Ik ook, hoewel ik weer kunst en vliegwerk uit heb moeten halen om vrij te krijgen..quote:Op maandag 24 april 2006 18:44 schreef space-kees het volgende:
Wie is er allemaal present woensdag?
welk vak zit je?quote:Op maandag 24 april 2006 19:03 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik ook, hoewel ik weer kunst en vliegwerk uit heb moeten halen om vrij te krijgen..
Ik nietquote:Op maandag 24 april 2006 18:44 schreef space-kees het volgende:
Wie is er allemaal present woensdag?
Hmzzzz...quote:Henk ten Cate niet naar Ajax of PSV, maar mogelijk naar Engeland
LONDEN, 24 april 2006 18:55 - Het ziet er naar uit dat waar twee honden, Ajax en PSV, vechten om een been, een derde er mee heengaat. Volgens berichten in de Engelse media (The People) is Henk ten Cate benaderd door een club uit de Premier League. Zowel de assistent van Frank Rijkaard als de desbetreffende club zijn overeengekomen dat er absoluut niets naar buiten mag komen, alvorens het seizoen is beëindigd en de Champions League-finale is gespeeld. Volgens de berichten zou Ten Cate liever naar Engeland gaan, dan terug te keren naar een club in eigen land. De betrokken club zou een 'big' club zijn, aldus de publicatie
Och er wordt zoveel geroddeld, een kwestie van even afwachten en niet te snel conclusies trekken.quote:
De fans daar willen de huidige interim trainer Roeder. Lijkt me sterk dat Ten Cate daar nu naar toe gaat. Ene Shearer is ook gestopt met voetballen hequote:Op maandag 24 april 2006 19:42 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ik weet denk ik wel over welke club dit gaat: Newcastle.
Wat de fans willen is bij die club helemaal niet relevant. Shepherd (heet ie zo?) is de Grote Baas daar.quote:Op maandag 24 april 2006 19:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
De fans daar willen de huidige interim trainer Roeder. Lijkt me sterk dat Ten Cate daar nu naar toe gaat. Ene Shearer is ook gestopt met voetballen he
Of Blind.quote:Op maandag 24 april 2006 20:07 schreef methodmich het volgende:
Leuk dat ze Nourdin nu toch willen houden. Van Geel begint het nog eens te zien.
Boa-tsjie.quote:Op maandag 24 april 2006 15:18 schreef Houniet het volgende:
Boakye
Hoe spreek je dat uit? Bij Talpa zeggen ze Boahtsie klinkt leuk tijdens het niezen, geloof me probeer eens
En op andere zenders zeggen de Boakeije.. Maar hoe heet hij nou echt?
Georgina Kwakje?quote:Op maandag 24 april 2006 20:10 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Boa-tsjie.
Zat vroeger bij een meid in de klas die Kwakye heette en dat sprak je ook op zo'n manier uit. Geloof dat ze zelfs een tijdje in GTST heeft geacteerd.
quote:Op maandag 24 april 2006 20:17 schreef keijz het volgende:
Huntelaar bij Talpa
dat moment van "Ik kijk m'n goals wel eens bij studio sport terug"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |