Dat laatste dus.quote:Op woensdag 26 april 2006 17:43 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Wat staat er in dat boek? Achtergronden? Het script?
of is trainspotting een verfilmd boek![]()
Sorry dat ik even offtopic ga, maar ik had laatst een boek van Welsh wat volgens mij Iers was en waar ik wat moeite mee had om te lezen, is dit bij trainspotting niet het geval?quote:
Dan ga ik vrolijk mee offtopic: nee. Tenminste, ik had zelf geen moeite, en ik las de engelse versie. Maar ik heb eerst de film gezien, en daarna het boek gelezen, en dat helpt enorm. Je kent de grote lijnen van het verhaal al, dus dan is het minder moeilijk om door te komenquote:Op woensdag 26 april 2006 22:21 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Sorry dat ik even offtopic ga, maar ik had laatst een boek van Welsh wat volgens mij Iers was en waar ik wat moeite mee had om te lezen, is dit bij trainspotting niet het geval?
[afbeelding]
Offtopic:quote:Op woensdag 26 april 2006 22:54 schreef koen_pijl het volgende:
Offtopic:
Ik heb het boek van Trainspotting ook gelezen, maar ik vond het echt nergens over gaan.
film is na het boek gemaakt..dus niks scripts of wat dan ookquote:Op woensdag 26 april 2006 17:43 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Wat staat er in dat boek? Achtergronden? Het script?
of is trainspotting een verfilmd boek![]()
Wordt een film dan ook niet na een script gemaakt?quote:Op donderdag 27 april 2006 00:48 schreef snopprinses het volgende:
[..]
film is na het boek gemaakt..dus niks scripts of wat dan ook
Ja maar ze bedoeld dat het boek gewoon in roman-vorm is, en niet dus letterlijk een script is van de film. (wat eerder werd gevraagd)quote:Op donderdag 27 april 2006 06:48 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Wordt een film dan ook niet na een script gemaakt?
quote:Op donderdag 27 april 2006 06:48 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Wordt een film dan ook niet na een script gemaakt?
Hmmm, hoeveel heb je daarvoor betaald?quote:Op zondag 23 april 2006 17:13 schreef tsuihark het volgende:
[afbeelding]
en ik denk erover om een shoarma schotel te kopen.
quote:Op zondag 23 april 2006 16:14 schreef Dementor het volgende:
Ik kocht beiden op dezelfde bon dus dan mag 2 hopelijk wel?
Linksys router hoe kom je erbij dit is het nieuwe senseo model met wifi.
Ik had de 32" versie van dit model (32M51B) gekocht, 'even' beneden gezet, omdat mn pa ook wel wilde zien of het wat was... mocht blijven staan dusquote:
Hoe duur is die 26" dan?quote:Op donderdag 27 april 2006 20:21 schreef Dennis121 het volgende:
[..]
Ik had de 32" versie van dit model (32M51B) gekocht, 'even' beneden gezet, omdat mn pa ook wel wilde zien of het wat was... mocht blijven staan dus.
Mn vader dat geld naar mij overgemaakt, kwam er weer niks van weer een te halen natuurlijk.
Dus gisteren deze maar gekocht:
[afbeelding]
Een 26" versie dit keer, kostte wat minder
Ik heb de 26R51 (dus niet M51) zelfde qua specs, M51 heeft iets beter geluid en ander design, zelf vond ik de M51 in 26" minder dan de R51, vandaar mn keuze...quote:
ze willen toch weten wat ik gekocht hebquote:Op donderdag 27 april 2006 19:26 schreef Borkydude het volgende:
[..]
Een kassoufle maar dat boeit de mensen hier ook geen ene kanker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |