Boeie,de winst is het enige wat teltquote:Op woensdag 19 april 2006 22:44 schreef BliksemSchigt het volgende:
Het was niet slecht ofzo, maar de hele wedstrijd was echt saai
Punt.quote:Op woensdag 19 april 2006 22:45 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Boeie,de winst is het enige wat telt
Ik heb niets met die schijtfransen, noch met Villareal. Dus ik wil vermaakt worden. Dat is Arsenal en Villareal niet gelukt.quote:Op woensdag 19 april 2006 22:45 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Boeie,de winst is het enige wat telt
En zijn assistent-scheidsrechters nog erger.quote:Op woensdag 19 april 2006 22:47 schreef borisz het volgende:
die ref was klote
De ref is hetzelfde als scheidsquote:
Precies,9 and counting...quote:Op woensdag 19 april 2006 22:50 schreef Trancelocator het volgende:
En weer de nul gehouden...
Ik was het woordje "assistent" even vergeten.quote:Op woensdag 19 april 2006 22:51 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
De ref is hetzelfde als scheids
Ik hoef je toch geen Engelse les te geven?
kom je een heel end mee in Europa, goede prestatie van Arsenal dus.quote:Op woensdag 19 april 2006 22:50 schreef Trancelocator het volgende:
En weer de nul gehouden...
Hapquote:Op woensdag 19 april 2006 22:53 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik was het woordje "assistent" even vergeten.
Ben je verliefd op Forlanquote:
Unieke foto's natuurlijk, heb ze allemaal opgeslagen. Leuk voor laterquote:
En dat tijdens de laatste internationale wedstrijd op Highbury. Toeval of gepland?quote:Op woensdag 19 april 2006 23:26 schreef brighton het volgende:
[..]
Unieke foto's natuurlijk, heb ze allemaal opgeslagen. Leuk voor later
Voetbalquiz over een jaar of wat...Welke wedstrijd werd opgevrolijkt door een eekhoorn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |