quote:
quote:
Ja, maar sommige dingen staan wel al vast en dien je te accepteren.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:03 schreef Lienekien het volgende:
@ Erik: Wat ik bedoelde met kneedbaar... Eigenlijk dat je op jouw leeftijd nog uit heel veel wegen in je leven kan kiezen en dat de ervaringen die je gaat opdoen je nog flink kunnen veranderen.
Ik heb in de afgelopen paar maanden juist meer naar mijzelf geluisterd, en minder naar anderenquote:Op vrijdag 28 april 2006 00:03 schreef De-oneven-2 het volgende:
Dat je te veel naar anderen luistert en te weinig naar jezelf, Erik.
Dat vind ik meer iets voor later.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:04 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ja, maar sommige dingen staan wel al vast en dien je te accepteren.
Ja, je moet ook niet naar mij luisteren.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:04 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik heb in de afgelopen paar maanden juist meer naar mijzelf geluisterd, en minder naar anderen.
Daar ben ik al veer eerder mee opgehouden.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:05 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Ja, je moet ook niet naar mij luisteren.
Een punt voor jou.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:06 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Daar ben ik al veer eerder mee opgehouden.
Om dezelfde reden, dus.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:19 schreef Lienekien het volgende:
Omdat het om leven of dood kan gaan, denk ik.
Apart mijn moeder heeft dat ook, ik heb dat niet. Maar ik heb dan ook nog nooit een sirenende ambulance meegemaakt die iemand die ik verloren heb meenam. Bij mijn vader hadden ze geen sirene...Hij was al dood nl.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:19 schreef Lienekien het volgende:
Omdat het om leven of dood kan gaan, denk ik.
Het is heel traag geen ritme geen melodie gewoon geluid ...quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:23 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik val ook regelmatig in slaap met muziek op.
Lustmord. Het staat genoteerd, hoor.
Bij het passeren van een ambulance?quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:23 schreef Lienekien het volgende:
Wat dan wel weer grappig is hoe honden bij het passeren de kop in de nek kunnen gooien en luidkeels gaan meejanken.
Zag laatst een vrouw met twee honden die dit gezamenlijk deden. Ze keek er wat beschaamd bij, maar ik vond het zó grappig.
Da's wel triest.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:24 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Apart mijn moeder heeft dat ook, ik heb dat niet. Maar ik heb dan ook nog nooit een sirenende ambulance meegemaakt die iemand die ik verloren heb meenam. Bij mijn vader hadden ze geen sirene...Hij was al dood nl.
Ja.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:25 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Bij het passeren van een ambulance?
Kan ook beklemmend zijn.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:27 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Nu ja, ik ben wel eens op ziekenbezoek geweest. Dat wel.
Is het ook. Of was het ook.quote:
Oh, sorry. Ik wist niet dat we daarop uit waren.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:31 schreef Lienekien het volgende:
Het lukt niet echt om het gesprek luchtig te houden. Misschien moet ik maar een borrel pakken en naar bed gaan.![]()
Anders ga ik zo zwaarmoedig naar bed.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:32 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Oh, sorry. Ik wist niet dat we daarop uit waren.
borrelquote:Op vrijdag 28 april 2006 00:31 schreef Lienekien het volgende:
Het lukt niet echt om het gesprek luchtig te houden. Misschien moet ik maar een borrel pakken en naar bed gaan.![]()
broer wat voor kleur luchtbed heb jij ?quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:33 schreef broer het volgende:
O, net nu ik binnenkom moet het weer over luchtige zaken gaan?
Nee hoor, kout genoeglijk verder over willekeurig welk onderwerp u belieft.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:33 schreef broer het volgende:
O, net nu ik binnenkom moet het weer over luchtige zaken gaan?
Niks mis met zwaarmoedighied mits een vleugje ironie.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Anders ga ik zo zwaarmoedig naar bed.
Eens even zien...Hmz...Luchtig, he...quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Anders ga ik zo zwaarmoedig naar bed.
Ik heb een fles jenever in de koelkast voor mijn vader. Maar als 'ie hier is neemt 'ie er niet van. Dan krijgt hij zo'n slaap.quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:33 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
borrelik heb net 4 glazen wijn achter de kiezen.. leuk die wine and cheeze bij meetingen
Beetje vergezocht do2quote:Op vrijdag 28 april 2006 00:34 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Eens even zien...Hmz...Luchtig, he...
Wat vind jij de leukste attractie van de Efteling?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |