Huntelaar op tien?quote:Op woensdag 26 april 2006 16:03 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wow, hoe boring wil je het middenveld hebben?
Huntelaar op 10, Boukhari links half, Charisteas in de spits.
In ieder geval Harry in de basis, hij speelt erg lekker de laatste tijd (in die minuten die hij krijgt)
Met dat middenveld word je kampioen!quote:Op woensdag 26 april 2006 15:46 schreef Black-Death het volgende:
Steek
Boakye, Heitinga, Vermaelen, Urby
Galasek, Boukhari, Lindenbergh
Rosenberg, Huntelaar, Mitea.
Als je het mij vraagt dan
Sterfquote:Op woensdag 26 april 2006 16:05 schreef HeatWave het volgende:mijn baas is de deur uit om kaartjes voor de CL finale in parijs te proberen te regelen voor ons, we hebben nog wat te goed van hem.
Ik ga even een avondje met mijn vingers gekruisd zitten, ook om Ajax vanavond hoor.
Hoe wil jij het dan doen?quote:Op woensdag 26 april 2006 16:06 schreef devv05 het volgende:
[..]
Met dat middenveld word je kampioen!
in de gouden gids divisie
Harry moet blijven invallen, een breekijzer is het.
Hij heeft er dit seizoen al een keer gestaan.quote:Op woensdag 26 april 2006 16:05 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Huntelaar op tien?Hij is een diepe spits, absoluut geen tien...
Ik bedoelde het middenveld...quote:Op woensdag 26 april 2006 16:12 schreef Nashje het volgende:
[..]
Een speler eruit halen en Harry er in zetten.
Tsja, het moet nu eenmaal, er zijn geen alternatieven. Ik zie het tegen Groningen nog minder zitten om een aanvaller op het middenveld te zetten. Dan maa 4-2-1-3quote:Op woensdag 26 april 2006 16:14 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Hij heeft er dit seizoen al een keer gestaan.
En alles beter dan Olaf L.
quote:ABN Amro schrapt de komende drie jaar 650 banen in Nederland. De maatregel maakt deel uit van een grotere reorganisatie, waarbij in de hele wereld 2400 arbeidsplaatsen verdwijnen. Behalve in Nederland verdwijnen er banen in de Verenigde Staten, Groot-Brittannië en Brazilië.
Vooral IT-afdelingen worden ingekrompen. Daarnaast komen er ook 900 banen bij, maar alleen in lagelonenlanden zoals India. Het is de tweede keer in korte tijd dat ABN Amro reorganiseert. In september werden al 1500 banen geschrapt. ABN Amro heeft in het eerste kwartaal een winst geboekt van 1 miljard euro, tegen bijna 900 miljoen een jaar eerder. De winst was iets lager dan waar op werd gerekend.
Of er ook gedwongen ontslagen vallen, kon een woordvoerder niet zeggen. "We hopen van niet", aldus de zegsman
Zo denk ik er ook over qua aanval.quote:Op woensdag 26 april 2006 16:07 schreef twi het volgende:
Vanavond gewoon aantreden met Charisteas - Huntelaar - Rosenberg. Mitea en Babel zijn leuke invallers in de 2e helft, wanneer Groningen het in de benen begint te voelen, die 6 wedstrijden vlak achter elkaar.
Leuk stukje, maar wanneer de tactische omzettingen die de trainer tijdens de wedstrijd doorvoert onbegrijpelijk zijn, strookt dat niet echt met de realiteit natuurlijk.quote:Op woensdag 26 april 2006 16:23 schreef dVTB het volgende:
De problemen die Ajax dit seizoen kende, werden niet veroorzaakt door Danny Blind. Dat is slechts een trainer die machteloos stond tegenover wanbeleid van de club, in combinatie met veel blessureleed. Blind heeft zich verder als coach redelijk professioneel opgesteld. Ajax is bovendien nog in de race voor Champions League en KNVB-beker. Dus zelfs de resultaten geven op dit moment geen aanleiding om Blind te ontslaan. Mocht dat *toch* gebeuren, dan hoop ik op een ervaren trainer, met een bewezen staat van dienst.
quote:Op woensdag 26 april 2006 16:23 schreef dVTB het volgende:
De problemen die Ajax dit seizoen kende, werden niet veroorzaakt door Danny Blind. Dat is slechts een trainer die machteloos stond tegenover wanbeleid van de club, in combinatie met veel blessureleed. Blind heeft zich verder als coach redelijk professioneel opgesteld. Ajax is bovendien nog in de race voor Champions League en KNVB-beker. Dus zelfs de resultaten geven op dit moment geen aanleiding om Blind te ontslaan. Mocht dat *toch* gebeuren, dan hoop ik op een ervaren trainer, met een bewezen staat van dienst.
quote:Naast het Barcelona-duo Rijkaard/Ten Cate, zou er nog een gegadigde zijn om de trainersfunctie van Blind over te nemen, Louis van Gaal. Ajax schijnt zelfs al pogingen te hebben ondernomen om Van Gaal naar de ArenA te lokken. De technisch directeur van Ajax, Martin van Geel, ontkent tot dusver in alle toonaarden.
"Er zijn bronnen binnen zowel Ajax dat AZ dat de Amsterdammers zich voor Van Gaal hebben gemeld", aldus een reporter. Dirk Scheringa, voorzitter van AZ, verwacht niet na Van Geel nog een beleidsbepaler naar Ajax vertrekt: "Hij heeft een contract van twee jaar en heeft nog nooit zelf een contract ontbonden." Het lijkt volgens Scheringa dan ook erg onwaarschijnlijk dat Van Gaal, die Ajax consequent MIJN club blijft noemen, vertrekt.
Dan maakt Scheringa zichzelf echt van kantquote:
Pech gehadquote:Op woensdag 26 april 2006 17:03 schreef marsu het volgende:
Danny moet blijven. Hij heeft dit seizoen gewoon pech gehad. Volgend jaar winnen we de Champions League.
Danny![]()
![]()
Hij heeft juist nog heel veel geluk gehad.quote:Op woensdag 26 april 2006 17:03 schreef marsu het volgende:
Danny moet blijven. Hij heeft dit seizoen gewoon pech gehad. Volgend jaar winnen we de Champions League.
Danny![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |