Misschien komt het doordat hij dit seizoen geblesseerd is? Hij is bijna hersteld, en zal hoogstwaarschijnlijk zijn rentree in de finale tegen AZ of Groningen maken. Een speler als Sneijder kun je altijd gebruiken, hij heeft een pass in huis die verdedigingen open legt. Iets wat we enorm veel tegen zullen gaan komen op het WK. Cocu kan dat ook, maar het lijkt mij verstandig om niet alleen op Philip te rekenen.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:41 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Jezus.. als je wilt dat ie geselecteerd wordt om een wedstrijd van een half jaar geleden dan kan je iedereen wel willen oproepen. Sneijder is nu al zo'n 3 seizoenen bij Ajax en heeft nog steeds geen enkel seizoen als onbetwiste basisspeler gespeelt.
Ik zeg niet dat ik Boateng in de basis wil zien.. maar wel een echte kerel.
Dit seizoen is hij anders wel een basisspeler geweest. vBommel en passes? Ja, ik kan me goed die beslissende...owh nee, dat was Ronaldhino. Maar dan...owh, nee dat was Deco......quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:58 schreef the_legend_killer het volgende:
Van Bommel , Van der Vaart , Van Persie kunnen dat ook.
dan heb je nog Davids en Maduro dat ook betere optie's zijn.
Hij is echt overbodig.
En ook als hij geen blessure heeft staat hij niet telkens in de basis.
Ga jij anders ff lekker statistieken zoeken over de periode van PSV. Ook dit jaar laat ie vaak genoeg zien dat ie een levensgevaarlijk pass in huis heeft. Weet niet of je veel wedstrijden kijkt van Barca maar zo te horen niet. Of is het dat ie niet bij Ajax is opgeleid?quote:Op zaterdag 22 april 2006 17:01 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Dit seizoen is hij anders wel een basisspeler geweest. vBommel en passes? Ja, ik kan me goed die beslissende...owh nee, dat was Ronaldhino. Maar dan...owh, nee dat was Deco......
Voor passes moet je niet bij vBommel zijn, zeker niet degenen die een bal precies achter de verdediging en op de schoen van de spits legt. Maduro heb ik dat ook nog niet echt zien doen, net als Davids. vPersie en vdVaart kunnen het wel, maar niet in de mate van Sneijder.
Het lijkt me logisch dat Van der Vaart en Sneijder niet samen op het middenveld moeten spelen, maar Sneijder moet wel mee voor de bank.quote:Op zaterdag 22 april 2006 17:02 schreef jojomen4 het volgende:
Als we een middenveld hebben met Sneijder, VDV en Maduro dan worden we helemaal overlopen. Hou op zeg.. Het lijkt wel alsof alles wat van Ajax komt in de basis moet omdat het creative wonderen zijn.De enige die ik graag in de basis zie is VDV maar waarschijnlijk speelt Maduro ook omdat Marco hem zo top vind.
quote:Op zaterdag 22 april 2006 17:03 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Ga jij anders ff lekker statistieken zoeken over de periode van PSV. Ook dit jaar laat ie vaak genoeg zien dat ie een levensgevaarlijk pass in huis heeft. Weet niet of je veel wedstrijden kijkt van Barca maar zo te horen niet. Of is het dat ie niet bij Ajax is opgeleid?
pak ze er maar bij. Ik wacht wel. pak je ook gelijk de statistieken erbij over balverlies, en niet aangekomen passes? Ben ik ook wel benieuwd naar.quote:Op zaterdag 22 april 2006 18:54 schreef jojomen4 het volgende:
Als jij wilt beweren dat we Sneijder nodig hebben voor assists omdat Van Bommel daar niet goed genoeg in zou zijn (zoals je eerder schrijft) zou ik je adviseren de statistieken er bij te pakken. Volgens mij heeft van Bommel afgelopen 4 jaar meer assists gegeven dan Sneijder, of afgelopen 3 jaar.
En de keren dat ie onder het gras is gelopen door een fysiek sterkere tegenstander. K vind het probleem met dat soort jongens dat zo gauw er een beetje gebikkeld moet worden, waar je natuurlijk van op aan kunt op een WK, dan ben je ze helemaal kwijt. Een van die jongens d'rin ok, maar als je allemaal van die spelers meeneemt die net uit de pubertijd komen, kun je et wel vergeten. Doe mij maar echte kerels!quote:Op zaterdag 22 april 2006 18:58 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
pak ze er maar bij. Ik wacht wel. pak je ook gelijk de statistieken erbij over balverlies, en niet aangekomen passes? Ben ik ook wel benieuwd naar.
Van Bommel heeft een goede pass en geeft assist en zijn scoringsvermogen is ook hoger.quote:Op zaterdag 22 april 2006 17:01 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Dit seizoen is hij anders wel een basisspeler geweest. vBommel en passes? Ja, ik kan me goed die beslissende...owh nee, dat was Ronaldhino. Maar dan...owh, nee dat was Deco......
Voor passes moet je niet bij vBommel zijn, zeker niet degenen die een bal precies achter de verdediging en op de schoen van de spits legt. Maduro heb ik dat ook nog niet echt zien doen, net als Davids. vPersie en vdVaart kunnen het wel, maar niet in de mate van Sneijder.
Mwoah, met Meerdink in de voorselectie...En Lodewijks...quote:Op zondag 23 april 2006 06:55 schreef SocialDisorder het volgende:
we kunnen hier tot 9 juli mee doorgaan, maar we komen er niet uit. Gelukkig hoeven wij de beslissing niet te nemen, dat is aan vBasten. En ik heb alle vertrouwen in hem.
Boeie, van der Sar keep't toch!quote:Op zondag 23 april 2006 12:22 schreef Gizmo112 het volgende:
[..]
Mwoah, met Meerdink in de voorselectie...En Lodewijks...![]()
quote:Van Basten: 'Huntelaar maakt 12 goals op WK'
25/4/2006 9 :35
Klaas-Jan Huntelaar gaat mee naar de eindronde van het WK. Bondscoach Marco van Basten bekende maandag dat de spits van Ajax deel uitmaakt van de Oranje-selectie.
Van Basten deed deze uitspraak tijdens een persconferentie die speciaal was georganiseerd voor kinderen. Een van de jongeren bleek erg bijdehand en kreeg van de bondscoach een antwoord, dat geen enkele professionele journalist tot nu toe van Van Basten had gekregen.
'Hoeveel doelpunten gaat Klaas-Jan Huntelaar dit WK maken?', zette de aspirant-verslaggever de bondscoach op het verkeerde been. 'Ik denk twaalf', hapte Van Basten toe, die direct de volgende vraag moest incasseren. 'Gaat-ie dus mee naar het WK?' Lachend gaf de bondscoach zich gewonnen: 'Ik denk het wel, hè.'
Huntelaar heeft nog geen interland gespeeld, maar is dit seizoen dé sensatie in de Eredivisie. Namens SC Heerenveen en Ajax kwam hij in totaal tot 33 competitiegoals. En in de play-offs heeft hij er ook alweer twee in liggen. Toch was het nog niet zeker of er voor hem een plaats in de WK-selectie was, omdat Van Basten niet al te veel spitsen mee zou willen nemen.
quote:Op woensdag 26 april 2006 09:04 schreef EnGCatjuh het volgende:
Volgens mij heeft niemand dit nog gemeld:
[..]
Haha. Sneijder is alles behalve 'verschrikkelijk goed' de laatste twee jaar. Na zijn snelle opmars het 1e jaar, heeft ie nu al 2 jaar achter elkaar zeer teleurstellende inbreng. Werd als een raket omhoog geschreven door zijn enige goeie interland tegen Schotland (vriendschappelijk tegen Zweden tel ik even niet mee), maar heeft het sindsdien behoorlijk laten liggen. Lijkt er op dat ie al 2 jaar stilstaat. Vorig jaar nog regelmatig probleemkind onder Koeman, toen het stuivertje wisselen was tussen hem en VdV, beide bakten er niks van. Dit jaar is het onder Blind niet heel veel beter gesteld voor iemand die zo omhoog geschreven werd. Sneijder 'verdedigend verschrikkelijk goed' vinden is sowieso al hilarisch, dat is juist zijn zwakste punt.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:32 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Overschat? Een speler die in z'n debuut eigenhandig Schotland op de pijnbank legt is overschat? Een speler die zowel defensief als aanvallend z'n werk VERSCHRIKKELIJK goed doet, noem jij overschat? Een speler met een splijtende pass, wat we enorm nodig gaan hebben tegen teams waarbij de verdediging als een huis staat (Argentinië), wil jij thuis laten?
Hey man, ik ben het helemaal eens met jou! Echt schande dat Davids niet meegaat naar het WK.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 11:21 schreef nikk het volgende:
Ik heb altijd achter het Nederlands elftal gestaan, maar ik hoop echt van harte dat ze dit keer de eerste ronde keihard eruit vliegen.
Kut-selectie.
Ik kan me daar wel in vinden. Van Basten, de KNVB en Cruijff verdienen hard op de muil te gaan. Het enige wat Van Basten van Blind onderscheidt, is dat Van Basten veel meer middelen tot zijn beschikking heeft. Als gevolg weinig tegenstand gehad tot dusver. En dan moet je met een team, waar vrij veel teleurgestelde (ex-) ajacieden bij zijn, een toernooi voetballen. Alsof die spelers allemaal hun seizoen denken gaan goed te maken. Als Stam nou nog had meegewild.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 11:21 schreef nikk het volgende:
Ik heb altijd achter het Nederlands elftal gestaan, maar ik hoop echt van harte dat ze dit keer de eerste ronde keihard eruit vliegen.
Kut-selectie.
Jongus, dit is alleen nog een trainingsstage. D'r gaan d'r maar 17 mee, die geen clubverplichtingen meer hebben. Geen paniek.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 11:47 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Geen Davids, geen Bouma, geen van Bommel
Wel Boateng, wel Opdam, wel Maduro
Ja dat zijn goeie keuzes Marco!
Gelukkig is het eindoel het EK en mag hij dit WK op de bek gaan....
Op de stage gaan de niet mee idd.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:20 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Oh dus jij beweert dat Davids, Bouma en van Bommel wel mee gaan en Boateng, Opdam en Maduro niet?
Dus opnieuw: voor de stage zijn Davids, Vlaar, Emmanuelson, Bouma, Lodewijks en Meerdink geschrapt (van de spelers die geen clubverplichtingen meer hadden). Bommel heeft dit nog wel.quote:Heitinga mag mee op stage
Door Michel (Baraja) op donderdag 4 mei 2006 19:10
Bron: KNVB.nl
John Heitinga is opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor het trainingskamp komende week in Noordwijk. Verrassend, want de verdediger maakt géén deel uit van de 33-koppige voorselectie.
Bondscoach Marco van Basten heeft zeventien spelers opgeroepen voor de vierdaagse stage in Noordwijk, die plaatsvindt van dinsdag tot en met vrijdag. Het gaat om de spelers die geen clubverplichtingen meer hebben. Liefst zeventien namen ontbreken op die manier, om uiteenlopende redenen. Zo wacht Mark van Bommel en Giovanni van Bronckhorst nog een Champions League finale, terwijl Ruud van Nistelrooij en Edwin van der Sar moeten opdraven voor een testimonial ter ere van Roy Keane.
Nigel de Jong, Rafael van der Vaart en Hedwiges Maduro kampen bovendien met blessures en zullen dan ook geen acte de présence geven. Op donderdag 11 mei oefent Nederland tegen Jong Oranje op het terrein van het Katwijkse Quick Boys.
De selectie voor de trainingsstage:
Doel: Maarten Stekelenburg (Ajax) en Henk Timmer (AZ).
Verdediging: Tim de Cler (AZ), John Heitinga (Ajax), Kew Jaliens (AZ), Joris Mathijsen (AZ), André Ooijer (PSV) en Barry Opdam (AZ).
Middenveld: Phillip Cocu (PSV), Denny Landzaat (AZ) en Wesley Sneijder (Ajax).
Aanval: Ryan Babel (Ajax), Romeo Castelen (Feyenoord), Klaas-Jan Huntelaar (Ajax), Dirk Kuyt (Feyenoord), Arjen Robben (Chelsea) en Jan Vennegoor of Hesselink (PSV).
Heitinga mag mee op stage
Couldn't agree with you morequote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:26 schreef LuukBes het volgende:
Van Bommel wel pannekoek. En die laatste 3 denk ik ook, al valt Boateng hopelijk af. Bouma heeft niks te zoeken in Oranje, wat is die door de mand gevallen zeg. En driftkikker Davids is een chaggerijnige bankzitter, die je moet je er niet bij hebben als je geen plek in de basis hebt.
Verder een heel goeie zaak dat Urby afvalt, nog zo eentje die zwaar door de mand viel tegen Buijs, Castelen en Kalou toen het er echt om ging in die playoffs.
Ik ben ook niet kapot van Heitinga, maar ik heb liever een Heitinga in vorm dan een Vlaar die het niet redt. Overigens ben ik een beetje fan van Vlaar, heb goede hoop voor de toekomst, maar nu is het gewoon niet goed genoeg.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:34 schreef VoreG het volgende:
[..]
Speelt goed de laatste paar weken en je zal toch verdedigers nodig hebben
Te gek! Hij heeft 3 ballen goed geraakt! Dat is inderdaad een WK-selectie waard!quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:34 schreef VoreG het volgende:
[..]
Speelt goed de laatste paar weken en je zal toch verdedigers nodig hebben
Kalou? Deed die mee dan in deplay-offs? Niet gezien....quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:26 schreef LuukBes het volgende:
Van Bommel wel pannekoek. En die laatste 3 denk ik ook, al valt Boateng hopelijk af. Bouma heeft niks te zoeken in Oranje, wat is die door de mand gevallen zeg. En driftkikker Davids is een chaggerijnige bankzitter, die je moet je er niet bij hebben als je geen plek in de basis hebt.
Verder een heel goeie zaak dat Urby afvalt, nog zo eentje die zwaar door de mand viel tegen Buijs, Castelen en Kalou toen het er echt om ging in die playoffs.
Nee. Hij kloot maar wat aan eigenlijk.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:44 schreef Entonie het volgende:
Marco, ik hoop dat je weet wat je doet
jawh, hij heeft een oefenpot tegne de Italianen verloren. Dankzij Vlaar, die er nu overigens niet meer bij is.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:46 schreef nikk het volgende:
[..]
Nee. Hij kloot maar wat aan eigenlijk.
Hij heeft alleen de mazzel dat niemand er wat van merkt. Alhoewel de nederlaag tegen de Italianen een teken aan de wand is.
En nummer 1 worden in de kwalificatie in geen slechte poule?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:46 schreef nikk het volgende:
[..]
Nee. Hij kloot maar wat aan eigenlijk.
Hij heeft alleen de mazzel dat niemand er wat van merkt. Alhoewel de nederlaag tegen de Italianen een teken aan de wand is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |