Een aantal nieuwtjes die uit de pcgameplay van deze maand kwamen waar ik nog niks van wist.
- Je moet dit keer Kane gevangen nemen aan het eind, zodat ze hem in een volgende episode niet uit de dood hoeven te laten herrijzen.
- De cyborgs en banshee zijn eruit geknikkerd of ze komen terug in de derde fractie.
- De GDI heeft nog steeds een joekel van een mech, maar NOD heeft nu ook een mech.
- Je kan eenheden combineren bv. een andere tank met een stealth tank zodat de stealth eigenschappen worden overgenomen.
- De mammoet zal upgrades krijgen, vergelijkbaar met de overlord uit generals.
-De derde fractie heeft als doel om de tiberium over het gehele plannetoppervlak te verspreiden. De derde fractie zal dus waarschijnlijk de Scrin fractie worden.
- Het mobiele basis gebeuren zal vooral voor de derde fractie gelden zodat je een base een wandelt fort wordt, mede door de defensive turrets.
- Het rankingsysteem zodat je eenheden beter worden na gevechten komt terug.
- De GDI commando kan zoals vanouds complete gebouwen in de as leggen en heeft stealth eigenschappen ( gewoon col burton dus).
- Je zal ook weer burger gebouwen kunnen innemen.
Het mooiste wat gezegd werd was dat ze met de game terug willen naar de orginele C&C sfeer. Ze verkiezen Tiberian Dawn boven Tiberian Sun. Verder werd er gezegd dat de game leuk, snel en vloeiend moest spelen. Nu hopen dat het wordt zoals C&C Tiberian Dawn dat was voor die tijd