quote:Op maandag 24 april 2006 22:44 schreef MouseOver het volgende:
Niets mis met krullende staartjes en haren met cocosvet
Dat zijn vooroordelen, je kan niet aan iemand zien hoe hij zijn geld verdiendt.quote:Op maandag 24 april 2006 22:44 schreef 1ofthefew het volgende:
[..]
ja maar wel massaal werkloos zijn of een lage opleiding. dubieus hoe ze aan het geld komen.
mmm, eigenlijk let ik ook niet zo op wat iets kost. als ik iets mooi vind dan koop ik het wel, mits het niet over the top is. marokkanen zie je vaak lopen in replay en armani rotzooi, de vraag is of ze dit van een familiebezoekje in thuisland hebben meegenomen of gekocht van hun geld verdiend met loverboy praktijken.
Milimeter bij mij, ik verlang weer naar lang haar.quote:en mijn kapsel, tja het is kort en warrig geknipt. dus ff shaper erdoorheen jassen en ik ben klaar.![]()
nee maar aan de recentelijk gepubliceerde onderzoeken kun je wel nagaan wat het merendeel hun buitensporige uitgaven mee bekostigdquote:Op maandag 24 april 2006 22:46 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Dat zijn vooroordelen, je kan niet aan iemand zien hoe hij zijn geld verdiendt.
[..]
Milimeter bij mij, ik verlang weer naar lang haar.
Je kan het ook nog straighten.quote:Op maandag 24 april 2006 23:21 schreef MouseOver het volgende:
Maargoed. Eigenlijk is het allemaal vrij simpel. Met dat onmogelijk dikke kroeshaar kun je helaas niet veel meer dan een dergelijke staart of het kapsel dat de heren tot enkele jaren geleden hadden (korte krulletjes). Eventueel kunnen dreadlocks/rastastaartjes nog, maar dan heb je het wel gehad.
Spreek ik uit eigen ervaring
Wave gel activator moet je dan gebruiken, bij elke toko te koop.quote:Op maandag 24 april 2006 23:23 schreef MouseOver het volgende:
[..]
"Anti-permanenten" zeg maar? Dan blijft het toch nog steeds pluizen?
Moet je dat er nog wel zelf insmeren? Klinkt wel heel futuristisch enzo.quote:Op maandag 24 april 2006 23:29 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Wave gel activator moet je dan gebruiken, bij elke toko te koop.![]()
quote:Op maandag 24 april 2006 23:30 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Moet je dat er nog wel zelf insmeren? Klinkt wel heel futuristisch enzo.
Leuk voorbeeld, alleen is dat een negerkapsel.quote:Op dinsdag 25 april 2006 01:54 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[afbeelding]
Hij ziet er wel dope uit.
Ja, hij fixt z'n haar tenminste goed, kunnen die andere zandratten wel wat van lerenquote:Op dinsdag 25 april 2006 01:57 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Leuk voorbeeld, alleen is dat een negerkapsel.![]()
quote:Op dinsdag 25 april 2006 01:58 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Ja, hij fixt z'n haar tenminste goed, kunnen die andere zandratten wel wat van leren.
En nog een shirt van een communistische terrorist ook!quote:Op dinsdag 25 april 2006 01:54 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[afbeelding]
Hij ziet er wel dope uit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |