijk ben ik door het coachen van het team van mijn zoontje Mitchell weer meegetrokken in het voetbal. Met mijn 39 jaar kan ik niet meer op hoog niveau spelen, maar het betrokken zijn vanaf de zijlijn lijkt me ook erg uitdagend. Ik heb veel zin in de cursus. Ik zie mezelf echt als student. Ik kom hier om te leren en te kijken of het trainersvak straks nog steeds leuk is.’’
Gekte van de voetbalwereld
Vier cameraploegen, een twintigtal fotografen en een handvol schrijvende pers doken op student Bergkamp af, die bekende best even huiverig te zijn geweest voor juist dit moment. ,,Wat dat betreft ben ik nog steeds niet veranderd. De gekte van de voetbalwereld heb ik niet gemist. De media, het reizen en verblijven in hotels. Vandaar dat ik eerder niet ingegaan ben op aanbiedingen van Arsenal om daar bijvoorbeeld manager te worden. Dan moet je įlles regelen. Ik wil bezig zijn met trainen, met mijn visie op het voetbal overbrengen en dan weer naar huis.’’
Een van de redenen die meespeelde in Bergkamps beslissing was de mogelijkheid om de zogenaamde verkorte cursus Coach Betaald Voetbal (CBV) te volgen. Dit cursusjaar is de allerlaatste keer dat deze uitzondering wordt gemaakt voor (ex)-topspelers. ,,Het was nu of nooit. Ik weet niet of ik het had op kunnen brengen om vier jaar de schoolbanken in te gaan. Daarbij was het voor ons gezin gelijk een ideaal moment om na dertien jaar weer terug te keren naar Nederland.’’
quote:
geweldigquote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:03 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Nooit gedacht dat hij zou terugkomen als trainer.
Ben er wel blij mee; als ķemand inzicht heeft, is hij het wel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |