Ik troost me altijd bij de gedachte dat hij op dezelfde middelbare school zat als ik, een paar klassen hoger. Toen al een uitzonderlijk iemand, trouwens, die tijdens het traditionele Kersttoneel zó briljant speelde (hoofdrol natuurlijk, keer op keer) dat ik glad vergeten ben hoe de rest was; het enige dat ik als klein gymnasiastje dacht, was: ik wou dat ik kon wat jij kan. (quote:Op dinsdag 30 mei 2006 09:23 schreef RaisinGirl het volgende:
Ik zag hem laatst in dat boekenprogramma op zondagmiddag: hij is erg boeiend om naar te luisteren (en uiteraard leuk om naar te kijken). Altijd goed gekleed ook. En hij las erg mooi voor uit eigen werk.
Hier staat hij samen met die andere geweldige schrijver, Tom Lanoye.
[afbeelding]
Ik ben jaloers, waarom mis ik dat soort dingen nu toch altijd weer?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 09:23 schreef RaisinGirl het volgende:
Ik zag hem laatst in dat boekenprogramma op zondagmiddag: hij is erg boeiend om naar te luisteren (en uiteraard leuk om naar te kijken). Altijd goed gekleed ook. En hij las erg mooi voor uit eigen werk.
Hier staat hij samen met die andere geweldige schrijver, Tom Lanoye.
[afbeelding]
Zo bijzonder was die aflevering van Boeken&cetera niet. Nasr is geen groot denker, maar hij spreekt wel aardig en lelijk is hij inderdaad niet. Ik heb nog niet de behoefte gevoeld iets van hem te gaan lezen.quote:Op woensdag 31 mei 2006 10:50 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Ik ben jaloers, waarom mis ik dat soort dingen nu toch altijd weer?
Het is zeker een lekker ding.
Ik begin zijn boek steeds meer te waarderen. Ik heb zelfs een cd van Shostacowich gekocht.
Dat komt nog wel eensquote:Op woensdag 31 mei 2006 11:04 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Zo bijzonder was die aflevering van Boeken&cetera niet. Nasr is geen groot denker, maar hij spreekt wel aardig en lelijk is hij inderdaad niet. Ik heb nog niet de behoefte gevoeld iets van hem te gaan lezen.
Dat kan, er hoeft maar één inspirerende uitspraak voor nodig te zijn. Maar van Nasr ben ik (nog) niet overtuigd.quote:
Maar wel een groot dichter. Dat is toch eigenlijk belangrijker.quote:Op woensdag 31 mei 2006 11:04 schreef Claudia_x het volgende:
Nasr is geen groot denker
quote:Op woensdag 31 mei 2006 13:06 schreef Ringo het volgende:
Maar wel een groot dichter. Dat is toch eigenlijk belangrijker.
Ik ben wel overtuigd. Misschien is het de generatiekloof.quote:Op woensdag 31 mei 2006 11:47 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat kan, er hoeft maar één inspirerende uitspraak voor nodig te zijn. Maar van Nasr ben ik (nog) niet overtuigd.
Generatiekloof?quote:Op woensdag 31 mei 2006 16:44 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Ik ben wel overtuigd. Misschien is het de generatiekloof.
In mijn ogen is het een goede denker en een groot dichter.
Hij brengt me snel in vervoering en raakt soms plekken die normaal gesproken erg beschermd zijn.
Tevens heeft hij ervoor gezorgd dat ik ook graag dicht.
Het was poëtisch bedoeldquote:Op donderdag 1 juni 2006 08:42 schreef RaisinGirl het volgende:
Wij schelen nog wel meer jaren, ben ik dan een soort oma voor je?
Dit is niet goed voor mijn ochtendhumeur.
Ik vond het prachtig.quote:Op donderdag 8 juni 2006 08:48 schreef Frollo het volgende:
Jonathan Safran Foer - Extreem luid en ongelooflijk dichtbij
Ik vond het een vreselijk boek.quote:Op donderdag 8 juni 2006 08:48 schreef Frollo het volgende:
Jonathan Safran Foer - Extreem luid en ongelooflijk dichtbij
quote:
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
![]()
Heb jij dat toentertijd niet op mijn aanraden gelezen?
Mooi om te zien wel hoezeer smaken kunnen verschillen.
Nog een slachtofferquote:Op dinsdag 13 juni 2006 20:34 schreef Ben_Trotter het volgende:
Extremely Loud & Incredibly Close - Jonathan Safran Foer
Idd de Engelse versie.
Zal mij benieuwen, gezien de verschillen in meningen hier over dit boek.
Tot nu wel leuk, niet meer dan dat.
Ik vond het echter wel weer een zeer goed boek. Een stuk beter dan zijn eerste boek, alles is verlicht.quote:
Ik vond het een erg plezierig boek om te lezen!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 22:49 schreef MadGuy het volgende:
Ik lees uiteindelijk toch De Schaduw van de Wind (Zafón dus). De sfeer trekt me heel erg aan.
Ik moet zeggen dat ik die niet eens durf te lezen, het eerste boek!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 23:06 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik vond het echter wel weer een zeer goed boek. Een stuk beter dan zijn eerste boek, alles is verlicht.
Dat was ook mijn indruk, maar vannacht las ik nog even een hoofdstukje en daar moest ik ineens keihard van huilen!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 20:34 schreef Ben_Trotter het volgende:
Extremely Loud & Incredibly Close - Jonathan Safran Foer
[...] Tot nu wel leuk, niet meer dan dat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er zijn maar twee andere boeken waar ik ooit van heb moeten huilen*, maar dat was aan het eind en niet halverwege al. Dus ik ben benieuwd wat Foer nog meer gaat losmaken bij me.
* Te weten Het oneindige verhaal van Michael Ende en The namesake van Jhumpa Lahiri.
Dat is het enige boek wat ik halverwege opzij heb gelegd, kon er niks mee.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 23:14 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik die niet eens durf te lezen, het eerste boek!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |