"Detroit, New York and LA...quote:Op maandag 24 april 2006 15:00 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Aha, kom ik ook regelmatig. Evenals de Basta, Playerz en Tomas![]()
Armin van Buuren - Without you near ?quote:Op maandag 24 april 2006 15:41 schreef LoneStarr het volgende:
Ik zoek een dance nummer, ik heb alleen het refrein in me hoofd, en kan werkelijk niks vinden.
Het refrein gaat alsvolgt (of iets anders, maar dit is wat ik me kan herinneren):
- there's no music without you
- there's no music without you
- how can I dance when you're not here
- i just want you near
Die kan ik helaas niet vinden, en het is ook niet Markus Schultz - Withour you near, net beluisterd...quote:Op maandag 24 april 2006 15:43 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Armin van Buuren - Without you near ?
Uhh die bedoel ikquote:Op maandag 24 april 2006 16:01 schreef LoneStarr het volgende:
[..]
Die kan ik helaas niet vinden, en het is ook niet Markus Schultz - Withour you near, net beluisterd...![]()
Heb je al op www.ster.nl gezocht?quote:Op maandag 24 april 2006 17:49 schreef Timmai het volgende:
Iemand die weet welk nummer dat is uit die 538 reclamespots die de laatste tijd op TV zijn?
Niemand? ik zal eens kijken of ik een sample kan maken.quote:Op zondag 23 april 2006 23:00 schreef legacythe2nd het volgende:
Ik zoek het nummer dat gedraait wordt tijdens reclame voor i shouldn't be alive op discovery channel, weet iemand welk plaatje dit is?
thnx
538 maakt toch geen reclame bij de Sterquote:Op maandag 24 april 2006 18:45 schreef _Floddertje_ het volgende:
[..]
Heb je al op www.ster.nl gezocht?
lijkt me ook niet, en ik krijg daar ook geen hitsquote:Op maandag 24 april 2006 19:07 schreef Molluck het volgende:
[..]
538 maakt toch geen reclame bij de Ster![]()
ik dacht ik kijk ff op discovery voor je en dan vind ik dit :quote:Op zondag 23 april 2006 23:00 schreef legacythe2nd het volgende:
Ik zoek het nummer dat gedraait wordt tijdens reclame voor i shouldn't be alive op discovery channel, weet iemand welk plaatje dit is?
thnx
Hartelijk dank dat je hebt gekeken voor mij.quote:Op maandag 24 april 2006 19:46 schreef prupke het volgende:
[..]
ik dacht ik kijk ff op discovery voor je en dan vind ik dit :
Although we get many requests for details about composers and tracks of music used on both our programmes and trailers, we cannot respond to these enquiries. Much of the music on the channels is specially commissioned and not commercially available. However, please note that in many instances the musical soundtrack is usually credited at the end of the programme.
In de rebound, ik word bijkans gek!quote:Zojuist weer gespot op Nederland 2: die commercial van Asics, waarin iemand die zaak binnenloopt, uit z'n schoenen wordt getild en en iemand anders er weer in wordt gezet. Of in een andere volgorde...
De dialogen zijn volgens mij Aziatisch, de muziek is strak electronisch. En die muziek, daar gaat het mij om. De hits op ster.nl en tvreclames.nl zijn niet de juiste.
Speciaal gemaakt door Junkie XLquote:Op maandag 24 april 2006 17:49 schreef Timmai het volgende:
Iemand die weet welk nummer dat is uit die 538 reclamespots die de laatste tijd op TV zijn?
Mark V & Poogie Bear - So Happy Togetherquote:Op dinsdag 25 april 2006 00:10 schreef HenkieSpankie het volgende:
Welk nummer word er steeds gedraaid als Willem II een doelpunt scoort?
Klinkt erg vet
Nee toch? Die zou ik dan moeten herkennenquote:Op dinsdag 25 april 2006 00:10 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Mark V & Poogie Bear - So Happy Together
Misschien issie veranderd hoor, maar tot voor kort was dit absoluut zo...quote:Op dinsdag 25 april 2006 00:18 schreef HenkieSpankie het volgende:
[..]
Nee toch? Die zou ik dan moeten herkennen
Of komt ie er zo raar in?
Ik had wat gegoogeld en meende te lezen dat het er 1 van Gigi d'Agostino zou zijn
Move-It - I save the dayquote:Op dinsdag 25 april 2006 09:25 schreef anti-virus het volgende:
Ik zoek een nummer dat ze alleen maar in heel foute discotheken draaien,
het is zoiets als "I say today, I say tomorrow, so I can run away"
Maar dat say kan ook save zijn
iemand een idee?
Het origineel is van Roberto Jacketti & The Scooters, en was al fout genoegquote:Op dinsdag 25 april 2006 09:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Move-It - I save the day
En die is héél fout
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |