Nee, er is wel een spoilertopic voor de mensen die het downloaden. America's next topmodel - spoilers serie 5 en 6!quote:Op woensdag 24 mei 2006 11:40 schreef karoltje het volgende:
ANTM Cycle 5 begint 5 juni weer he!! Is daar al een topic over?
Ik zal wel even een topic erover maken met info+foto's en shizzle.quote:Op donderdag 25 mei 2006 19:13 schreef karoltje het volgende:
Zou iemand die Cycle 5 al heeft gezien een topic willen maken?. Ik durf geen plaatjes te zoeken voor een mooie OP!
bronquote:Het gonste al een tijdje maar nu is het zeker: Yfke Sturm (24) gaat de Nederlandse versie presenteren van het in Amerika zeer populaire programma ‘America’s next topmodel’.
Het Nederlandse topmodel won op 15-jarige leeftijd de ‘Elite Model Look’ en woont inmiddels alweer jaren in New York. Hoe de schoonheid uit Almere, die ooit sportmasseur wilde worden, het er als presentatrice vanaf brengt is in het najaar te zien op RTL 5.
Goede vraag.quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:00 schreef Justonlye het volgende:
Waarom komt er geen mannelijke versie?![]()
Mr. Romance: Mannenmodellenwedstrijd _O-quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:00 schreef Justonlye het volgende:
Waarom komt er geen mannelijke versie?![]()
Lees de topics eens door. Je hebt zeker wat gemist, want het was hilarisch.quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:37 schreef Justonlye het volgende:
Ooooh, dat is dan helemaal aan me voorbij gegaan:(
De Britse versie is zelfs een slap aftreksel ervan. De Nederlandse zal dan helemaal om te huilen zijn, lijkt me.quote:Op donderdag 15 juni 2006 11:56 schreef Ticootje het volgende:
ik denk dat het gewoon een heel slap aftreksel wordt.... De Amerikaanse serie vind ik wel ok, maar dat wordt ook met het seizoen minder...
Alleen niet echt vergelijkbaar met AMTM wat mij betreft aangezien ze geen fashion model zochten, maar een Bouquetreeks cover model. Die hebben toch iets andere looks en karakteristieken.quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:45 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Lees de topics eens door. Je hebt zeker wat gemist, want het was hilarisch.
[..]
Ben je niet in de war met ANTM?quote:Op donderdag 15 juni 2006 13:13 schreef Isabeau het volgende:
Verdorie, eerste uitzending al gemistMeestal is op zaterdag de herhaling
quote:Op donderdag 15 juni 2006 08:50 schreef schatje het volgende:
De kogel is door de kerk, Yfke Sturm gaat het presenteren.
[..]
bron
bronquote:Momenteel is Yfke het gezicht van Jennifer Lopez’s nieuwe kledinglijn JLo. “In New York heb ik de reeksen van ‘America’s Next Top Model’ op de voet gevolgd en gezien wat voor spanningen er ontstonden tussen de modellen en de juryleden“, aldus Yfke Sturm. “Tijdens modeshows heb ik Tyra Banks backstage meerdere malen meegemaakt als een geweldig en professioneel model. Toen RTL mij vroeg om in de Nederlandse serie haar rol voor mijn rekening te nemen, vond ik dat uiteraard een grote eer. Presenteren op TV is nieuw voor mij, maar in het modellenvak loop ik alweer zeven jaar mee. Om mijn expertise en ervaring uit deze interessante, maar zware jaren op anderen te mogen overbrengen, is natuurlijk geweldig.”
Erland Galjaard, programmadirecteur van RTL 5: “Met Yfke Sturm halen we voor RTL 5 een nieuwe, jonge presentatrice binnen, die haar sporen ruimschoots heeft verdiend in de modellenwereld. Yfke zal ‘Holland’s Next’ samen met de bijzondere juryleden tot een opvallend en succesvol programma maken.” Holland’s Next Top Model wordt vanaf maandag 4 september wekelijks op RTL 5 uitgezonden.
Ja precies, die in Engeland is echt niet leuk..quote:Op donderdag 15 juni 2006 15:11 schreef BoNi het volgende:
Laat het nou niet zo'n half slap aftreksel van het origineel worden, maar gewoon een soortgelijke strijd als in Amerika.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |