Daar zitten nogal wat addertjes onder het gras..... Je mag namelijk inderdaad downloaden, maar je mag geen enkel bitje verspreiden naar anderen. Verder hebben TV uitzendingen ook andere rechten, namelijk uitzendrechten. Je mag dus officieel gesproken geen TV uitzending in bezit hebben in Nederland waar geen uitzendrechten over zijn betaald.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 22:55 schreef TheVoice het volgende:
Niet legaal kunnen kijken is onzin. Als je weet hoe, kan het compleet legaal (aangezien downloaden legaal is in Nederland).
In principe is dat ook illegaal inderdaad. In het geval van Uitzending Gemist bijvoorbeeld, worden alleen programma's online gezet die door de omroepen zelf geproduceerd zijn. (Ofwel door belastinggeld) Uitzendingen van commerciele bedrijven die toevallig afleveringen aan de publieke omroepen verkopen, zoals bijvoorbeeld Blik Op De Weg kun je weer niet zomaar downloaden vanwege de auteursrechten.quote:Op woensdag 24 mei 2006 00:02 schreef BliksemSchigt het volgende:
Stel dat jij mij elke week dvd's opstuurt met de uitzendingen uit Amerika en ik stuur jou dvd's met programma's uit NL., is dat dan ook illegaal?
ja dat vond ik echt mooi moment.. vooral met die beelden op de achtergrond en het gejuich van het publiek als de finalisten in beeld kwamenquote:Op woensdag 24 mei 2006 11:29 schreef AlohaXa het volgende:
Trouwens Danial Powder met deze (bijna) acoustische versievan Bad Bay is goed en mooi!
Je hebt dan ook een waardeloze smaak qua muziek.quote:Op woensdag 24 mei 2006 15:08 schreef charmed_angel het volgende:
Ik hoop dat Katharine wint.... vind Taylor nog steeds helemaal niks! BAH!
Vond je Kat's optredens dan echt zo goed? Het enige goede lied van haar was wederom "Under the Rainbow", en in die stijl moet ze ook blijven zingen. Taylor heeft het ritme, en kan van elk lied z'n eigen versie maken. Kat heeft dat charisma gewoon niet....quote:Op woensdag 24 mei 2006 15:08 schreef charmed_angel het volgende:
Ik hoop dat Katharine wint.... vind Taylor nog steeds helemaal niks! BAH!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 25 mei 2006 04:06 schreef Seiruu het volgende:
En AI 5 is.....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door maartena op 25-05-2006 19:21:27 ]Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
quote:Op donderdag 25 mei 2006 04:06 schreef Seiruu het volgende:
En AI 5 is.....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 25 mei 2006 07:32 schreef maartena het volgende:
[..]Smilies verneuken de spoiler als nog, want jouw voorkeur was duidelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Gave laatste show! Vorig jaar was het toch helemaal niet zo? Optreden van Chris met Live was erg goed, die van Kat met Meat Loaf ook erg gaaf. Kevin op het podium was erg cool, Garet met de cowboys uiteraard ook. Meest fantastische was met die nep-Clay en dat ie de echte zag. Ik lag helemaal dubbel. Verder heeft BBurt Bacharach dan ook veel goede platen gemaakt zeg, was een leuke medley.
Chris, Buckey, Katharine, Lisa en Taylor zijn de mensen waarvan ik benieuwd ben naar het album.
[ Bericht 2% gewijzigd door BliksemSchigt op 25-05-2006 16:25:33 ]
Ik wist de uitslag al hoor maar er waren mensen die het wilden vermijdenquote:
Dus. De final 2 vrijdag 9pm ET op CNN, da's dus (even tellen...) zaterdagochtend om 3 uur. Ik ga m'n recordertje laten draaien!quote:Larry King Live:
Your chance to talk with new American Idol bliep and runner-up bliep! Idol host Ryan Seacrest chats with the top two in their first live prime-time interview after the big finale! The last two idols standing, plus Randy Jackson. Tune in Friday at 9 p.m. ET.
quote:Op donderdag 25 mei 2006 14:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
Smilies verneuken de spoiler als nog, want jouw voorkeur was duidelijk
Behalve Dionne zelfquote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:44 schreef Funkytrip het volgende:
Goeie resultshow! Jammer dat het budget in NL wat lager ligt. Al die beroemdheden en medleys. Nu zijn medleys voor de Amerikanen natuurlijk wat makkelijker om dat *alle* finalisten goed kunnen zingen. In NL zijn er altijd maar een paar.
Laatste medley met Dionne Warwick was echt goed. Kweenie of dat live gezongen was, maar ze zongen allemaal perfect in tune
Mandisa uiteraard weer superb
Ze moeten eerst maar allemaal een contract zien te krijgenquote:Op donderdag 25 mei 2006 14:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Chris, Buckey, Katharine, Lisa en Taylor zijn de mensen waarvan ik benieuwd ben naar het album.
Mensen als Prince en Mary J Blige gaven dit jaar voor het eerst toestemming om hun nummers te laten doen (in dit geval allebei specifiek omdat Paris ze ging doen).quote:Op donderdag 25 mei 2006 12:46 schreef woutf het volgende:
Dat haar van Clayen de reactie van zijn kloon
Echt een hele hoop celebs btw, had van sommige niet verwacht dat ze mee zouden doen met een programma als dit.
Maar qua stem was ie zeker bij Burt erg te pruimenquote:Op vrijdag 26 mei 2006 23:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik ergerde me gruwelijk aan die kop van Ace hoor.
Jajaja, dat viel mij ook opquote:Op vrijdag 26 mei 2006 23:36 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Toch opvallend dat als anderen liedjes voor hun kiezen mensen als Ace, Melissa en zelfs Kevin + Kelly goed uitkomen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |