abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_43695809
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:28 schreef popolon het volgende:

[..]

Eentje van een halve meter diep, minimaal.

Maar hij is echt een stuk kleiner dan haar hoor. Ik vind 't trouwens geen gezicht maar goed, da's persoonlijk.
hij is denk ik 170 cm en zij 178 of zo.

nee, ik heb een vent liever ook langer dan ik ben, dus Tom Cruise zou uitstekend bij mij passen

maar die snol van een Katie kwam tussen ons in staan
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 19 november 2006 @ 20:37:59 #277
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_43695921
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:34 schreef milagro het volgende:

[..]

hij is denk ik 170 cm en zij 178 of zo.

nee, ik heb een vent liever ook langer dan ik ben, dus Tom Cruise zou uitstekend bij mij passen

maar die snol van een Katie kwam tussen ons in staan
Voor je het weet begint 'ie mekkeren over je hormonen, je postgedrag op fok, stampt je bank in puin, sleurt je aan je haren mee de Scientology kerk in en houdt Katie er op na als minnares.

Dat gunnen we je nou ook weer niet.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_43696033
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:37 schreef popolon het volgende:

[..]

Voor je het weet begint 'ie mekkeren over je hormonen, je postgedrag op fok, stampt je bank in puin, sleurt je aan je haren mee de Scientology kerk in en houdt Katie er op na als minnares.

Dat gunnen we je nou ook weer niet.
hij ziet er goed uit, en als ie ook lekker in bed is, zal de rest me een zorg zijn, hij mag me alle hoeken vd Scientology kerk laten zien
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 19 november 2006 @ 20:43:14 #279
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_43696107
Nou goed, ik geef ze twee jaar.

Daarna mag jij.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_43701910
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:40 schreef milagro het volgende:

[..]

hij ziet er goed uit, en als ie ook lekker in bed is, zal de rest me een zorg zijn,
jij bent snel tevreden zeg, ik heb nochtans veel meer te bieden
pi_43707002
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 17:20 schreef bloodymary het volgende:
Grappig, ik ben twee jaar geleden in Bracciano op vakantie geweest! Zo bijzonder is dat kasteel trouwens niet.
Haha

Ik ook 2 jaar geleden! Wij zaten toen een paar dagen op camping Porticciolo
Als we de trein naar Rome pakten, moesten we binnendoor via een zandweg naar boven lopen, was wel gaaf elke keer
pi_43711589
ik vind katie er echt wel mooi uitzien in die jurk
maar meneer agent..ik heb gewoon een avontuurlijk dna ;-)
  maandag 20 november 2006 @ 17:46:43 #283
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_43722574
Ik slenterde door Rome zaterdag. We zagen een gebouw met heel veel mensen en pers ervoor, dus we gingen even kijken. Pas na een tijdje begrepen we dat Tom en Katie en al hun celebgasten in dat hotel verbleven. Tomkat had het gebouw al een uur ervoor verlaten. We bleven nog heel even staan om te kijken of er nog meer mensen naar buiten kwamen, maar het duurde allemaal te lang. Als ik dit had geweten had ik er denk ik toch even een uurtje eerder heen gewandeld
pi_43726399
'Vreemdgaan kost Tom Cruise vijf miljoen'

Uitgegeven: 20 november 2006 17:00

AMSTERDAM - Als Tom Cruise zijn vrouw Katie Holmes bedriegt met een ander, moet hij diep in de buidel tasten. Voor elk slippertje krijgt de actrice een bedrag van vijf miljoen dollar, zo meldt The Times maandag.

Cruise gaf dit weekeinde in het Italiaanse Bracciano zijn jawoord aan Holmes tijdens wat hét huwelijk van het jaar wordt genoemd. De voorwaarden waaronder Tom en Katie trouwden zijn volgens de krant aanzienlijk minder romantisch dan de huwelijksvoltrekking.


Holmes

Zo krijgt Holmes vijftien miljoen dollar als Tom bij haar weg gaat en 26 miljoen dollar als het daadwerkelijk tot een scheiding komt. Komt Tom niet met het geld over de brug, dan kan hij zich opmaken voor een gang naar de rechter: de vader van Katie is een bekende jurist die zich gespecialiseerd heeft in echtscheidingen.

Huwelijk

Naar verluidt is hij het die de financiële vergoedingen in de huwelijkse voorwaarden heeft laten opnemen. Mogelijk stelt Katie hoge financiële eisen omdat de 44-jarige Cruise zijn exen tot nu toe allemaal inruilde voor een jonger exemplaar. Zijn eerste vrouw, actrice Mimi Rogers is 50.

Nicole Kidman, met wie hij elf jaar getrouwd was, is 39 en de Spaanse Penelope Cruz is 32. Holmes is 27.

nu.nl


Dát doet ze dan wel weer slim
  dinsdag 21 november 2006 @ 14:24:27 #285
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_43747538
quote:
Beckham mocht niet naar huwelijk Cruise.

Het leven van een voetballer gaat niet over rozen. David Beckham was zaterdag niet aanwezig bij het huwelijk van zijn goede vrienden Tom Cruise en Katie Holmes, omdat hij was teruggeroepen door zijn club Real Madrid.

Vrijdag was hij wel aanwezig bij het diner voorafgaand aan de bruiloft, maar tijdens de ceremonie zelf moest hij verstek laten gaan.


De 31-jarige Beckham, die geblesseerd is aan zijn knie, zat zaterdag op de bank tijdens de wedstrijd van Real Madrid tegen Racing Santander. Zijn vrouw Victoria nam daarop haar zus Louise mee naar de huwelijksplechtigheid.

Sterren

Naast Victoria Beckham waren er ook andere sterren, zoals Will Smith, Jim Carrey en Jennifer Lopez aanwezig bij het huwelijk van Cruise en Holmes. Zij trouwden zaterdag in het Italiaanse middeleeuwse stadje Bracciano, net buiten Rome.

Details

Een paar dagen na het huwelijk van filmsterren komen steeds meer details van de ceremonie naar buiten. Mode-ontwerper Giorgio Armani, die de geliefden en hun baby Suri in de kleren stak, deed dinsdag in de Britse krant Daily Express een boekje open over de gebeurtenissen van zaterdag.

Zoen

De niet voor publiek toegankelijke plechtigheden in het stadje Bracciano, in de buurt van Rome, werden door 150 vrienden en familieleden van het stel bezocht. Toen Cruise zijn bruid mocht kussen leek daar geen einde aan te komen. "De zoen ging maar door. Op een gegeven moment gingen de gasten zelfs 'stop, stop!' roepen", aldus Armani.

Cruise staat er om bekend dat hij zijn affectie voor Holmes graag publiekelijk etaleert. Eerder al stond hij te springen op de bank in de talkshow van Oprah Winfrey toen hij sprak over zijn geliefde. Tijdens de ceremonie zaterdag waren ook de oudere kinderen van Cruise, Isabella en Connor, aanwezig. In zijn vorige huwelijk met Nicole Kidman adopteerde hij die.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
pi_43748032
Zouden haar ex-Dawson's Creek-collega's er geweest zijn ?
pi_43749095
quote:
Op maandag 20 november 2006 02:03 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Haha

Ik ook 2 jaar geleden! Wij zaten toen een paar dagen op camping Porticciolo
Als we de trein naar Rome pakten, moesten we binnendoor via een zandweg naar boven lopen, was wel gaaf elke keer
Wij zaten net buiten het dorpje op camping Roma Flash aan het meer. Wel leuke omgeving daar he, en makkelijk met de trein naar Rome. Al kan met de limo ook zoals we gezien hebben....
pi_43752589
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 15:11 schreef bloodymary het volgende:

[..]

Wij zaten net buiten het dorpje op camping Roma Flash aan het meer. Wel leuke omgeving daar he, en makkelijk met de trein naar Rome. Al kan met de limo ook zoals we gezien hebben....
Hehe, zeer mooi daar!

Ook heel makkelijk met de trein naar Rome, duurde ongeveer 3 kwartier en je was er
  dinsdag 21 november 2006 @ 22:39:33 #289
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_43765996
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 14:24 schreef static het volgende:

[..]
Beckham is geblesseerd aan zijn knie?
Zó lees je nog eens wat!
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  woensdag 22 november 2006 @ 16:54:52 #290
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_43787186
quote:
Jennifer Lopez eist beste plaatsen op privéjet naar huwelijk Cruise.

Zangeres-actrice Jennifer Lopez irriteerde medereizigers toen ze op het privévliegtuig naar het huwelijk van Tom Cruise de beste plaatsjes opeiste voor haarzelf en haar gezelschap.

Andere passagiers, onder wie Jada Pinckett Smith, waren stomverbaasd toen ze het vliegtuig opstapten en zagen hoe Lopez het zaakje naar haar hand had gezet. Volgens het magazine US Weekly had Lopez een assistent uitgestuurd met de opdracht haar persoonlijke bezittingen op de beste zitjes neer te leggen.

Lopez vond het ook nodig anders te doen dan de anderen op het feestje op de vooravond van het huwelijk. De hele groep genodigden was gevraagd in 'informele kledij' naar restaurant Nino te gaan, maar la Lopez had zich helemaal opgetuigd in avondkledij.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
pi_46005221
Tom en Katie hebben de bloemetjes buiten gezet in Miami, centrum van de feestjes rond de Super Bowl.
quote:
TomKat Party It Up South Beach Style Posted: February 04, 2007 Filed under: TomKat , Party Hopping


There must be something in the air in South beach cause all the stars have gone wild in the city. Super bowl madness has brought all of Tinsel Town’s finest into town including Tom Cruise and Katie Holmes. Tomkat made a surprise appearance at the Market America pre-Super Bowl party in Miami Beach, where they enjoyed watching their bff's Marc Anthony and Jennifer Lopez perform. Tom's mother Mary and son Connor joined the happy couple as they were spotted dancing at the side of the stage.

After the concert the two headed out to the CAA party at Club Mokai. When the couple walked into the club DJ Vice was spinning the Mission Impossible theme song which put a big smile on Tom’s face.

Our Hollyscoop scooper gave us the exclusive low down on what went down. The two were spotted “dancing on tables” and our snooper revealed that Tom and Katie were all over each other "freaking" each other on the tables while Nick Lachey, Fergie, Josh Duhamel, Andy Roddick, Kid Rock, Matt Leinhart, Scarlett Johansson, John Legend, Maria Menounos, Jeremy Piven watched on. Our source revealed that Katie looked amazing, even though she didn’t seem like she was too into the dirty dancing.
pi_46015156
Ik weet niet hoe het zit, en ik vind Tom nog steeds een freak. Maar als dit niet fake is, dan straaaalt die verliefdheid er toch echt vanaf hoor.
pi_46015501
hehe dit topic is bijna uit mijn MyActiveTopics
  donderdag 8 maart 2007 @ 13:00:30 #294
6067 Turbomuis
Kruimeltjes zijn ook cake
pi_47048992
quote:
Tom Cruise verliest Katie niet uit het oog

Uitgegeven: 7 maart 2007 13:44
Laatst gewijzigd: 7 maart 2007 13:45

AMSTERDAM - Tom Cruise houdt een oogje in het zeil bij alles wat zijn vrouw Katie doet. Volgens de Amerikaanse krant New York Post wil hij aanwezig zijn bij de opnamen van haar nieuwste film 'Mad money'. "Tom heeft de producenten van de film gebeld en aangekondigd dat hij elke dag op de set aanwezig zal zijn", vertelt een bron.

De 44-jarige acteur zou ook invloed uitoefenen op de filmrollen die de moeder van zijn dochtertje Suri aanneemt. Hij zou haar rol in 'Mad money' hebben toegejuicht omdat het over de vriendschap tussen drie vrouwen gaat, die van plan zijn miljoenen te stelen van de staat. "Er komt geen liefdesverhaal in voor, dus Katie hoeft niemand te zoenen en geen seksscène te spelen", licht de bron toe.


Seksscène

Tom zou van streek zijn geweest toen hij in 2005 de film 'Thank you for smoking' zag, waarin de 28-jarige Katie een seksscène speelde met tegenspeler Aaron Eckhart. De bewuste scène was verdwenen bij de uiteindelijke vertoning van de film. Regisseur Jason Reitman verklaarde dat de scène per ongeluk uit de film was geknipt tijdens de montage.

Cruise zou ook de hand hebben gehad in de terugtrekking van zijn vrouw uit het vervolg op 'Batman begins'. Dat zou te maken hebben gehad met de romantische scènes die Holmes in de film heeft met Christian Bale.
bron

En dan vooral dit stukkie:
quote:
De bewuste scène was verdwenen bij de uiteindelijke vertoning van de film. Regisseur Jason Reitman verklaarde dat de scène per ongeluk uit de film was geknipt tijdens de montage.
Pffff...

[ Bericht 0% gewijzigd door Turbomuis op 08-03-2007 13:42:49 ]
I give myself very good advice
But I very seldom follow it
That explains the trouble that I'm always in
  donderdag 8 maart 2007 @ 13:35:51 #295
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_47050224
Tom komt over als een jaloerse drol.
(Un)masking for the greater good.
pi_47541109
quote:
Katie trekt Cruise niet meer

Katie Holmes is recent bij haar beste vriendin Posh spice aan het uithuilen geslagen. Haar man Tom Cruise, met wie zij een kind heeft, blijkt haar hele leven te controleren.

Een bron zegt, "Katie heeft aan de telefoon gehuild. Ze is gefrustreerd. Tom weigert haar elk klein dingetje. Katie en Victoria hebben laatst uren zitten bellen over deze toestand. Hij wilt haar hele leven controleren. Alsof ze zijn bezit is".

Posh is ook ziek van Tom door zijn gezeik over de Scientology church. Hij wil het maar niet begrijpen. De "Becks" zitten niet te wachten op priester Tom. Een bron meldt: "Onlangs heeft Tom in een uur nog 18 voicemail berichten ingesproken bij de beckhams om ze over te halen voor de kerk".

bron
  donderdag 22 maart 2007 @ 11:20:00 #297
101884 PeRi
Allons-y!
pi_47541275
Nu pas? .
Whatever I want.
  donderdag 22 maart 2007 @ 11:24:16 #298
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_47541409
We riepen het al met z'n allen: Katie, die vent is niet goed voor je.
Maar helaas... ze trouwde toch met hem en zit nu met de gebakken peren.
(Un)masking for the greater good.
pi_47542465
dat gedrag vertoonde hij voor het huwelijk toch ook al, en toch is ze met hem getrouwd.

tja, rare vent, rare vrouw, schattig kindje
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_47543103
Die kerk heeft Tom verpest.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')