Dus we mogen geen kritiek leveren als hij weer eens bagger speelt en zich voor de zoveelste keer zonder enige aanwijsbare reden onoverkomelijke problemen met de zwaartekracht ondervind?quote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:31 schreef SCH het volgende:
Robben blijft een geweldige voetballer. Wie nu op hem zeikt moet ook zijn bek houwe als hij straks in een belangrijke westrijd scoort.
Echt ik kan niet tegen zijn maniertjes , hij is echt een goede voetballer, dat zie ik ook wel, maar dat eeuwige gezeik op het veld van hem bah.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:31 schreef SCH het volgende:
Robben blijft een geweldige voetballer. Wie nu op hem zeikt moet ook zijn bek houwe als hij straks in een belangrijke westrijd scoort.
En een wat mindere periode kan toch. We schrijven Huntelaar toch ook niet direct af nu?
Van mij mag alles hoor - ik geef alleen maar aan hoe wisselvallig het publiek is. Een speler die het even goed doet, wordt bejubeld en even later weer afgebrand. Zegt gewoon veel over al die opgefokte fans. Ik houd daar niet van. Robben speelt even wat minder maar dezelfde mensen die nu moord en brand schreeuwen, riepen om het hardst toen Advocaat hem niet opstelde. Bovendien speelde hij niet baggerder dan Babel of Sneijder of Landzaat of Bouhladinges.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:13 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dus we mogen geen kritiek leveren als hij weer eens bagger speelt en zich voor de zoveelste keer zonder enige aanwijsbare reden onoverkomelijke problemen met de zwaartekracht ondervind?
Een goeie schop onder z'n kloten wil wel eens helpen, want zoals hij zich nu aanstelt kan ik niet eens meer juigen als hij een doelpunt maakt.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 21:39 schreef maril het volgende:
[..]
Echt ik kan niet tegen zijn maniertjes , hij is echt een goede voetballer, dat zie ik ook wel, maar dat eeuwige gezeik op het veld van hem bah.
Tis ook een geweldige speler. En bij dit soort spelers hoort ook wel dat ze af en toe slecht / onzichtbaar spelen; maar die maniertjes, dat vallen, dat zuigen. Verschrikkelijk naar.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 11:53 schreef koningdavid het volgende:
Hij was afgelopen zondag wel man of the match.
quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:32 schreef Beschouw het volgende:
Smeets moet niet zeiken. Een speler als Robben zou meer in bescherming genomen moeten worden door de scheidsrechters. Is er tenminste nog een die iemand kan passeren, als hij niet afgeschopt wordt.
quote:Op woensdag 25 oktober 2006 16:01 schreef horstjan het volgende:
Arjan zou het prima doen in het damesvoetbal
Typische robben val, ik ben nooit fan geweest van die vallende ster.quote:
Dat is het hem juist hij wordt nauwlijks geraakt, Van Persie gedraagd zich toch ook niet zo debiel en die krijgt ook het een en ander te verduren, nee ik vind het een misselijk mannetje altans zijn gedrag op het veld, voor de verdere rest kan ik er niet over oordelen.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 19:42 schreef SCH het volgende:
Velen hier vergeten het hoeveel zo'n spits tegenwoordig te verduren heeft. Kijk liever eens naar al die lompe verdedigers. Arjen is natuurlijk ook niet zo'n hele grote bink. Ze moeten van hem afblijven - de vuile homo's
Hij is een duikelaar en een prachtige voetballer tegelijk. Je hebt wel meer van zulke voetballers. Figo bijvoorbeeld, of Nedved.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 19:42 schreef SCH het volgende:
Velen hier vergeten het hoeveel zo'n spits tegenwoordig te verduren heeft. Kijk liever eens naar al die lompe verdedigers. Arjen is natuurlijk ook niet zo'n hele grote bink. Ze moeten van hem afblijven - de vuile homo's
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |