inderdaad, heb ik ook gedaan , hij staat nu netjes voor m'n huis de deurbel te verlichtenquote:Op zaterdag 29 april 2006 00:31 schreef Retuobak het volgende:
Je kunt hem natuurlijk ook gewoon aanspreken en 'wait' zeggen
Warum?quote:Op zaterdag 29 april 2006 01:21 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
inderdaad, heb ik ook gedaan , hij staat nu netjes voor m'n huis de deurbel te verlichten![]()
ohw dwergen armor en wapens zijn best kjoet
eeuwige dank.. ook al die andere saves gevondenquote:Op zaterdag 29 april 2006 12:05 schreef Retuobak het volgende:
My Documents\My Games\Oblivion\Saves
Omdat hij irritant is in dungeons en ik hem niet wil laten vermoorden door een crimineeltjequote:
Je moet dat boekje van z'n vader aan hem gevenquote:Op zaterdag 29 april 2006 16:54 schreef Egamer het volgende:
Hmm, volgens mij heb ik een bugged quest.Die ene quest in Anvil waarbij je een haunted house hebt gekocht. Nu zit die gast in Imperial City, in een inn, alleen, ik kan hem niet overtuigen. Hij is ook totaal blij, namelijk 100.
...
In een aatal dorpen waaronder Anvil.quote:Op zondag 30 april 2006 12:24 schreef spacecrap het volgende:
waar zit de fightersguild ook alweer? ik heb wel de eerste quest gedaan, maar nu wil ik de tweede maar kan hem niet meer vinden... :-|
De opdrachtgevers zitten in... Chorrol, Anvil, en Cheydinhalquote:Op zondag 30 april 2006 11:32 schreef Heintje het volgende:
Ik heb de arena quest gehaald.
Ik had eerst die quest voor die gast gedaan dus hij deed mij niks. Toen had ik de moeilijkheid zo hoogmogelijk gezet zodat ik mijn hand to hand skill flink kon boosten.
Het enige vreemde vind ik dat ik dood hem te vermoorden een uitnodiging kreeg voor de DB. Niet dat ik het erg vind of zo.
Hehe, ik had precies t zelfde.quote:Op zondag 30 april 2006 11:32 schreef Heintje het volgende:
Ik heb de arena quest gehaald.
Ik had eerst die quest voor die gast gedaan dus hij deed mij niks. Toen had ik de moeilijkheid zo hoogmogelijk gezet zodat ik mijn hand to hand skill flink kon boosten.
Het enige vreemde vind ik dat ik dood hem te vermoorden een uitnodiging kreeg voor de DB. Niet dat ik het erg vind of zo.
Yup. Je vijanden zijn namelijk sterker, dus het duurt langer voor ze dood zijn, en ze slaan harder dus je armor skill gaat ook sneller.quote:Op zondag 30 april 2006 19:04 schreef Yankee_One het volgende:
Level je sneller wanneer de difficulty hoger staat?
Mijn paard viel mij ook aan, maar toen ik op zijn rug ging zitten was alles over.quote:Op donderdag 27 april 2006 22:53 schreef Ardenlyn het volgende:
Nee eerst niet ik ben keihard naar die unicorn gaan rennen zonder wapen zodat ik op z'n rug kon springen. Was gelukt en terwijl er 3 grote beesten achter mij aan zaten (ben de naam ff kwijt minautors of zoiets) heb ik een heel lang stuk op z'n rug gezeten en ik wou testen of ik hem ook bij een stal neer kon zetten.
Helaas moest ik iemand onderweg helpen om tegen een wolf te vechten en die unicorn hielp eerst mee met vechten. Maar daarna begon hij mij aan te vallenHeb vanalles geprobeerd met bv spreuken, wapen weg enz maar ik werd er gek van en heb hem toen maar gedood.
Dan ga ik ook maar eens wat moeilijker spelen. Vijanden zijn nu te snel dood en levelen mag wel wat sneller gaan.quote:Op zondag 30 april 2006 22:44 schreef Haijo het volgende:
[..]
Yup. Je vijanden zijn namelijk sterker, dus het duurt langer voor ze dood zijn, en ze slaan harder dus je armor skill gaat ook sneller.
Ik ben van de week na een speeltijd van 15 uur overnieuw begonnen. Liep tegen een bug aan in de main quest en ik had wat foute keuzes gemaakt. Heb de arena battles gedaan op een wat moeilijker niveau en kon zo een level of 4 omhoog.quote:Op maandag 1 mei 2006 13:12 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dan ga ik ook maar eens wat moeilijker spelen. Vijanden zijn nu te snel dood en levelen mag wel wat sneller gaan.
Oja, die Arena was er ook nogquote:Op maandag 1 mei 2006 13:16 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
Ik ben van de week na een speeltijd van 15 uur overnieuw begonnen. Liep tegen een bug aan in de main quest en ik had wat foute keuzes gemaakt. Heb de arena battles gedaan op een wat moeilijker niveau en kon zo een level of 4 omhoog.
Vampire dust > Vampieren killenquote:Op maandag 1 mei 2006 20:45 schreef TheGeneral het volgende:
Weet iemand waar ik Vampire Dust en Deadra harten vandaan kan halen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, ik leef helemaal mee in de game.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: even een extra spoiler-tag toegevoegd.
[ Bericht 9% gewijzigd door Joncho op 01-05-2006 21:50:53 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor dat ik daar ben ben ik weken verder, ik heb denk ik nog nit eens 5 % van alle dingen gevonden die er te vinden zijn.quote:Op maandag 1 mei 2006 21:53 schreef Joncho het volgende:
Weet iemand trouwens of je na de Main Quest Kvatch nog in volle glorie ziet, dus volledig opgebouwd?
Misschien dat het hier tussen staat: http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=274228quote:Op dinsdag 2 mei 2006 12:56 schreef denni11 het volgende:
kan iemand mij helpen met oblivion als ik hem opstart
en druk op play
dan krijg ik rapport verzenden wat moet ik doen.
Een goede charm spell vindenquote:Op dinsdag 2 mei 2006 16:55 schreef Yankee_One het volgende:
Ik ben bezig met de quest 'Imperial Corruption'. Hiervoor praat ik met Jensina van een winkel in het Market District. Zij moet mij voor 70 aardig vinden voordat ik informatie krijg. Alleen is het na die minigame en briben 69. Is er iets te doen om dit naar 70 te krijgen of wordt dit naar verloop van tijd gereset?
De pest is juist dat hij niet dood kan, ook al doen mensen nog zo hun best:quote:Op zaterdag 29 april 2006 19:17 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Omdat hij irritant is in dungeons en ik hem niet wil laten vermoorden door een crimineeltje
Je hebt de spell "soultrap" nodig, of het zwaard Umbra. Gebruik die op een vijand vlak voor hij sterft en zijn soul wordt in de gem gevangen. Er zijn verschillende gradaties van petty tot grand, dat verschilt per creature. "Menselijken" kunnen alleen met een black soul gem gevangen worden.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 18:38 schreef Ardenlyn het volgende:
Ik snap al heel veel van het spel (mag ook wel na bijna 100 uur spelen) maar 1 ding snap ik niet.
Hoe vul je je soulgems?
Ik heb bv gems waar None souls inzitten. Hoe werkt dat eigenlijk?
Ik ga ook ff kijken hoe ik bovenop die toren kom. Lijkt mij erg gaaf om daar die fan ff af te gooien. Kwijt wil ik die fan niet want af en toe je agressie erop af reageren is soms best fijn
Als je op de PC speelt, moet je deze mod eens proberen:quote:Op dinsdag 2 mei 2006 18:38 schreef Ardenlyn het volgende:
af en toe je agressie af reageren
De truc is een grand soul gem ook grand te vullen, dat levert 1600 recharge op. Als je bijvoorbeeld een rat in een grand soul gem stopt, zal hij maar petty of lesser geladen zijn (150 punten) en ben je de grand soul gem kwijt. o.a. Xivilai en Gloom Wraiths geven een grand lading.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 20:10 schreef Ardenlyn het volgende:
aha!! dus als ik bv een mens dood en ik heb bv die black soul gem dan word hij automatisch daarin gestopt. Elke soul gaat automatisch in een bepaalde gem dus!dankjewel!!
Die heb ik wel, alleen ik gebruik eigenlijk geen magie en zo, dus ik heb geen flauw idee wat ik er mee moet en hoe je dingen oplaad en zo. Ben meer een fighter met een huisje in chorol . best prijzig trouwensquote:Op dinsdag 2 mei 2006 20:47 schreef Pek het volgende:
Met Azura's star maakt het niet zoveel uit, omdat die herbruikbaar is.
Beetje late reactie....quote:
Vampierjagers gezeldschapquote:Op maandag 1 mei 2006 12:05 schreef Lord Dreamer het volgende:
Sow even de kaart met alle plaatsen en zaken met namen uitgeprint op A3 , dat loopt stukken makkelijker dan via de compaskaart.
ben al dik 50 uur bezig , pas level 10 . twee shrines gedaan , skeleton key + een of andere ster in m'n bezit . Een paar huisjes. en ik ben bij vier facties aangesloten zag ikWaaronder een vampierjagers gezelschap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |