quote:
Op donderdag 4 mei 2006 15:32 schreef ALTER-EGO het volgende:[..]
Dat waardeer ik juist zo aan AR, hij doet alles op zijn eigen wijze.
![]()
Begin je je al thuis te voelen in je huis AR?
Zal ik eerlijk bekennen dat ik niet eens precies weet wat er vreemd is aan m'n werkwijze
![]()
Ik ken het klusdraaiboek dan ook niet...
Maar het leek mij het logisch om eerst je huis je thuis te laten worden, en dan de rest af te klussen. En in mijn geval is dat dus wat fotootjes ophangen en de bloementjes buiten zetten, een klein slaapkamertje als tijdelijke leefruimte, en beneden een bank + tv.
In mijn oren klinkt dit logisch
![]()
En het werkt AE, ik begin me hier al aardig thuis te voelen!!!
![]()
Eigenlijk kan ik wel zeggen dat ik me hier al helemaal thuis voel
![]()
Ik kon in de bouwmarkt geen goed passend douchegordijn vinden, heb toen maar besloten om er dwars tegenin te gaan en een hele foute groene te kopen, met hand en voet afdrukken er op
![]()
Een simpel plankje voor in de douche hadden ze niet, alleen duur design spul. Dat vond ik een beetje té voor een douche die nog maar een jaartje mee hoeft (ik ben nog steeds van plan om het slaapkamertje waar ik nu 'woon' als badkamer te gaan ombouwen)
Ik ga nu even een rekje in de tuin maken voor de oude klimplant die nu nog los tegen de schuur aanslingert, dan wat eten en dan eens het foute douchegordijn ophangen.
![]()
foto volgen!!